Skocz do zawartości

Moto Nowości 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Rośnie konkurencja dla BMW F800GS - TRIUMPH TIGER 800/800XC:

Triumph Tiger 800

Nie ma jeszcze specyfikacji technicznej (ma się podobno pojawić na targach w Mediolanie), ale galeria już jest. Ciekawa maszynka. Trzycylindrowy silnik, mocniejszy niż w BMW - będzie czym się pobawić.

 

to sie ma nazywać adventure.

 

http://triumphadventure.com/

 

co by nie powiedziec to produkty UK w testach nie zajmuja ostatnich pozycji tylko od połowy w górę a to o czyms świadczy. jak dla mnie świetna marka

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No nareszcie jakieś konkrety :) Wyczesany ten przód, tutaj 10 punktów dla stylistów. Tył też cycek lala choć mógłby nieco mniej przypominać lata 2000. Wady to na pewno te opony IRC, shit taki sam jak Sava. Lusterka też jakby z innej parafii. Na koniec ten singiel. Ja wiedziałem, że kotłowni z CRF nie wstawią ale żeby tak czy siak singla. Będzie chodził jak endurak.

Gdyby nie ten silnik to całą resztę da się bezproblemowo zmienić i wtedy jest gites mayones maszyna :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeszcze ciekawego w tym roku w Mediolanie pokażą ?

Honda na Mediolan szykuje te swoje 8 nowości (w sumie 2 są wiadome)

Ducati u siebie chce Diavela pokazac. Ostatnio spekuluje sie ze Streetfightera 48 tez.

Triumph chyba Tigera 800 ma pokazać no i mam nadzieje ze Daytone 675R.

MV Agusta szykuje F3 ale chyba jej we Włoszech nie pokaże chociaż kto wie.

Suzuki/Yamaha/Kawasaki chyba odsłoniła już swoje karty na Eicmie.

Moze coś nowego z chopperowo-cruiserowego światka się ukaże ale to nie mój styl i nie mam o tym pojęcia :D

Mam nadzieje ze wszystkie te nowości będzie można pomacać na Intermocie w Monachium w okolicach lutego :D

Edytowane przez R@F
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

E doje**y koń. inny niż te wszystkie chińsko japońskie kombinacje. produkty z UE w wielkim stylu wracają na drobgi i to mi sie podoba :)

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...