Skocz do zawartości

>> BORKI 2010 <<


oscar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Cyt....

kitka i pszczoła 35 dublujecie domki :banghead:

 

 

Witaj PriweR :buttrock:

Dla sprostowani, to co to za jakieś insynuacje i głupie podteksty ?

I w ogóle to chyba albo pomyliłeś (aś) adresy, albo nie wiesz kto jest kto ?

A tak na marginesie to przesyłam listę na, której Ci co zarezerwowali po jednym domku to może też "DUBLUJĄ " ze mną domki :banghead:

 

Oto ta lista:

1. Szuberto - 1 domek

2. Igor - 1 domek

3. Adam - 1 domek

4. oscar - 1 domek

5. Belgu - 1 domek (być możne z opcja zamiany na pokój w ichniejszym hoteliku)

6. Klaudiusz, Yuby, Mariusz, Badger, Rebelek - 1 domek

7. cezsek - 1 domek

8. Peterek i Ludwicjusz i Jeżyk i Karola(jeśli się zgodzicie to do tego samego domku :-)) - 1 domek

9. Aśka - 1 domek

10.Cosmoo - 1 domek

11. Pietra i Złota

12. Grass - 1 domek

13. Pepe, Krzysztof, Andzia, Monia - 1 domek

14.Wojtek-rr-1 domek

15. Tatakis - 1 domek

16. Jaquzie (& women) , Wilku - 1 domek

17. Rafał, JareG, MarianKa - 1 domek

18. sowa - 1 domek

19. Gronoszowa - prawdopodobnie pokój

20. Kropka- 1 domek

21. Robert M - 1 domek

22. Keryn+ - 1 domek

23. PriweR 1 domek (cały zajęty) jeżeli termin to ostatni weekend września

24. DZIADU - 1 domek

25. Nitomen - pokój z wyrem dla 2 głów, bądź kawałek podłogi na materace

26. Pszczoła 1 domek

27. Kitka 1 domek

 

1. Waldi- szukam wolnego wyra

 

 

Ps .

Jak masz wielką ochotę na wyjaśnianie moich dublowań i kontaktów osobistych z Pszczółką35 to zapraszam na PW , albo wyjaśnimy to sobie w Borkach, wiesz tak przy piwie na spokojnie i bez nerw :biggrin: :clap:

A przy okazji zapytam Ty to spać nie możesz i Ci w główce coś tam, coś tam się nie tego ? :banghead:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps .

Jak masz wielką ochotę na wyjaśnianie moich dublowań i kontaktów osobistych z Pszczółką35 to zapraszam na PW , albo wyjaśnimy to sobie w Borkach, wiesz tak przy piwie na spokojnie i bez nerw :biggrin: :clap:

A przy okazji zapytam Ty to spać nie możesz i Ci w główce coś tam, coś tam się nie tego ? :banghead:

Zdaje mi się, że chodziło jedynie o numerki - wcześniej dopisywał się Dziadu a Pszczoła ich wycięła.

Bez nerw :)

 

Aśka, ale pomysły gier i zabaw koedukacyjnych możesz podrzucić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się, że chodziło jedynie o numerki - wcześniej dopisywał się Dziadu a Pszczoła ich wycięła.

Bez nerw :)

 

Aśka, ale pomysły gier i zabaw koedukacyjnych możesz podrzucić..

 

 

Ok. ok :icon_biggrin:

Ale co to ma wspólnego ze mną. :evil:,że ktoś kogoś wycina ?

Tylko to, że wpisałem się w kolejnej pozycji ?

Jedziemy z Kolesiem Jerym i tylko zbieg okoliczności, że wpisałem się za Agą, a wpisanie się kolesia Jerego to było by raczej przegięcie :biggrin:

Ja domek i Jery domek to chyba nie fer prawda i dla tego biorę domek ja na siebie i właśnie nie dubluje domków :icon_biggrin: !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ jest tyle zapomnianych, plenerowych zabaw - ja chętnie zobaczyłbym, czy nasze motocyklistki potrafiłyby zagrać w gumę w pełnym motocyklowym stroju, zobaczyć naszych asów schodzenia na kolano, jak radzą sobie w wyścigach po torze dla kapsli od piwa (taki peerelowski golf), zawsze też możemy zintegrować się przy grze w zbijaka (dupniaka). Jest jeszcze plebejska gra w klipę czy tez palanta, no i plenerowy "monopol", czyli gra w noża...

