Skocz do zawartości

pedał z allegro


Saltus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Padł mi alternator, znalazłem gościa na allegro - mówił, że ma kilka sztuk, że na bank sprawne. Nie chciało mi się bawić w te wszystkie procedury allegro więc mówię żeby słał.

Po tygodniu czekania dzwonie, gość mówi, że jego pracownik się pomylił i wysłał do kogoś innego. Faktycznie po kolejnych kilku dniach przyszła paczka, w środku alternator - totalny złom przewijany chyba przez babcię na drutach, kable klejone na silikon sanitarny itp... Przeprosił i obiecywał, że przyśle drugi. Aukcje z allegro zniknęły minęły dwa tygodnie i dupa. Teraz na allegro znowu są aukcje tylko na innym koncie i inny numer telefonu, gość jest z Sierakowic z pomorskiego, nie polecam tego pana i ślę mu serdecznego chu*a w dupę.

 

http://allegro.pl/show_user.php?uid=17655285

 

jego aukcje: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=17655285

 

jego poprzedni numer: 883 031 888

 

aktualny: 883 031 885

 

Najgorsze jest to, że przez telefon to kurwisko podawało się za motocyklistę i jeszcze uderzał w gadkę...

Edytowane przez Saltus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padł mi alternator, znalazłem gościa na allegro - mówił, że ma kilka sztuk, że na bank sprawne. Nie chciało mi się bawić w te wszystkie procedury allegro więc mówię żeby słał.

Po tygodniu czekania dzwonie, gość mówi, że jego pracownik się pomylił i wysłał do kogoś innego. Faktycznie po kolejnych kilku dniach przyszła paczka, w środku alternator - totalny złom przewijany chyba przez babcię na drutach, kable klejone na silikon sanitarny itp... Przeprosił i obiecywał, że przyśle drugi. Aukcje z allegro zniknęły minęły dwa tygodnie i dupa. Teraz na allegro znowu są aukcje tylko na innym koncie i inny numer telefonu, gość jest z Sierakowic z pomorskiego, nie polecam tego pana i ślę mu serdecznego chu*a w dupę.

 

http://allegro.pl/show_user.php?uid=17655285

 

jego aukcje: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=17655285

 

jego poprzedni numer: 883 031 888

 

aktualny: 883 031 885

 

Najgorsze jest to, że przez telefon to kurwisko podawało się za motocyklistę i jeszcze uderzał w gadkę...

 

 

miałem podobny przypadek... gdybyś zrobił wszystko zgodnie z procedurami to bez problemu kaska do odzyskania a i jeszcze alternatora by nie dostał by został jako dowód w sprawie...

niestety w taki sposób jak zrobiłeś... możesz tylk odo niego podjechać jak bedziesz w okolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Saltus ale Hero ma rację.Ja też uważam, że warto brać przez aukcję, tymbardziej, ze Ciebie to nic nie kosztuje.

Ja już nie raz się przekonałem, ze poza allegro ani nie sprzedaję ani nie kupuję.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, prawdopodobnie odpuściłem procedury allegro bo gość przez telefon wydawał się spoko, ale jak to mówią nie ma tego złego... motór już lata, polecam pana co się reklamował na forum z przewijaniem altków - bardzo profesjonalnie. Czasy gdy kupowało się np. przez Dizmar chyba już bezpowrotnie minęły ;)

Edytowane przez Saltus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wielu z Was pomyśli, że się wymądrzam, ale przez takie przewały Allegro dla mnie kompletnie nie istnieje!

 

Przeglądając czasem ogłoszenia sprzedaży moto prawie wszystkie z Allegro mają taką treść: "kupiony w salonie, sprowadzony". Niby prawda - zanim motocykl został rozbity na zachodzie i sprowadzony do Polski w celu reanimacji, był kupiony w salonie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w którejś tam aukcji ma na zdjęciach dziewoję przy motocyklu.Może jednak nie pedał?

Pedał , nie pedał , po przeanalizowaniu zdjęc stwierdzam że to foty z bikepics . Niekoniecznie wszystkie .

 

Jeżeli już tak starch przed prowizją ogarnął obie strony transakcji to najprościej będzie poprosić o zdjęcie części z karteczką "dla tego od tamtego" . Ilu mozę byc handlarzy z perfekcyjnie opanowanym fotoszopem do podrobienia takiej foty ? Myśle , że nie ma takiego :bigrazz: Druga sprawa to fakt , ze tak czy inaczej możesz dostac cegłe w paczce. Więc moze lepiej robic zakupy poprzez alledrogo.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przeglądając czasem ogłoszenia sprzedaży moto prawie wszystkie z Allegro mają taką treść: "kupiony w salonie, sprowadzony". Niby prawda - zanim motocykl został rozbity na zachodzie i sprowadzony do Polski w celu reanimacji, był kupiony w salonie!

 

Nikt chyba nie kupi moto na allegro bez zobaczenia go osobiście ?

Na allegro szukam a potem weryfikuję podane w opisie plusy i minusy motocykla. Bez oceny stanu technicznego i jazdy próbnej nie kupię moto.

W ogłoszeniu widzimy foto i opis. Wszystko może być lipne ,więc sadzamy d...pę w auto i gnamy na rekonesans - potem kończymy transakcję.

 

:bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziwi że chłop 22 lata a tak dał się w wałka zrobić.

Dzisiaj ciężko dobremu kumplowi zaufać a co mówić o handlarzu który chce zarobić.

liczył na uczciwość sprzedawcy, nie każdy sprzedawca to oszust i złodziej?

Moze wczesniej sie nie naciął na oszusta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padł mi alternator, znalazłem gościa na allegro - mówił, że ma kilka sztuk, że na bank sprawne. Nie chciało mi się bawić w te wszystkie procedury allegro więc mówię żeby słał....

Jakie znów procedury, kupujesz jak w każdym innym internetowym sklepie, a w ogóle patrząc na jego aukcje nie powinieneś od niego nic brać. Widać, że kombinuje jak się da. Fotki rżnięte z sieci, kombinuje z opisami, żeby nie płacić prowizji. Nie dziwne, że go zawiesili ;]

Możesz go jeszcze ewentualnie pognębić podsyłając info do skarbówki. Nie ma znaczka firma przy loginie więc ciekawe czy rozlicza się z tej sprzedaży.

pzdr.

 

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...