Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, proszę nie śmiecić! sprawy prywatne, typu proszę o serwisówkę/ schemat/ kupię córkę, proszę BEZWZGLĘDNIE kierować na pw

w najbliższym czasie temat zostanie z tych wiadomości oczyszczony, kolejne będą usuwane. proszę o zachowanie minimum zasad korzystania z forum

TIA

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszua to nie sa sprawy prywatne, forum jest po to żeby wymianiac się pogladami, żeby każdy mógł się wypowiedzie na temat tego co ktoś inny napisze, nie zauważyłem żeby ktoś wstawiał schemat na forum bo ja dostałem na PW a nawet jak by go ktoś wstawił to po to żeby inni się o nim wypowiedzieli, to samo się dotyczy serwisówek, też wszyscy dostaja na emaila chyba że nie to pisza o tym na forum, nie za bardzo wiem o co Ci chodzi bo o kupnie córki też nic nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Venturowcy :) straszna zajętość spowodowała że nie było mnie tutaj długo, ale czytam wszystkie emaile. Śnieg już stopniał i już mnie nosi jak co jakis czas odpalam moją małą w garażu żeby pośmigać. Kupiłem jej kilka nowych ciuchów i czekam na ludzkie temperatury żeby założyć to i owo (tylne gmole na kufry, chromowaną osłonę na wlew paliwa, jakies małe ledowe strobo :). Może też migacze przerobię bo rzeczywiście wydaje się że są mało czytelne z tymi postojówkami.

 

A co do tego co napisał Jeszua to racja, bo co innego dać info na forum, że się posiada instrukcję lub schematy pokazać, ale już prośby o wysyłanie kierujmy na PW bo one nic nie wnoszą nowego do tematu. Ponadto po co cały świat ma czytać nasze emaile (w tym roboty spamowe).

 

Zaraz zresztą piszę do kolegów po schematy. Pozdrawiam braci broni (Venture to już masowe rażenie ;) i mam nadzieję do zobaczenia na jakimś zlocie lub rozpoczęciu sezonu. Już zapraszam gdzieś w maju do Raciborza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Venturowcy :) straszna zajętość spowodowała że nie było mnie tutaj długo, ale czytam wszystkie emaile. Śnieg już stopniał i już mnie nosi jak co jakis czas odpalam moją małą w garażu żeby pośmigać. Kupiłem jej kilka nowych ciuchów i czekam na ludzkie temperatury żeby założyć to i owo (tylne gmole na kufry, chromowaną osłonę na wlew paliwa, jakies małe ledowe strobo :). Może też migacze przerobię bo rzeczywiście wydaje się że są mało czytelne z tymi postojówkami.

 

A co do tego co napisał Jeszua to racja, bo co innego dać info na forum, że się posiada instrukcję lub schematy pokazać, ale już prośby o wysyłanie kierujmy na PW bo one nic nie wnoszą nowego do tematu. Ponadto po co cały świat ma czytać nasze emaile (w tym roboty spamowe).

 

Zaraz zresztą piszę do kolegów po schematy. Pozdrawiam braci broni (Venture to już masowe rażenie ;) i mam nadzieję do zobaczenia na jakimś zlocie lub rozpoczęciu sezonu. Już zapraszam gdzieś w maju do Raciborza.

 

cze mam pytnko gdzie kupiłes gmole na kufry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze mam pytnko gdzie kupiłes gmole na kufry

 

 

Wiec gmole kupiłem na amerykanckim ebayu, używane, ale w super stanie za 65 USD, przesyłka wyszła drogo bo 35 USD czyli razem 100 USD, ale to i tak ok 200 zł taniej niż u nas bym zapłacił za nowe np. z Nautilusa. Śmiem twierdzić, że jakość i trwałość tych używanych oryginałów może być lepsza niż nowych krajowych. http://www.ebay.com/...em=150974125362

Trzeba trochę polować na dobre sztuki w takiej cenie bo normalnie chcą więcej (ok 100-120 USD) za komplet.

Widzę, że gościu ma dalej wystawione takie gmole http://www.ebay.com/soc/itm/310581274737 , ale wysyłka sie pokazuje strasznie droga. Najlepiej znaleźć kogoś kto leci ze Stanów i weźmie Ci to w bagaż, wtedy przesyłka na adres w US kosztuje kilkanaście do 20 USD.

 

Bobi a ja jestem zainteresowany tymi strobo , skąd, gdzie i za ile :)

 

to strobo to nic wyszukanego, dwie nieduże 12 diodowe lampki, które chcę umieścić za przeźroczystymi skrzydełkami w dolnej części owiewki, żeby się nie rzucały w oczy (nie chce zrobić hinduskiej ciężarówki z mojej pięknej) a jednocześnie dały jakiś efekt. Jest tego pełno na Allegro w cenach od 20 do kilkaset złotych za parę. Moje kosztowały jakieś 30 zł. Zerknij tutaj http://allegro.pl/li...%C5%BC%C2%A0%3E i znajdź coś gustownego dla siebie.

Edytowane przez bobi71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie towarzystwo śpi lub jeżdżą na motorach, bo śnieg stopniał ;)

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alarm podłączony, nowe buty założone. Myślę, że jak podbije do południa tak koło 5+, to jestem gotowy i zwarty.

W piątek tak ze 100 km. zrobiłem. Oj, pięknie.

 

 

G R A T U L A C J E !!!

Pozdrawiam!

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już w tym roku jeździłem, ale nie 100km...

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...