Skocz do zawartości

Najwięszy Chopper / Cruiser 125


ariwederczi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko jak w temacie. Potrzebuje duże moto ( mam 188 wzrostu ) ale 125 ( mam A1 ) . Koniecznie Chopper/ Cruiser

Zastanawiałem się nad :

Kawasaki Eliminator BN 125

Aprilia Classic 125

( te dwa najlepiej przypadły mi do gustu z wyglądu )

Co myślicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wolalbys czegos z V'ką ?? np. virago? jest podobnych rozmiarow. a dzwiek napewno bedzie lepszy bo zawsze 2 cylindry. choc kawasaki z jednym cylindrem moze ladnie grac. A co do aprilli to widze 2t!

 

cruiser/chopper z 2t?? :banghead: chyba ze nie zalezy ci na dzwieku. a na mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

virago - ok ale ma 11km i nic się z tym raczej nie da zrobić .

aprilia - bardzo mi się podoba , ma po odblokowaniu 30km i jest 2t czyli można z niej wycisnąć 200% ( kosztem dźwięku.)

eliminator - jest ok. Ale też moc cienko.

 

Ale muszę jeszcze poczytać opinie innych zanim podejmę decyzje.

Edytowane przez ariwederczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... jeżeli zależy Ci na mocy i osiągach w 125 to chyba nie ma sensu kupować choppera :rolleyes:

W takim wypadku to poszukaj jakiegoś RS 125, albo innego plastika.

A jak chopper to może być wolniejszy, ale 4T obowiązkowo, no i 2 cylindry także by się przydały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na mocy gdyż jestem duży co za tym idzie ciężki a przydał by się zapas mocy.

 

Jak ktoś mi znajdzie duże 125 ,4 sówa, z V'ką i mocą około 30 KM to biorę w ciemno =p

 

KTOŚ COŚ SŁYSZAŁ O TYM Daelim daystar 125 to jest japoniec i nie wiem czy nie rozleci się po roku użytkowania.

 

 

Opinie o tym daelim'ie są różne :

Raz czytam że to najlepsza Japońska firma motocyklowa , a raz że to szajs

Raz że ktoś przejechał na nim całą europę ( 5tys km!! ) , a raz że się rozlatuje...

 

Skąd się biorą tak zróżnicowane opinie?

 

 

Jak ktoś ma tego daelima to niech pisze.

Edytowane przez ariwederczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak bedziesz kupowac motor to sa ograniczenia na A1. Nie tylko pojemnosc (125ccm) ale takze moc! i w dowodzie musi byc wbite nie przekraczajacej 11 kW = 15 KM

 

Czy przypadkiem, nie jest to stosunek mocy do masy motocykla :icon_question: :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daelim nie jest japoński. Jest koreański. Nic Ci nie powiem na temat awaryjności daelimów, bo żadnym nie jeździłem. Jeśli tak bardzo Ci zależy na osiągach to istnieje takie coś jak Hyosung Aquila 125. To tak jakby kompromis pomiędzy rozmiarami i mocą. Wysokoobrotowa V2 montowana była również w serii GT125. Hyosung też jest koreański.

Proponuję nawiązać kontakt i popytać o awaryjność właścicieli Hyosungów i Daelimów o tutaj Hyosung i Daelim

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu wymagać od choppera/crusiera wielkiej mocy tym bardziej od 125-ki. :icon_eek:

Jak Ci zależy tak na mocy to kup sobie "plastik" :rolleyes: . Ew. przeczekaj i za 2 lata kup coś większej pojemności

 

 

Pozdrawiam :smile:

Edytowane przez g3rman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...