Skocz do zawartości

Auto do 2 000 PLN


PAJDOR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jezdze (hehehehe. Duzo powiedziane) Golfem 2ka z 87r. Kupilem go za 1720zl i byl nigdy nie bity (co sie szybko zmienilo). Jesli pominiesz komfort jazdy to jest absolutnie bezawaryjny. Ceny czesci nawet nowych sa smiesznie tanie.

Nie wiem czy polecam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Kolega niech się nie szczypie i licytuje też te za 4 czy 5k. A nóż widelec trafi na takiego samego desperata.

 

albo okazje w stylu CL550 za 280zl:D

 

w grudniu kupilem sobie Mercedesa 190D z '86 roku - dalem stosunkowo sporo (2,7tys) biorac pod uwage stan wizualny (zaniedbany wewnatrz i kolorowy na zewnatrz - zaprawki), ale argumentem "za" bylo ze mam po niego 20km i ma realny przebieg (...702tys. km:D)

no i chyba pierwszy raz w zyciu kupilem sobie samochod po prostu do jazdy - zapala, jezdzi, hamuje, oleju nie bierze w ogole (obecnie troche ponad 716tys. km przebiegu), pali 5,5 ON/100km... wymienilem w nim tylko olej, opony z przodu, pasek wieloklinowy (bo wygladal jakby tam byl od nowosci) i drazek kierowniczy z koncowkami (nowy kompletny kosztuje 40zl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy wybór to chyba golf II najlepiej poszukać w silniku 1.6 D w tym budżecie znajdziesz coś co będzie się toczyło. Jak przeglądam allegro to sporo jest samochodów które powinny jako tako jezdzić. Niech się ktoś ogarnięty w temacie wypowie jak się sprawują stare francuzy typu citroen bx, clio, 106 itp bo kiedyś czytałem to podobno dobre samochody.

Edytowane przez na koło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy wybór to chyba golf II najlepiej poszukać w silniku 1.6 D w tym budżecie znajdziesz coś co będzie się toczyło.

Taa, a widziales golfa II w kombi? :icon_mrgreen:

Niech się ktoś ogarnięty w temacie wypowie jak się sprawują stare francuzy typu citroen bx, clio, 106 itp bo kiedyś czytałem to podobno dobre samochody.

Zajebiste auta. Tylko kupic niezajechanego i bez rdzy za 2 tysie to moze byc maly problem :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo : tanio , kombi i w miarę niewiekowe.

http://allegro.pl/item1180734727_fiat_mare...ani_diesel.html

albo :

http://allegro.pl/item1173823365_fiat_mare...nd_1_6_16v.html

I nie mówcie że fiat itd. bo po pierwsze to jeden z bardziej udanych modeli fiata a po drugie za tą kasę cudów nie ma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci radził Astre 1 hatchback, znam kilka osob ktorzy uzywaja i chwala sobie. A potem łatwiej to sprzedać niz forda. Astra jest tez solidniej wykonana.

ja tez ci polecam

dobra maszyna

i tanie czesci i ogolnie eksploatacja

sam jezdze taka i powiem tak: jakby miala klime i wspomaganie to nie chcialbym jej jeszcze zmieniac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od 1,5 roku citroena zx 1.4i na monowtrysku + LPG, rocznik 1993. Kupiłem go za 1600 zł. Jestem z niego bardzo zadowolony. Autko jest bardzo komfortowe, zawieszenie idealnie wybiera dziurki na naszych drogach. Jest tez całkiem nieżle wyposażone i oszczędne. Całkiem dynamiczne jak na 1.4. Na autobahnie moj cały załądowany bagażami wycisnął 170 km/h :icon_twisted: Benzyny pali niewiele, gazu jeszcze mniej. Traska 700 km kosztowala mnie 150 zł :wink: troche drozej jak PKSem :icon_biggrin: Części są bardzo tanie i łatwo dostępne. Zarówno nowe jak i używane. Co do rudej to u mnie posypały się progi, jednak reszta jest w całkiem niezłym stanie bo nadwozie w całości jest ocynkowane. Największą bolączką zx-ów tak samo jak i Peugeotów 306 i wielu innych FRANC jest tylna belka. Nowa jest bardzo droga. Są firmy które regenerują belki ale koszt porządnej usługi to około 1000zł. Silnik jest bardzo prosty i łatwy do napraw. Jak ktoś ma pojęcie z łatwością sobie poradzi z remontem. Ogólnie: fajne autko. Zanim je kupiłem podchodziłem ostrożnie do francuzów. Teraz wiem, że to fajne samochody (a przynajmniej mój). Trzeba tylko dbać o nie troche bardziej niż o furke typu golfII. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam hyundaia accenta, nie dbam o niego wcale, nie wymieniam w nic, nawet płynów. Wszytko w nim już trzeszczy ale dalej się nie chce psuć a robię koło 30tys. km rocznie. ( Zeby było ciekawiej to nie ma w nim strony która nie byłaby bita z przespawanym dachem włącznie. )

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...