Skocz do zawartości

Filmik


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżko , skoro sam piszesz takie pierdoły : NIKT NIE BĘDZIE MI MÓWIŁ JAK MAM ŻYĆ, BO NIKT ZA MNIE NIE UMRZE, to może daj spokój innym

Spoko. Jak tak dalej pójdzie to nie długo zamiast zaproszeń na parady ślubne, zaczną pojawiać się zaproszenie na parady równości... Ja tam nic przeciwko im nie mam, o ile nie obnoszą się z tym publicznie... :flesje:

NIKT NIE BEDZIE MI MÓWIŁ JAK MAM ŻYC - BO NIKT ZA MNIE NIE UMRZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również - miękka faja, nie dał na gumę przed policją :wink:

No właśnie, myślałem, że coś będzie z tą policją...

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do jazdy autora... ogólnie ok... bardzo spokojnie... z tym tico to niestety trochę wy daliście ciała...

 

co do tico to rzeczywiście coś jest też prosto na mnie wyjechał dziadek zielonym w zeszłym roku na toruńskiej.

 

co do ostatnich prezentacji... z zagranicy ... mam nadzieję że nigdy nie będę kusił tak losu... niestety obawiam się że większości tak jeżdzących dziś już nie ma wśród nas :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie filmiku autora tematu:

 

Mówisz, zależy Ci na spalaniu. Oglądałem częściowo Twój filmik no i nie wiem czy to taki 'ekodriwing' (albo riding :D) Na hynka w stronę żwirek ciskasz moto do ponad 1,40 a potem mocno w klepki.

 

Taka delikatna dygresja z mojej strony :)

 

A ogólnie to wydaje mi się że jazda spokojna. Porównawczo to ja jestem daffca :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są długie jest jazda :D

 

ale gość musi znać doskonale teren albo ma maksymalnego farta, zobaczcie 1:29

 

dokładnie, tez na mnie ten fragment zrobił wrażenie, tym bardziej że bus zasłaniał rozjazd. Jak nam wybudują autostrady i bezkolizyjne obwodnice to też tak będziemy latać, przecież on się zmaga tylko z jadacymi w tym samym kierunku, nikt mu z lewej lub z prawej nie zajedzie no i za granicą nie ma deawoo tico ;-)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, tez na mnie ten fragment zrobił wrażenie, tym bardziej że bus zasłaniał rozjazd. Jak nam wybudują autostrady i bezkolizyjne obwodnice to też tak będziemy latać, przecież on się zmaga tylko z jadacymi w tym samym kierunku, nikt mu z lewej lub z prawej nie zajedzie no i za granicą nie ma deawoo tico ;-)

 

 

heheh ale dalej 1.53 tez sypie. Ciężarówka jest i rodzielenie :) na styk ze scianą wali. W tunelu to w ogóle na żylete... :icon_mrgreen:

Mają tam piwo tak zimne jak serca waszych dziewczyn.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ładnie mu się udaje :). I jest sławny. To i na paradę tłumy pewnie zwalą :crossy: :crossy: :crossy: .

 

P.S. Nie to, że zapeszam, ja mu setki życzę :flesje: .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...