Skocz do zawartości

Za którym razem zdaliście prawko


jarameb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...jak to mówią za drugim zdają Ci co potrafią jeździć, a za pierwszym tylko farciarze :P

 

No to podobnie do tego podchodzę :P jakby się udało, fajnie, jak nie, to mam jeszcze trochę czasu :P

 

Dziś 16.30 'B' robię, A zacznę jak zdam to...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B - za pierwszym

 

A - dopiero po drugim podejściu, ale najśmieszniejsze jest to na czym mnie oblał, mianowicie jeszcze na placu manewrowym nie obejrzałem się za siebie przy ruszaniu :biggrin: taa to były czasy... :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja A zdałam za 1 razem :D co dziwne, bo np. panicznie boję się jeździć samochodem i prawka na B nie mam :P i mieć póki co nie będę... Ot tak. Egzaminator w Płocku za wszelką cenę starał się mnie uwalić ale byłam twarda i się nie dałam :D.

 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki temacik, trochę mnie teraz nurtuje, jutro mam egzamin i się zastanawiam jaki procent puszczają za pierwszym razem :P

Przepuścić to można kogoś w kolejce, jak nie umiesz jeździć lub nie znasz zasad to WON z drogi :bigrazz:

 

Ja zdawałem w '98 i z 15 osób zdało tylko 2 ja i mój kuzyn :bigrazz:

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B za pierwszym - nie bylem pewien jednego pytania w testach, instruktor podszedl, popukal palcem i szeptem na cala sale: "CEEEEE":) Na jezdzie poprawialem parkowanie, a na miescie koles ktory jechal po mnie wymusil pierwszenstwo na rowerzyscie wysylajac go do rowu - i tez zdal:) No ale u nas to byl przedmiot w szkole i oblanie rownalo sie powtarzaniu klasy...

A za pierwszym - jakies 3 tygodnie po egzaminie na B, przy osemce zaliczylem podporke z awaryjnym hamowaniem, bo plac manewrowy sasiadowal z chodnikiem i jakas rodzinka wpakowala mi sie pod kola... egzaminator chyba nawet nie zauwazyl, caly czas mial nos w papierach:)

Tak, to byly piekne czasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki temacik, trochę mnie teraz nurtuje, jutro mam egzamin i się zastanawiam jaki procent puszczają za pierwszym razem :P w sumie, nie ma się co nastawiać że się od razu uda, ale z ciekawości zapytam, za którym razem zdaliście, na czym się wykładaliście?

Ja zdałem za pierwszym i wydaje mi się że około 90% z nas zdało za pierwszym

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki temacik, trochę mnie teraz nurtuje, jutro mam egzamin i się zastanawiam jaki procent puszczają za pierwszym razem :P w sumie, nie ma się co nastawiać że się od razu uda, ale z ciekawości zapytam, za którym razem zdaliście, na czym się wykładaliście?

"B" za drugim w Rzeszowie w 2004r, bo za pierwszym "nie mozna bylo". Examinator by sq*synem wywalil w ogole 3/4 ludzi. Za drugim razem byl inny, normalny (gdyby chcial mnie uwalic to znalazlby pretekst).

"A" za pierwszym, rok temu w Krakowie - tu egzaminator byl na prawde czlowiekiem, uwalil 2 z grupy ale sam bym ich nie puscil. Mlody, jeszcze nie zepsuty lapowkarstwem czlowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...