Skocz do zawartości

Pierwsza ?? Trajka TDI


Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem taką krótką na upsajdzie to chyba będzie coś podobnego (tylko silnik jest z Garbusa):

http://img836.imageshack.us/img836/1752/iczyn200739.jpg

 

 

Traja nie jest zła. Lubię krótkie i zwarte, ta trochę za długa jest jak dla mnie. Ciekawi mnie natomiast jedna rzecz - kąt przedniego zawiasu i jego wpływ na aluminiowy, delikatny przód od sportowego moto. Sporo obciążenia przenosi i to pod kątem o jakim nie śnił konstruktor tego zawieszenia. Ciekawe kiedy to pęknie? :biggrin:

 

Jeśli już o trajach mowa - śni mi się traja BosssHoss. :biggrin: :buttrock:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ! Niezły projekt sie szykuje, diesel na przelocie będzie gadał całkiem nieźle, jedyna traje z dieslem jaką widziałem i słyszałem to był sprzęt na tegorocznym zlocie w Rudnej, ale tam chyba był jakiś mix z 1.6 D lub TD i zalatywało mi to wydumką na bazie Transportera T3 z silnikiem z tyłu pod podłogą, traja też miała piec w dupie ... Pzdr i powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik bajer. A do czego ta biała puszka po lewej stronie jest? Zawsze mnie to ciekawiło.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traja z diesla nie jest zła. Moja ma 1.6 TD i daje rade , lepiej śmiga niż 2000ccm od transportera.

http://www.youtube.com/watch?v=CDn_R0pgJNQ&feature=related

 

Proponowałbym z filmiku wheelie and ride zdjąć muzykę i dać do tego drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Alonzoo, czy mógłbyś pokrótce opisać jak masz zamiar przenieść napęd z silnika na koła? No bo wiesz - silnik z przodu, skrzynka zintegrowana, wyjście na półośki.... a kółka z tyłu :) Czy może będziesz ten silnik do innej skrzynki łączył?

Pozdrawiam

MJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce ze skrzynią passat wjechac w belkę od audi a6 Quattro.

dzis wlasnie przywiozlem belke.

niedługo biore sie za robote.

 

Kumam - wyjście na wałek do tylnej osi, a potem jak się uda to tylna belka z mostem od e39. Może być z tego fajny sprzęcik :) Siadam w pierwszym rzędzie i patrzę jak Waćpan majstrujesz.

 

Pozdrawiam

MJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak panie nie tak!!

normalna skrzynka z silnikiem i wjazd w ta belke od audi quattro w miejsce mostu.

traja ma byc krotka!!!

Belka juz kupiona i rozebrana czesciowo

wlasnie oprzymierzalem polosie i piasty

troche nie pasuje ale da sie to zrobic.

nowa belka w galerii!!!

http://customparts.pl/g/trike-ii#

mam nadzieje ze sie szybko zepne z tą maszyną.

Wiataj w pierwszym rzedzie :buttrock: :buttrock: :buttrock:

Edytowane przez alonzoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak panie nie tak!!

normalna skrzynka z silnikiem i wjazd w ta belke od audi quattro w miejsce mostu.

traja ma byc krotka!!!

Kumam, ale czy to nie wyjdzie tak, że praktycznie na silniku się siedzi "okrakiem"? :icon_question: W sumie tak jak w tzw. "normalnym" motocyklu :wink: tyle, że silnik nieco większy :) :bigrazz:

 

No cóż, powodzenia życzę :clap: :lalag:

 

MJ

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...