Skocz do zawartości

mz zblokowany silnik :/


dawidmoto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W terenie najlepszy jest Zetor. :biggrin:

Polecam to; LKT 81 Turbo

 

http://przemkalicki.pl/moto/lkt81t01.jpg

PS; Jezdziłem osobiście i daje rade tak że smiało można kupić. A no i biegu jej nie wypadują :biggrin:

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak poważnie to co lepsze jawa 350 czy mz 250 i ila taka jawa spali na prawde

ku*wa gościu ogarnij sie. Przy hardcorowym miotaniu w ostrym, górzystym terenie spali "ile wlejesz". :banghead: :banghead: Kup cz cross i daj dupie spokój.

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dasz dżawą w terenie na 3 do oporu to jesteś hardcore :notworthy: :icon_mrgreen:

A wcześniej zgubi koła :cool: off top sie robi troche nie na temat juz.

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ile wlejesz do baku ciężko określić spalanie jawy bo nikt przy zdrowych zmysłach tego silnika tak nie używa. Orientacyjnie mogę ci podać około 10-15l. Cały silnik jest ciężki i wymaga konkretnych mocowań. W TS 350 z przodu jest konkretna stalowa płyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie chłopcze :bigrazz: Silnik z jawy waży 35-40kg. A gdzie chcesz go włożyć? A moze chcesz wozić zapasowy w plecaku :biggrin: I taka sprawa że takiej jawy nawet na stopki nie postawisz :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie go tam bys zmiescil.... Wez kup nawet jakas stara dt 80 i na 10000000% bedzie lepiej niz wsk'ami jawa'mi i tym podobnymi.

Jeśli jest tu jakiś moderator to niech zamknie ten temat bo to po prostu jeden wielki burdel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...