Skocz do zawartości

Pierwsza ?? Trajka TDI


Rekomendowane odpowiedzi

alonzoo widziałem już taką traję na starym turbodieslu VW w akcji. Popierdalało to jak Pan Samochodzik, ciężko było dotrzymać mu tempa Intruderem. Koło stawiał do pionu jak chciał, panienka z tyłu robiła w gacie co chwile. Z dźwiękiem też nie było siary, w normie. Ręczna robótka młodego bajkera z Wielkopolski/Gniezno okolice :lalag: tak że jeździć to to będzie a jak wyglądać? Masz już jakiś pomysł, zdjęcie, rysunek?

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alonzoo nie masz czegoś wspólnego z gościem, który w zeszłym roku na Krotoszynie był czarną trają z (o ile pamiętam) V8-ką z audi? Moto elegancko wykończone plastikami w stylu "UFO".

 

ta trajke zrobil moj koles, a wykonczyl obecny wlasciciel.

ma silnik audi v8

 

ja robie sam i sam krzesze pomysly.

ta traja TDI ma byc czyms calkiem nowym i zupelnie innym.

podobna dosc do mojej obecnej ale krotsza.

zreszta przedni zawias od gsxr mowi sam za siebie.

mam nadzieje ze zmieszcze sie w 400 kg.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opel miał TDS z BMW, późniejszy 2.5TD to już Ich konstrukcja, jak i ostatni 2.5DTI... Rozbierz 2.5TDS a 2.5TD a zobaczysz różnicę ;)

Uwielbiam teoretyków...

 

Pozdro all :flesje:

Specjalnie dla Ciebie teoretyku

http://www.motonews.pl/opel/news-332-opel-...urbodiesel.html

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php...4709&highlight=

Tutaj tez sobie mozesz poczytac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się git. Będzie szedł jak pocisk podejrzewam, chociaż moja znajomość samochodów ogranicza się do tego że wiem jak je odróżnić od śmietnika, chociaż i to niełatwe czasem jest. :icon_mrgreen:

 

A mnie nadal się marzy coś a`la Boss Hoss....zmniejszyłem nawet "pułap" marzeń, V6 nawet by wystarczył mi na początek....

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szerokosc gumy tylko 295 ? Nie za mala ?

Ja sie tam nie znam ale jak na moj mlody rozum to mogla by byc szersza opona.

 

troche racji jest

na taką fele powinna pojsc 335-355

ale 295 stworzy taki ladniutki stożek

od tylu bedzie widac szeroką oponę a powierzchnia przylegania nie bedzie az taka okrutna.

zreszta na fotkach jak zobaczysz te kapcie są juz zalożone.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca.

Trajki ktore robie wedlug moich pomyslow maja silnik na wlasciwym miejscu czyli z przodu :banghead: :banghead:

te z silnikami z tylu nie daja tyle frajdy bo sterownosc jest cienka.

albo dochodzi do takiej glupoty ze pchasz konie mechaniczne w silnik a kilogramy dociazenia na przod .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, silnik Garbusa znajduje się poza tylną osią i częściowo poza pojazdem, wyważenie takiej trajki to porażka. Ale recepta za to była prosta - odciąć tył Garbusa i dospawać główkę ramy z przodu, dlatego tak dużo ich było. A z centralnym silnikiem to więcej zabawy z ramą. Od czego będzie zawieszenie z tyłu?

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kosztow budowy to zalezy jak wszedzie od grubosci portfela.

Same tylne kola to wydatek ok 5tys opony 800pln

wiec juz 6 brykneło.

za tyle juz da sie kupic traje ale nie z takimi kolami :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

to bedzie drogi sprzet a jego wartosc napewno przekroczy nową Haye

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...