Skocz do zawartości

Filmik


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym poznać wasze zdanie nt. takiej jazdy po Warszawie. Nie jest chyba niebezpieczna.

 

http://www.youtube.com/watch?v=DLaTkCBPUBk

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poznać wasze zdanie nt. takiej jazdy po Warszawie. Nie jest chyba niebezpieczna.

 

Oczywiście, że jest. Co nie przeczy faktowi, że to esencja jazdy po zatłoczonym mieście.

Cóż za pożytek z dwóch kółek by był gdyby trzeba było razem z autami tkwić w korku?

 

Ten krótszy, a chodzi o to samo :) I tu też kierowca z tico lubi przygodę (na szczęście nie jechałem zbyt szybko - 3:04):

http://gomoto.tv/

naszym motorem jest pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj ,czekaj, Ty wyprzedzasz ją lewym pasem a Twoj kolega jednocześnie prawym....

Czego sie spodziwewasz?

 

Momentami pchasz się w gips :smile:

Niepotrzebnie stwarzasz takie sytuacje.

ale to tylko moje zanie

 

Pozdrawiam

 

Podzielam :) Z tego co widziałem to gostek na niebieskim moto jechał kawałek za Tobą i baba raczej go zauważyła skoro wróciła na pas z którego zjeżdżała. Ale zza kadru niewiele da się wywnioskować.

A ten szary Peugeot 307 SW wg mnie też można było śmiał pyknąć większym slalomem jeśli chciałeś wlecieć w zakręt ze 100 czy 120. Też nie bardzo wiem dlaczego na ŻiW przy 17Stycznia wskoczyłeś na środek przed puszki ? Tam skręt w prawo jest ze dwa metry wcześniej i na pewno byś nie blokował a konserwy mają kolejny powód do narzekania albo nie daj bóg startu z kopa w tył moto.

 

Ja podobnie jeżdżę i jeszcze żyję. Wniosek: Da się :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania:

Z kamerą jechala nauka jazdy, a ten z przodu to instruktor?

A może to było docieranie silnika, bo coś za spokojnie.

Od kiedy to jeden wyprzedza z prawej, a drugi z lewej, kierowca z puszki musi zgłupiec na taką głupote :banghead:

Gdzie Wy jeździliście, bo to na Warszawę nie wygladało, najwyżej Praga, lub Ursynów :biggrin:

Nuda, nuda nuda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojna jazda, nie pchasz sie z nadmierna predkoscia miedzy puszki, kierunkowskazy to tez plus. Ten zjazd z KEN w Dolinke Sluzewiecka w kierunku centrum jest tak wrednie wyprofilowany czy miales jakies problemy z plynnym przejechaniem? widac jak sie skladasz i poprawiasz - dawno tamtedy jechalem, nie pamietam dokladnie drogi...

Blondi w Tico - poprawna Twoja reakcja na zagrozenie :) Troche brakuje konsekwencji - jesli jedziecie razem, we dwa moto, jedzcie razem - nie atakujcie puszek z dwoch stron - wtedy ktos moze zrobic miejsce Tobie a kolezanke/kolege przycisnie. Poza tym - dwa moto razem sa bardziej widoczne i latwiej je ogarnac niz dwa oddzielnie. Pomysl troche jak Ty bys prowadzil samochod przed Toba - co moze zrobic kierowca.

Najwazniejsze - nie idziesz "czysta na kole" i tym dokumentalnym filmem obalasz mit o zlych motocyklistach :bigrazz:

 

Duddits - to Tico normalnie zmienilo pas, nie zajechalo Ci drogi. Jechales sporo szybciej niz samochody i troche lawirowales - troche wolniej - daj sie zauwazyc w korku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duddits - to Tico normalnie zmienilo pas, nie zajechalo Ci drogi. Jechales sporo szybciej niz samochody i troche lawirowales - troche wolniej - daj sie zauwazyc w korku :)

Ja tylko napisałem, że trzeba uważać na kierowców w małych autach :) On mnie widział, ale mimo to zdecydował się na zmianę pasa. To nie była jakaś groźna sytuacja, po prostu zbieg okoliczności, że akurat ktoś wcześniej też miał przygodę z tico :)

http://gomoto.tv/

naszym motorem jest pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj ,czekaj, Ty wyprzedzasz ją lewym pasem a Twoj kolega jednocześnie prawym....

Czego sie spodziwewasz?

 

 

Od kiedy to jeden wyprzedza z prawej, a drugi z lewej, kierowca z puszki musi zgłupiec na taką głupote :banghead:

 

 

Sa na tym forum osoby ktorze uwazaja iz taki sposob jazdy motocyklistow to normalne.

jak jeden jedzie z lewej wolno to trzeba wyprzedzic auto z prawej ...

Niestety, na nic tlumaczenia iz wtedy kieowca puszki nie wie co zrobic i panikuje.

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko napisałem, że trzeba uważać na kierowców w małych autach :) On mnie widział, ale mimo to zdecydował się na zmianę pasa. To nie była jakaś groźna sytuacja, po prostu zbieg okoliczności, że akurat ktoś wcześniej też miał przygodę z tico :)

 

A no to sie wczesniej nie nie zrozumielismy, teraz juz ok. Trzeba uwazac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...