Skocz do zawartości

INTRUDER VS1400 trochie pytan do użytkownikow


pino
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Poza tym żadna inna japońska firma nie produkuje już typowych choperów, na polu walki zostały tylko intrudery i sawaszka, którą uważam za najlepszy motocykl w swojej klasie pojemnościowej. Małe twiny przy niej to bezpłciowe bzykadełka. Reasumując, chcesz prawdziwego chopera kup intrudera.

 

Owszem produkują Honda VT600 i Yamaha XV535 i oba te modele biją Savage na głowę.

 

Co do Intrudera to bardzo fajne moto z niestarzejącą się sylwetką

 

Ok co do shadowa jeszcze się zgodzę ale Virago chopera mi nie przypomina. Szadołką nie jeżdziłem ięc nie moge wyrażać swych opini o niej ale 535 miałę okazję si przejechac i nie uważam aby była przyjemniejsza od savaga. Moż dlatego że ja lubie wibracje a virago mi ich w ogóle nie dostarczyło, i dźwięk miała jakiś nie taki. A bum bum z jednego gara wiekszego niż dwa z virago razem wzięte to jest to!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virażka ma taki nie wiadomo jaki dźwięk bo tam jest krótkoskokowy silnik. Ale pod względem technicznym jest dużo lepsza od LSa. Miałem te motocykle w jednym czasie, mogłem więc porównywać. Przede wszystkim Virażka jest większa i dłuższa, ma dużo lepsze hamulce. Ls za to lepiej, tak jakoś chętniej składał się w zakrętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie zapomnę do końca życia mojej wizyty u człowieka który sprzedawał VS 1400.

Moto miało ok 5 tys. więc nówka.

No i pojechałem, co to było za uczucie samo odpalenie i wolne obroty, naprawdę czuję się te dwie flachy 0,75 między jajami, to moto ma naprawdę pozytywne wibracje.

Później nie spałem dwa dni, ale panna mnie ostudziła fianasowo.

Jeśli ktoś chce zachorować niech się przejedzie VS 1400.

A może ktoś go kupił - to było około września 2002 pod Warszawą, niebieski czy tam turkusowy metalic.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virażka ma taki nie wiadomo jaki dźwięk bo tam jest krótkoskokowy silnik. Ale pod względem technicznym jest dużo lepsza od LSa. Miałem te motocykle w jednym czasie, mogłem więc porównywać. Przede wszystkim Virażka jest większa i dłuższa, ma dużo lepsze hamulce. Ls za to lepiej, tak jakoś chętniej składał się w zakrętach.

 

 

 

Tak ale Virago wyglada najgorzej z tej trojki....to chyba przyznasz....ja uwazam:

1.Shadow

2.LS

3.

4.

.

.

.

10.Virago

...hehe to zart ale jest po hondzie i suzuki mimo ze technicznie lepsza to jednak przy tym rodzaju moto wyglad jest bardzo wazny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodać chcę że nie sa to puste słowa,mam kumpli którzy mają vulcana1500 i virago 1100 i sami przyznali po przejażdzce intruderem 1400 że bije ich maszyny o głowe,pod wzgledem dynamiki,wykonania i oczywiscie wrażeń z jazdy

 

Niestety nie jeździłem virago 1100 więc nie mogę się wypowiadać. Vulcan ma za delikatne przednie zawieszenie (oczywiście roczniki do 95, a nie wersja Classic). Jeśli chodzi o klang intruza to jest O.K. aczkolwiek nie zamieniłbym na to co ja mam. To co mnie osobiście wkurza w tym motorze to kierownica. Oryginalna jest totalnie do dupy, rozmiar jak w rowerze (chodzi mi o profil i szerokość oraz ogólne wyczucie sprzęta). Jeśli chodzi o odczucia z jazdy to jeździ się spoko, dynamika jest bardzo dobra, trzymanie też jest w porządku. Podobno jest czuły na synchronizację gaźników (informacja od kumpli - posiadaczy tego typu sprzętów). Nawet kiedyś chciałem takiego kupić tyle, że jak szukałem sprzęta to w naszym kochanym kraju nie było nic konkretnego na sprzedaż. Teraz przerzuciłem się na wielgachne cruisery i nie żałuję. Kwestia gustu.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESLI CHODZI O VX 1400 TO JAKIŚ CZAS TEMU BYŁEM ŚWIADKIEM NIEZŁEGO SPRINTU TEJ MASZYNY. NA ODCINKU OKOŁO 800 m OBOK SUZY STANOŁ RF 900 NO I DOSTAŁ, DODAM TYLKO ŻE BIKIER PRZEGRANEJ MASZYNY BYŁ NIECO ZDZIWIONY, CHCIAŁ REWAŻU, I DOTCHNEŁA GO ZNOWU PORASZKA. A JA OD TAMTEGO ZDAZENIA ZMIENIŁEM ZDANIE O V-ACH. NIEZŁA NAUCZKA DLA PANOSZĄCYCH SIĘ ŚCIGÓW. :) POZDROWIONKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESLI CHODZI O VX 1400 TO JAKIŚ CZAS TEMU BYŁEM ŚWIADKIEM NIEZŁEGO SPRINTU  TEJ  MASZYNY.   NA ODCINKU OKOŁO 800 m OBOK SUZY STANOŁ RF 900 NO I DOSTAŁ, DODAM TYLKO ŻE BIKIER PRZEGRANEJ MASZYNY   BYŁ NIECO ZDZIWIONY, CHCIAŁ REWAŻU, I DOTCHNEŁA GO ZNOWU PORASZKA. A JA OD TAMTEGO ZDAZENIA ZMIENIŁEM ZDANIE O V-ACH.      NIEZŁA NAUCZKA DLA PANOSZĄCYCH SIĘ ŚCIGÓW.  :D                                                                                                                                                                                        POZDROWIONKA

