Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Nie widzę przeszkód" - powiedział ślepy koń na Wielkiej Pardubickiej :biggrin: :clap:

 

Zmienię oponki i można w któryś weekend gdzieś się wybrać.

Będę się starał jak najwięcej jeździć, bo dopiero kupiłem Venturę i muszę się w nią "wjeździć" bo to nie to samo co Drag Star.

A w wakacje myślę o wyjeździe na Bałkany. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie widzę przeszkód" - powiedział ślepy koń na Wielkiej Pardubickiej :biggrin: :clap:

 

Zmienię oponki i można w któryś weekend gdzieś się wybrać.

Będę się starał jak najwięcej jeździć, bo dopiero kupiłem Venturę i muszę się w nią "wjeździć" bo to nie to samo co Drag Star.

A w wakacje myślę o wyjeździe na Bałkany. :biggrin:

 

to tak jak ja

od tygodnia ventura w garażu czeka na nowe kapcie

ale mam mały problem ogólnie ciężko o gumy w tym wymiarze

czekam na kuriera z interkomem

nawet nie wiem czy działa

na razie odbijam na północ może morze :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jak ja

od tygodnia ventura w garażu czeka na nowe kapcie

ale mam mały problem ogólnie ciężko o gumy w tym wymiarze

czekam na kuriera z interkomem

nawet nie wiem czy działa

na razie odbijam na północ może morze :icon_biggrin:

 

Ja gumy kupiłem na www.opony.pl najtaniej jakie znalazłem Metzelery.

 

Jak wypróbujesz intercom to daj znać co i jak (jaki, cena, gdzie kupiłeś itd) Ja też jestem na etapie szukania intercomu i kasku dla piękniejszej połówki. Nie miałem jeszcze do czynienia z intercomem, więc chętnie skorzystam z Twojego doświadczenia :)

 

Ja planuję gdzieś dalej na weekend "bożociałowy" najpewniej Rumunia, ale temat jeszcze otwarty. Póki co jest nas trzech w stylu spacerowo-turystycznym, bo tak podróżujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gumy kupiłem na www.opony.pl najtaniej jakie znalazłem Metzelery.

 

Jak wypróbujesz intercom to daj znać co i jak (jaki, cena, gdzie kupiłeś itd) Ja też jestem na etapie szukania intercomu i kasku dla piękniejszej połówki. Nie miałem jeszcze do czynienia z intercomem, więc chętnie skorzystam z Twojego doświadczenia :)

 

Ja planuję gdzieś dalej na weekend "bożociałowy" najpewniej Rumunia, ale temat jeszcze otwarty. Póki co jest nas trzech w stylu spacerowo-turystycznym, bo tak podróżujemy :)

dostawa w poniedziałek zobaczymy jak działa

trudno o ten model interkom pasuje do gold winga jak i do ventury

w salonie yamahy na zamówienie koszt ok 250 euro 1szt

producent w polsce 265 zł 1szt wygląda bardzo solidnie 2 lata gwarancji

uniwersalne po 70-90 zł przeróbka nieopłacalna

boże ciało nad morze

mam tam zlocik starej grupy jeszcze jak pomykałem hondzią

oponki też w poniedziałek

cholernie dużo wydatków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostawa w poniedziałek zobaczymy jak działa

trudno o ten model interkom pasuje do gold winga jak i do ventury

w salonie yamahy na zamówienie koszt ok 250 euro 1szt

producent w polsce 265 zł 1szt wygląda bardzo solidnie 2 lata gwarancji

uniwersalne po 70-90 zł przeróbka nieopłacalna

 

jak już sprawdzisz ten interkom daj znać konkretnie jaki model i gdzie kupiłeś,

 

ja oponki dziś zmieniłem i "pare" km nakręciłem :crossy:

o qurna ale fajnie :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witam po śnie zimowym ,razem z kolegą Dyziem myślimy co by spotkać VENTURKI takie jak nasze,

tradycyjnie bywamy w każdy wtorek tak od 19.30, w CAFE 66 na Prymasa 1000-lecia 74, jak ktoś chętny poznać, rodzinę to zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Maciejka – masz 100% racji.

Proponuję wstępne spotkanie – zapoznanie się, np. w jakiś wtorek w Cafe66 na Prymasa 1000-lecia 74 u Izy, a potem spotkanie całodniowe np. w Grzegorzewicach.

Stajnia w Grzegorzewicach:

http://www.stadniny.pl/oferty/1154347186

Stawy rybne hodowlane w Grzegorzewicach:

http://www.stawy.hg.pl/

Pałac Adwokatury w Grzegorzewicach:

http://bip.adwokatura.pl/pl/bip/grzegorzewice

Proponuje tą miejscowość ponieważ jest blisko Warszawy i są tanie noclegi, niedaleko, koło Mszczonowa jest w Radziejowicach Hotel SPA oraz baseny geotermalne w Mszczonowie, nie wspomnę o Muzeum Siemiona w Petrykozach i dwóch zabytkowych Kościołach w Skułach i Lutkówce.

Czy jest Ktoś chętny?

Pozdrawiam!

Dyzio

+48518279377

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Kolegów serdecznie! Nareszcie spotkałem ludzi zakochanych w Venturkach. Jestem posiadaczem takiego cudeńka od 2 miesięcy i nie sądziłem, że tak wygodnie można podróżować. W chwili obecnej szlifuję technikę jazdy bo nasze "lokomotywy" nie wybaczają błędów. W moim regionie pada od tygodnia, ale dzięki temu nareszcie znalazłem czas aby założyć konto na forum. Planuję zasięgnąć od Was trochę doświadczeń dotyczących obsługi Venturki. Niektórych kolegów kojarzę ze strony Royal.star Pozdrawiam i do następnego posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów serdecznie! Nareszcie spotkałem ludzi zakochanych w Venturkach. Jestem posiadaczem takiego cudeńka od 2 miesięcy i nie sądziłem, że tak wygodnie można podróżować. W chwili obecnej szlifuję technikę jazdy bo nasze "lokomotywy" nie wybaczają błędów. W moim regionie pada od tygodnia, ale dzięki temu nareszcie znalazłem czas aby założyć konto na forum. Planuję zasięgnąć od Was trochę doświadczeń dotyczących obsługi Venturki. Niektórych kolegów kojarzę ze strony Royal.star Pozdrawiam i do następnego posta

 

 

witaj i do zobaczenia na szosie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś z kolegów wymieniał świece zapłonowe w Venturze? Dokonałem zakupu 4 nowych świec Denso ale "odkryłem", że aby je wymienić (przynajmniej 2 pierwsze cylindry) to należy zdjąć zbiornik paliwa. Czy ktoś z kolegów dokonywał samodzielej wymiany świec? Jaka jest kolejność zdejmowania poszczególnych elementów? (wcześniej śmigałem na Virówce i dostęp do świec był idealny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...