Skocz do zawartości

>> BORKI 2010 <<


oscar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I ja powrocilem. Dzieki wszystkim za weekend relaxu i dobrej zabawy.

 

Szkoda ze sporo ludzi dalo rade tylko na jedna nocke, ale i tak bylo bardzo zacnie.

 

Mariusz - przegapiles historie ogniskowa o bialych skarpetkach i dresie drugiego Mariusza ;) Ciesze sie ze pomimo glupoty wyczynu dotarles szczesliwie.

 

Musze wam powiedziec ze sowy z forum nie kojarze, ale rowny z niego gosc.

 

Ide sie umyc, zjesc i odsypiac. Do nastepnego.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja powrocilem.

Chyba wyprzedziłeś mnie na Katowickiej. Taki sam motocykl, taka sama torba na bagaż - to musiałeś być Ty. :smile:

 

Kolejne Borki zaliczone. :lalag:

 

W latach 2005-2006 jeździłem do Borek (Borków?) Banditem, 2007-2008 opuściłem ze względu na wyjazd zagraniczny, w 2009 i 2010 r. przyjechałem X-Maksem. :crossy:

 

Tegoroczną imprezę tradycyjnie zaliczam do udanych, a pogoda naprawdę dopisała - inaczej niż rok temu, tym razem niepotrzebne były ciepłe gatki, bluza ani podpinki. Ostatni weekend września to chyba jednak dobry pomysł. :clap:

 

Pierwszy raz nocowałem nie w domku, tylko w pawilonie - standard niczego sobie. Z ciepłą wodą problemów nie było (łatwo osiągalny stan pośredni między ukropem a lodowatym zimnem), farelki też nikomu nie trzeba było podkradać. :icon_twisted:

 

PS Zdaje się, że nie zapłaciłem za ognisko (gdzie/kiedy/komu trzeba było?). :icon_rolleyes:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wyprzedziłeś mnie na Katowickiej. Taki sam motocykl, taka sama torba na bagaż - to musiałeś być Ty. :smile:

Jeszcze Ci mrugalem awarynymi i machalem :)

 

Kitke (Kitka, Kotka, Hello Kitty czy jak go jeszcze nazywaliscie) tez chyba mijalem (albo to ktos inny z flaga narodowa na poboczu sie zatrzymal).

 

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było ........ Oj, byłooooooo :icon_twisted: .

Na zdjęcia bez cenzury nie liczcie :icon_twisted: .

Miło było znów zobaczyć dawno nie widziane twarze :).

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić imię Mariusz było najpopularniejszym w Borkach A.D. 2010 :icon_mrgreen: (fmowcy wspominać będą z rozrzewnieniem białe skarpetki i dres, radiowy tembr głosu czy też nocne Polaków rozmowy pod kołdrą przy zajebiście chałasującej farelce) :bigrazz:

Edytowane przez marzka

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...