Yuby też ma rację, zabawa w chowanego w stroju motocyklowym z jego wszelkimi "odblaskami" również wymagałaby niezłego sprytu.

Te przeciągania liny, jajka, wolne jazdy, to takie typowo zlotowe - a gdzie tradycja zabaw z socjalistycznych przedmieść?

Co Ty młodzieńcze możesz wiedzieć o prawdziwie socjalistycznych grach i zabawach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar, zdaje mi się, jeśli pamięć nie zawodzi, że chciałeś wychylić ze mła % przy najbliższej okazji...będę miał coś spécialité de la maison. :bigrazz:

Lepszej okazji chyba nie bedzie ;)

 

Tak ogolnie to mnie caly dom potrzebny nie bedzie, ale sadze ze jakas ekipa sie znajdzie zeby sie w 4 scianach skompresowac.

 

Pod koniec sierpnia bede dzwonil jeszcze do osrodka i potwierdzal liczbe domkow. Czy nie ma nikogo z okolicy kto moglby zalatwic smazalnie ryb i potwierdzic wszystko na miejscu?

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aśka, ale pomysły gier i zabaw koedukacyjnych możesz podrzucić..

To ja nawiązując do nagród typu "za najdłuższą trasę na zlot" proponuję takie oto kategorie:

-najdłużej remontowany motocykl

-najbardziej wkurwiający motocykl

 

I w obydwu wygram ja :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps .

Jak masz wielką ochotę na wyjaśnianie moich dublowań i kontaktów osobistych z Pszczółką35 to zapraszam na PW , albo wyjaśnimy to sobie w Borkach, wiesz tak przy piwie na spokojnie i bez nerw :biggrin: :clap:

A przy okazji zapytam Ty to spać nie możesz i Ci w główce coś tam, coś tam się nie tego ? :banghead:

bez przesady, mi tylko chodziło o to ze pomineliscie pare wpisów zamiast wpisywać sie kolejno ty kontynuowałeś ale Pszczułka35 zaczeła od złego wpisu i tylko tyle, więć nie wiem po co takie komentarze

 

a i przy okazji tak nie moge spać a wręczt każą mi nie spać bo: Pracuje tylko na noce programując maszyny, takze mam ciągłą styczność z komputerem, a nawet musze przy nim siedziec co za to mi płacą, ale przeciez ile mozna pracować? czasem trzeba porobić coś ciekawszego np. posiedziec na forum i pogadać o tematach które mnie bardziej interesują :bigrazz:

 

Ok. ok :icon_biggrin:

Ale co to ma wspólnego ze mną,że ktoś kogoś wycina ?

Tylko to, że wpisałem się w kolejnej pozycji ?

Jedziemy z Kolesiem Jerym i tylko zbieg okoliczności, że wpisałem się za Agą, a wpisanie się kolesia Jerego to było by raczej przegięcie :biggrin:

Ja domek i Jery domek to chyba nie fer prawda i dla tego biorę domek ja na siebie i właśnie nie dubluje domków :icon_biggrin: !

 

bez spięć, widze ze dałem niezły temat do dyskusji :banghead: ale chyba juz wszystko wyjasniłem powyzej, teraz pozostaje nam czekać na ostatni weekend wrzesnia zeby współnie wychylić jakąś flaszencjie :flesje: pozdrawiam i jeszcze raz bez spin bo nie ma po co :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos zbiera dziengi ? czy poki co, to tylko rezerwacja a kasa na miejscu ? Ja chetnie przyjade , ale mam do was jakies 350 -400 km w 1 strone i wszystko zalezy od pogody...

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos zbiera dziengi ? czy poki co, to tylko rezerwacja a kasa na miejscu ? Ja chetnie przyjade , ale mam do was jakies 350 -400 km w 1 strone i wszystko zalezy od pogody...

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...