Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj andrej.p. :) Co prawda moja VENTURKA to protoplasta Waszych PIĘKNYCH MASZYN ale na pewno dużo się dowiem i o

swojej z tej instrukcji. Do swojego rocznika i modelu mam już w wersii angielskiej :banghead: , więc coś z tego da się może złożyć :biggrin: .

Dlatego moja wielka prośba o podesłanie mi jej na adres [email protected] Dzięki z góry i Pozdrowionka :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja do Ventki PL?! W życiu takiego cudeńka nie widziałem!

 

Przecież już temat był. Piter nawet linka na allegro wystawił. Ja kupiłem i nawet komuś podsyłałem. Taka niebieska książeczka.

Prawda jest taka, że to jest któryś scan z rzędu i co do zdjęć to g.... widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne Grono. Od grudnia wczytuję się w wasze porady i czas się pokazać.

Od sierpnia 2012 dosiadam moją drobinkę. Teraz niestety jest rozebrana

i nie wygląda najlepiej (uzupełniam braki i szykuję Lalkę do sezonu) .

Andrej.p ja też poproszę o instrukcję, pomoże mi to przy składaniu.

[email protected] z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dariow masz rację, kufer i radio zdecydowanie nie ma wpływu na takie obniżenie. Zacząłem się dowiadywać o możliwości wymiany amora centralnego i jest z tym problem. Autoryzowany dealer Yamaha Polska niestety nie sprowadza dla swoich serwisów tej części. Można złożyć indywidualne zamówienie w centrali Yamahy, ale koszt to wydatek 6 do 8 tys. zł. Jakiś kosmos !! Dzwoniłem do innych, ale nic poniżej 4 tys. zł nie znalazłem. Ponoć jest to element nie rozbieralny, ale zdemontuję i zobaczę, jak się cieplej w garażu zrobi. Znalazłem gościa w Gdańsku, który może zregenerować za ok 400 zł. Zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj andrej.p. :) Co prawda moja VENTURKA to protoplasta Waszych PIĘKNYCH MASZYN ale na pewno dużo się dowiem i o

swojej z tej instrukcji. Do swojego rocznika i modelu mam już w wersii angielskiej :banghead: , więc coś z tego da się może złożyć :biggrin: .

Dlatego moja wielka prośba o podesłanie mi jej na adres [email protected] Dzięki z góry i Pozdrowionka :) .

Witaj andrej.p. :) Co prawda moja VENTURKA to protoplasta Waszych PIĘKNYCH MASZYN ale na pewno dużo się dowiem i o

swojej z tej instrukcji. Do swojego rocznika i modelu mam już w wersii angielskiej :banghead: , więc coś z tego da się może złożyć :biggrin: .

Dlatego moja wielka prośba o podesłanie mi jej na adres [email protected] Dzięki z góry i Pozdrowionka :) .

witaj zbynio

twoja venturka stara ale jara jak my [ obalimy mit -jak 50 tka mija ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc Toyo40

Ciekawy kolorek Venturki widzę w avatarze ?

Taak. Mnie też zauroczyło malowanie. Niestety Lalka jest po przejściach i w tej chwili

czekam na czachę i kufry po renowacji malowania.

 

witaj toyo

wysle instrukcje w wolnej chwili

Dzięki. Czekam cierpliwie :rolleyes: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korsarz gdzieś na necie chyba na alellegro widziałem amor za 250 zeta sam szykałem osłony z gumy a gosciu chciał sprzedać całość jak znajde chwilkę w domu to postaram się wysłać linka niestety w robocie mam chwilkę ale strony typu allegro zblokowane pozdrawiam maniek

 

http://www.cycle-parts.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=81&Itemid=94

stronka z częściami zdjęcie 133 amorek tylny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Potrzebuję podpowiedzi. Muszę wymienić lampy lightbaru. Do tej pory były z wkładami

po 30 W każda. Chciałbym zamontować lampy ze światłami pozycyjnymi, mijania i drogowymi.

Czy alternator naszych niuniek poradzi sobie z trzema zarówkami na światłach drogowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...