Czesc! Troche danych RF900 spod tylnego kola otwarta:119,3 KM 0-400 metrow: 10,92 sek.-na koncu 400m 129 MPH!! . Intruder 1400 moc spod kola 51 KM , 0-400 m :15 sek, po 400 metrach 86 MPH !! Wiec czegos nie rozumiem, chyba ze klol na RF to cienias a RF ka kastrat. Po 800 metrach Intruz i tak RF ki nie dogoni, ale w tym wszystkim nie o to chodzi , przeciez to dwa rozne motorki. Pod pewnymi wzgledami Intruz jest lepszy od Harleya , ale i tak nic nie przebije DUCATI! Pozdrawiam. Janek. P.s. Prosba Jesli ktos probouje jakis porownan to niech lepiej bierze odpowiedni sprzet do tego, oprocz 2 ludzi o podobnym stopniu opanowania maszyny i refleksie, a najlepiej podeprzec sie danymi z kilku roznych publikacji(nie z katalogow i reklamowek!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESLI CHODZI O VX 1400 TO JAKIŚ CZAS TEMU BYŁEM ŚWIADKIEM NIEZŁEGO SPRINTU  TEJ  MASZYNY.   NA ODCINKU OKOŁO 800 m OBOK SUZY STANOŁ RF 900 NO I DOSTAŁ, DODAM TYLKO ŻE BIKIER PRZEGRANEJ MASZYNY   BYŁ NIECO ZDZIWIONY, CHCIAŁ REWAŻU, I DOTCHNEŁA GO ZNOWU PORASZKA. A JA OD TAMTEGO ZDAZENIA ZMIENIŁEM ZDANIE O V-ACH.      NIEZŁA NAUCZKA DLA PANOSZĄCYCH SIĘ ŚCIGÓW.  :D                                                                                                                                                                                        POZDROWIONKA

 

 

 

 

To troche dziwne bo moze nie mialem RF 900 ale jednoczesnie VS 1400 i GSXR 750 i jakos nie moge sobie tego wyobrazic zeby na odcinku 800!!!mertow normalny scigacz dostal od Intrudera.Ta "twoja"RF 900 chodzila chyba na dwa gary..hehehe...

Jak mozna cos takiego wypisywac na forum??????

 

 

PS

 

@jannikiel: Dzieki jannikiel ze wyszukales dane bo ten gosc juz na kilka tematow pisal kompletne bzdury,wiec wszyscy teraz widza co to za "specjalista" hehehe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Chorowałem na Vs 1400 prawie 8 lat w międzyczasie ujezając janaki trike i vf750c. Troche vs pojeżdziłem. Pwiem tak: Zajebisty dół, ciągnie niesamowicie. Piękny bezobsługowy silnik, zero ingerencji. Moim zdaniem troche zakrótki, ale jest kilka sposobów na optyczne wydłużenie go nie ingerując w ramę.

Zakręty? hmm. to nie superbike... Radziłbym uważać na tylnie amortyzatory, przy zużyciu pojawi się bardzo nieprzyjemne uczucie pływania tyłu.Chyba największa wada tego motocykla to trochę zbyt słabe hamulce. Kolejny mankament to szybko zużywająca sie tarcze hamulcowe przy kończących się lub źle dobranych klackach hamulcowych.

 

 

P.S. Ne wspomniałem celowo o kierownicy (wąskiej, wrrr) jak byś koze za rogi trzymał!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać: spróbujcie jazdy na vtx 1800 tam moment naprawde was powali, troche vtx pośmigałem i twierdze, że Vs trochę do niego brakuje. Wyrywa nadgarstki na każdym biegu.....(to chyba będzie moje następne moto)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...