Skocz do zawartości

Pytanie o tablice rejestracyjną


mkulpa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak przeglądam sobie aukcje i znalazłem takie ogłoszenie

 

http://otomoto.pl/ktm-inny-530-exc-r-supermoto-M1901485.html

 

koleś ma założoną taką fajną małą tablicę której nie zgubi się tak szybko jak normalnej motocyklowej. Czy on ją zrobił sam czy jest dostępny taki rozmiar ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te co sa w skuterach? widziałem kilka takich mniejszych niż oryginalna do moto ale nie taka jak ta tylko pomniejszona jak (litery były w rzędzie np KLI i pod spodem liczby) by i z blachy takiej jak oryginalna

W skuterach są odpowiednie dla skuterów (tych "małych"*). Nie uprosisz Pani w wydziale komunikacji, żeby dała Ci mniejszą, bo taka Ci się bardziej podoba ;)

 

* nie wiem dokładnie jakie parametry musi spełniać skuter, żeby mieć małe tablice, obstawiam, że pojemność do 50ccm i moc mniejszą niż x.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te co sa w skuterach? widziałem kilka takich mniejszych niż oryginalna do moto ale nie taka jak ta tylko pomniejszona jak (litery były w rzędzie np KLI i pod spodem liczby) by i z blachy takiej jak oryginalna

 

Skuter - motorower. I nie tylko skuter, tylko każdy motorower ma taką małą blachę.

 

* nie wiem dokładnie jakie parametry musi spełniać skuter, żeby mieć małe tablice, obstawiam, że pojemność do 50ccm i moc mniejszą niż x.

 

Bardzo dobrze obstawiasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze możesz zrobić 400/50 wtedy dostaniesz mała blache i jeszcze na dowód będziesz jeździł :buttrock: :icon_twisted: (napisze w nawiasie że żarcik żeby jakiś moherowy frustrat sie nie przyczepił :D )

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze obstawiasz :)

 

Vector, siadł i wstydził się!

"motorower - pojazd jednośladowy lub dwuśladowy zaopatrzony w silnik spalinowy o pojemności skokowej nieprzekraczającej 50 cm3, którego konstrukcja ogranicza prędkość jazdy do 45 km/h;"

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...