Skocz do zawartości

>> BORKI 2010 <<


oscar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedł czas na kolejną edycję forumowego zlotu w Borkach.

Termin:

24-26 wrzesnia 2010

 

Adam: Mamy zaklepane na ten moment 29 domków. Dla niezorientowanych, koszt DOMKU to 100zł za dobę. Do środka teoretycznie wchodzą 4 osoby (jedno wyro dla pary, 2 tapczany). Praktycznie bywało i po 8 osób i nie było źle.

Z uwagi na pogodę radzimy zabrać ze sobą farelki do ogrzewania drewnianych i niezbyt już szczelnych domków. W środku jest prysznic, lodówka na alkohol i radio z czasów PRL.

Trzydniowy zlot (piątek-niedziela) jak zawsze jest darmowy, aczkolwiek ktoś będzie zbierał drobniaki na ogniska (400zł za dwa ogniska) o czym informujemy juz teraz i prosimy nie marudzić :) .

Gdzieś na końcu tematu jest lista na którą wpisują się osoby odpowiedzialne za domek + ewentualnie skład. W połowie września zbierzemy dane osób odpowiedzialnych które zawiozę do ośrodka.

Jeśli ktoś ma jakieś propozycje dotyczące zlotu, parady czy konkursów zlotowych niech pisze bez krępacji.

Proszę o kontakt na PW osoby które przybędą autem.

 

 

 

Mam nadzieję, że ekipa dopisze jak co roku. :)

 

Dla przypomnienia strona osrodka w Borkach:

http://www.borki.pl/kompleks_sp_rek.html

 

Odleglosci dojazdu:

http://www.borki.pl/mapa_orj.html

 

Oraz mapka na google maps:

http://mapy.google.pl/maps/ms?ie=UTF8&msa=...687bccc5057cf96

Edytowane przez Adam

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo oscar :clap: .

Oczywiście, że ostatni łykend września. Tak było i niech tak będzie.

Jedna tylko poprawka - rezerwację zrób od piątku 24. września, pls.

 

Zatem listę czas zacząć:

1. Szuberto - 1 domek

2. Igor - 1 domek

 

pzdr

Edytowane przez Igor

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Gdybyś potrzebował jakiejś pomocy w kwestii organizacji wal jak w dym. Jestem nad zalewem parę razy w tygodniu (przy sprzyjającej pogodzie) więc moge podjechać do ośrodka.

Termin niech pozostanie na koncówce września, tak mówi tradycja, tak wszystkim zwykle pasowało i nie koliduje to z innymi zlotami i nie będzie wielu wczasowiczów którym nasza obecność będzie przeszkadzać. No i oczywiście od piątku, jak zaznaczył Igor.

 

Podawaj przy każdej okazji adres forum, blondyna z recepcji nas już pamięta i zawsze dawała jakieś tańsze domki. Potarguj sie również w kwestii ogniska, normalnie biorą 200zł za jedno, jeśli sie dogadasz zrobią dwa ogniska za tą samą kwotę. Chciałbym również prosić wszystkich forumowiczów którzy przybędą, żeby nie marudzili przy zbiórce kaski na ognisko. Zwykle było tak, że Aśka łaziła, prosiła sie po domkach, towarzystwo marudziło, że nie płaci bo zostaje w domku, a finalnie i tak większość tam kończyła. 5zł od łba, z którego każdy przyjeżdża motocyklem za kilkanaście tys. zł to chyba nie tak wiele.

 

Biorę jeden cały domek, będzie nas z 8 osób.

 

1. Szuberto - 1 domek

2. Igor - 1 domek

3. Adam - 1 domek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam,

 

Ja tylko zainicjowalem, bo niepokojaca cisza byla. Jesli jestes na miejscu to byloby super gdybys sie mogl zajac organizacja. Jesli mozesz to przedluz prosze rezerwacje tez na piatek, zorientuj sie co ze znizkami i ogniskiem. Z gory dzieki za pomoc. Rezerwacja jest na Forum Motocyklistow, ew. na moje imie - Oskar, mozesz spokojnie przejac cala sprawe. Daj znac co udalo Ci sie wynegocjowac.

 

Zeby nie bylo, tez sie dopisze. Sadze ze jakos moze dam rade dozbierac ludzi do domku. ;)

 

1. Szuberto - 1 domek

2. Igor - 1 domek

3. Adam - 1 domek

4. oscar - 1 domek

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że ja ostatnio nie mam głowy na tego typu przedsięwzięcia. Podjechać przy weekendzie moge, ale sprawy listy, targowania sie na miejscu i innych przewidywanych fajerwerków dla uczestników zlotu pozostawie komuś innemu.

Wiele osób prosiło też zawsze, żeby pogadać z właścicielem smażala przy wyjeździe z osrodka, żeby otwierał go specjalnie dla zlotowiczów. Czy w tym roku też mam o to prosić? Ruch był spory także gościowi na pewno będzie pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś spróbował Tomaszowskiego chińczyka to na smażalnie nawet byś uwagi nie zwrócił ;) Ale w tym roku nikomu zupy w tankbagu wozić nie bede...

 

Jakaś paradka? Jeleń, Inowłódz, Spała, Biała Góra? Niedaleko otworzyli też fajny małpi gaj, można trochę po drzewach polatać jak człowiek pierwotny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Szuberto - 1 domek

2. Igor - 1 domek

3. Adam - 1 domek

4. oscar - 1 domek

5. Belgu - 1 domek (byc moze z opcja zamiany na pokoj w ichniejszym hoteliku)

 

Jak pisal Igor - pamietaj o rezerwacji od piatku do niedzieli (2 doby!!).

Zapytaj sie o ceny domkow, pokoi hotelowych i tego ogniska.

Edytowane przez Belgu
Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Szuberto - 1 domek

2. Igor - 1 domek

3. Adam - 1 domek

4. oscar - 1 domek

5. Belgu - 1 domek (byc moze z opcja zamiany na pokoj w ichniejszym hoteliku)

6. Klaudiusz i Yuby - 1 domek :bigrazz:

7. cezsek - 1 domek

 

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Szuberto - 1 domek

2. Igor - 1 domek

3. Adam - 1 domek

4. oscar - 1 domek

5. Belgu - 1 domek (byc moze z opcja zamiany na pokoj w ichniejszym hoteliku)

6. Klaudiusz i Yuby - 1 domek :bigrazz:

7. cezsek - 1 domek

8. Peterek - 1 domek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A co to są Borki? Ja też jeden domek, choć nie bardzo wiem co to za impra

Boś od cyca dopiero oderwany, cycu.

 

PS, postaram się być. Na razie wpisuję się bez domku, na pewno komuś się wcisnę pod śpiwór.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boś od cyca dopiero oderwany, cycu.

 

PS, postaram się być. Na razie wpisuję się bez domku, na pewno komuś się wcisnę pod śpiwór.

 

pzdr

 

A można by tak prościej wyjaśnić..., cycu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...