Skocz do zawartości

CBR 600 RR 2003 pc 37 cieknąca pompa


losiu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam cieknie mi pompa wody w cbr 600 rr, z tego małego otworka saczy się płynem nie mocno a jednak. Mam pytanie czy można wymienić ten gumowy oring który się znajduje pomiędzy wirnikiem a obudowa czy musze szukać drugiej pompy?? Problem jest poważny nie chce żeby olej się zmieszał z płynem. Na pewno jest ktoś kto wie czy takie coś dostane w serwisie HONDY....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma luzu na wirniku? Jeśli to tylko kwestia oringu to wymieniaj i nie becz ;). Mnie się jedna wydaje, że to uszczelnienie wałka może być. W pompie uszczelnienia są tak pomyślane, że w razie awarii płyn wylewa się poza silnik a nie do jego wnętrza. Oring uszczelnia olejowo a tak jeszcze powinien być simering.

Smiert Szpionom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w larssonie powinien być dostępny komplet naprawczy pompy kosztuje ok 100zł, najczęsciej powodem jego rozszczelnienia są wyrobione łożyska wirnika pompy, te kupisz w zwykłym sklepie z łożyskami.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla posiadaczy HONDY, mają chyba wszystkie czesci i prowadza sprzedaż wysyłkową.

 

http://www.sklep.motorista.pl/szukaj/model...3,CBR600RR3,745,

 

Zdecyduj się czy mają wszystko czy tylko niektóre części bo słowo "chyba" nie pasuje w tej reklamie.

Autor tematu musi kupić nową pompę płynu o numerze katalogowym : 19200-MEE-315 w cenie 134$ w USA lub trochę drożej w HMP Warszawa.

 

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecyduj się czy mają wszystko czy tylko niektóre części bo słowo "chyba" nie pasuje w tej reklamie.

Autor tematu musi kupić nową pompę płynu o numerze katalogowym : 19200-MEE-315 w cenie 134$ w USA lub trochę drożej w HMP Warszawa.

Jeżeli musi całą to niech wymienia całą , a to nie jest REKLAMA tylko pomoc bo moze wystarczy tak jak pisali poprzednicy wymienić tylko uszczelke lub O-Ring a te cześci może kupić na stronie którą podałem.

 

A jeśli już się czepiasz słowa "chyba" to powiem Ci tylko tyle że nie pracuje w tym sklepie i nie jestem w stanie stwierdzić czy mają wszystko dla tego nie chce kogoś wprowadzać w błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli musi całą to niech wymienia całą , a to nie jest REKLAMA tylko pomoc bo moze wystarczy tak jak pisali poprzednicy wymienić tylko uszczelke lub O-Ring a te cześci może kupić na stronie którą podałem.

 

A jeśli już się czepiasz słowa "chyba" to powiem Ci tylko tyle że nie pracuje w tym sklepie i nie jestem w stanie stwierdzić czy mają wszystko dla tego nie chce kogoś wprowadzać w błąd

Twoja polemika jest psu na budę. Masz kolega nie MUSI tylko nie ma innego wyjścia bo producent nie przewiduje sprzedaży na części. Zanim napiszesz następnego posta zajrzyj do katalogu części i sprawdź.

 

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...