Skocz do zawartości

No zdałem :)


Magik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem mega bardzo szczęśliwy, wreszcie mam prawko kat. A.

 

Dzisiaj miałem egzamin rano na 8 teorie, i później czekałem na jazde. Trochę byłem zdenerwowany bo lał deszcz praktycznie od rana.

 

Na placu miałem światła postojowe i sygnał dzwiękowy, później przepchanie i stwierdzenie stanu tech. pojazdu.

Później 5 ósemek, slalom i górke - to klasycznie.

Później 2 hamowania, plac robiłem w deszczu więc przy hamowaniu troche koło mi się pośliznęło tylne, ale egzaminator nic nie mówił.

 

Po mieście jechałem trase, już wyszło słoneczko elegancko, ciągle zielone światło miałem, więc bez przeszkód i szybko szło.

Później jak wracałem do WORDu, to kazał mi zawrócić i pojechać jeszcze raz kawałek trasy (ale informował o tym wcześniej, że jeśli nie będe jechac 25min to tak zrobimy) I ok, pojechałem wszystko ładnie, jak jechałem już na rondzie (miałem skręcanie w lewo) koleś z transita starego trupa mi wymusił, ale ładnie w czas ogarnąłem i wyhamowałem, zatrzymałem się odwórciłem do tyłu 2x i jechałem dalej.

 

No także wszystko na + chyba było. Jedyna uwaga od egzaminatora, to żebym wcześniej włączał kierunkowskazy przy manewrach. A tak to chyba ok :)

Wynik POZYTYWNY także najważniejsze :)

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :flesje:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w Słupsku dzisiaj pada ? o_O Nie wierze, patrząc na to jaka pogoda w Gdańsku jest :P

Poza tym pogratulować młody, kiedy pijemy ? ;p

 

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Później 2 hamowania, plac robiłem w deszczu więc przy hamowaniu troche koło mi się pośliznęło tylne, ale egzaminator nic nie mówił.

Bo w awaryjnym (przynajmniej na examie) masz prawo zablokować koło, które zechcesz, nawet oba, masz prawo nimi ślizgać czy np. silnik zdusić. Byleś się nie wypie*lił.

Gratuluję, powodzenia :)

Edytowane przez bozoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w awaryjnym (przynajmniej na examie) masz prawo zablokować koło, które zechcesz, nawet oba, masz prawo nimi ślizgać czy np. silnik zdusić. Byleś się nie wypie*lił.

Gratuluję, powodzenia :)

 

Dokładnie, do 50 km/h tez nie musisz się rozpędzić.

Mnie egzaminator nawet ostrzegł, żeby się nie popisywać hamowaniem awaryjnym.

Wielu nie zdało, bo się wypitoliło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez do hamowania podchodzilem swiezo po deszczu full kaluz jeszcze bylo. I tez egzaminator mowil, zeby to spokojnie wykonac bez szalenstw. Po prostu zeby bylo.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu gdy zdawalem egzamin(czy to dwa lata?) koles przedemna robil hamowanie awaryjne. Slyszymy, ze pisk opon niesamowity, gosciu wychodzi z placu z glowa w dol...

Pytamy:

- I co, lipa?

- Nie, czemu. Wszystko ok, pozniej miasto.

Rece mi opadly. Tylnie kolo w poslizgu, na asfalcie krecha na 5m i koles zaliczyl.

Inny typ lekko sie noga podparl ze stresu na 8 i pozamiatane... :]

O co tu chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...