Skocz do zawartości

Zakręty, jak trzymać stopę/ kolano


slusar_o2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Często tamtędy jeździsz? :icon_mrgreen:

Zadając to pytanie pewnie nie uwierzysz ale pierwszy raz.

Edytowane przez _Monter_

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też pracuje właśnie nad składaniem się. Dzisiaj dupa mi odjechała parę razy jak już byłem w największym złożeniu, czyli za pewne za dużo gazu ? Z tylu przy słoniku od metzelera mam już 3-cią kreskę, a mimo to na kolano się jeszcze nie złożyłem. Nic to ćwiczę dalej ;)

 

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzę, pytam tylko z ciekawości bo znam takich co uczą się winkla na pamięć i wrzucają na YT. :buttrock:

 

Pozdro i szacuneczek. :flesje: :crossy:

 

@YUBY Co to za tor? Ostatnio jestem ostro napalony żeby sobie po torze pośmigać, ale nie mam w pobliżu i tak się składa, że ten tydzień spędzę w Warszawie to bym może się wyżył.

Edytowane przez Pstryk2528
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po malutku, ewolucja nie rewolucja.

 

wiadomo, głównie to będę się narazie skupiał bardziej na pozycji niż na prędkości, bo faktycznie mam kij w dupie :D Dzisiaj pojechałem sobie na ślimaki na autobane, i trochę bardziej się kładłem na baku przy skręcaniu, i powiem wam, że kurde, głowa jest bliżej asfaltu minimalnie, a jakoś przyjemność ogromnie większa! aż byłem zaskoczony i znowu przejeździłem tam jak głupi 100 km :)

 

Fajnie, że chcesz ćwiczyć i zwiekszać swoje umiejetności. Idealnym miejscem do tego jest tor kartingowy

no i tu jest problem :/ w mojej okolicy niestety średnio można liczyć na takie wygody. Jest wprawdzie tor na Wyrazowie pod Częstochową , ale nawierzchnia jest w fatalnym stanie. A do Wisły mam tylko 80km, więc to jest najbliższe miejsce gdzie moge jako tako się pobawić, tym bardziej, że droga na Kubalonkę jest świeżo po remoncie, i asfalt jest ultra fajny.

U was na Dolnym Śląsku jest może jakiś fajny tor kartingowy? Bo chętnie bym się sprawdził na takim obiekcie :)

 

Ćwiczenie winkli rada numer 1 - nie latać w jeansach

no niestety dopiero zbieram na kombi, więc nie mam spodni ze slajderami. Może po wakacjach kupie, ale moto jeansy jakąś tam ochronę dają. A ja żeby szorować kolanem to jeszcze długą drogę muszę przejść ;)

 

Pamiętasz o przeciwskręcie?? Nawet przy niewielkiej prędkości ułatwia manewr wejścia w łuk.

No staram się nie zapominać ;)

 

Dzięki wszystkim za rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz za małą prędkość .
Przy 45km/h trudno się złożyć w takim łagodnym winklu. Trzeba dać trochę w palnik,

Taaaa następnego posta napisze jak to wypier*olił w barierkę bo mu brakło winkla.

Niech kolega próbuje, ale NIE na drodze publicznej - bo nic dobrego z tego nie będzie.

pzdr

 

 

 

@YUBY Co to za tor?

LUBLIN

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem odwrotnie niż większość tzn ciągle wydawało mi się że za mało się pochylam mimo zamkniętych opona na przodzie i tyle. Dopiero jak zobaczyłem fotki to się okazało że więcej składać się nie ma sensu bo będę szorował łokciem po asfalcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz o przeciwskręcie?? Nawet przy niewielkiej prędkości ułatwia manewr wejścia w łuk.

 

ku*wa, o czym tu niby pamiętać? zawsze masz ten durny przeciwskręt, nawet jak skręcając myślisz o dupie maryni. Nawet na rowerze z tesco przy 40km/h też masz przeciwskręt, countersteereing i w ogóle szlifowanie slajderami.

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...