Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Dyzio77 za zaproszenie. Bardzo fajny macie zlocik lecz niestety na chwilę obecną planuję brać udział w tym terminie w innym spotkaniu motocyklowym. Będę uważnie śledził forum i jestem pewny, że poznamy się osobiście w przyszłości - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Skontaktuj się z tym gościem,swego czasu kupowałem u niego instrukcję obsługi do XV 1600.Widzę ze w ofercie ma do Ventury.Tylko pamiętaj to są tylko instrukcje obsługi a nie napraw ,bo tych w języku polskim nie ma i nie będzie.

 

http://moto.allegro.pl/instrukcja-obslugi-yamaha-yamaha-instrukcja-i1860238089.html

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Borys69. Jak będziesz zainteresowany instrukcją w języku angielskim to Ci ją prześlę na e-maila (wyślij mi wiadomość z adresem). Piter1600 dał dobry namiar swoim linkiem (ale cena tej instrukcji wynosi 60 zł + koszt wysyłki), jak wystarczy Ci angielska z 2007 roku to daj znać. Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borys69 gorąco Ci gratuluje !!!!! Wiem jak się czujesz. Radość zwala z nóg !!!! Jak moja wiśniowo-czarna Venturka wjechała do garażu myślałem, że zwariuję ze szczęścia !!! Szkoda, że sezon się kończy i nie będziesz miał już tak częstych okazji aby w tym roku się nią nacieszyć. Jedno jest pewne, że połowę zimy przesiedzisz w garażu :biggrin: ja tak robię.... :icon_biggrin: Jeszcze raz gratuluję !!! Cyknij kiedyś fotkę ventce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Borys69 gorąco Ci gratuluje !!!!! Wiem jak się czujesz. Radość zwala z nóg !!!! Jak moja wiśniowo-czarna Venturka wjechała do garażu myślałem, że zwariuję ze szczęścia !!! Szkoda, że sezon się kończy i nie będziesz miał już tak częstych okazji aby w tym roku się nią nacieszyć. Jedno jest pewne, że połowę zimy przesiedzisz w garażu :biggrin: ja tak robię.... :icon_biggrin: Jeszcze raz gratuluję !!! Cyknij kiedyś fotkę ventce

Na początek to chciałbym powitać wszystkich Venturowców :notworthy:

Od wczoraj stoji w moim garażyku piękna Venturka. Ma ona tylko jeden mankament. Jest złamana klamka sprzęgła. Położyła się na boku( nie mi). Tak pozatym to nie ma inych strat.

Z tego powodu mam pytanko, czy koledzy znają jakieś strony z częśiami w Stanach? Tutaj to za byle co chcą takie kwoty, że boli głowa.

No i nie omieszkam zapytać o serwisówkę. Dobrze gdyby była po polsku, ale jak nie będzie to może być angielska wersja. Są tam jakieś wentle w amortyzatorach. Wiem do czego służa, ale nawet nie wiem czy dobrze tam wszystko jest zrobione? No i wiele innych rzeczy.

Dzięki i pozdrawiam. [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię gorąco Harbuz i gorąco gratuluję!!! Stałeś się super świeżym posiadaczem Ventury, czyli jesteś od kilkudziesięciu godzin najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi!!! Gratulacje a teraz szczegóły. Polecam poszukiwania klamki na allegro. Była tam miesiąc temu biała Ventura rozebrana na podkładki i facet sprzedawał dosłownie wszystko. Szukaj klamki również do Royal Stara TD bo to ta sama konstrukcja i będzie pasować. Nie posiadam serwisówki ale mam instrukcje obsługi w elektronice w języku angielskim. Mogę Ci ją przesłać e-mailem (podaj adresik w następnym poście). Instrukcja wskazuje jakie ciśnienie ma być w amortyzatorach (nie ruszaj tych wentylków bo moto się pogniewa!) Jeszcze raz gratuluje dobrego wyboru moto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię gorąco Harbuz i gorąco gratuluję!!! Stałeś się super świeżym posiadaczem Ventury, czyli jesteś od kilkudziesięciu godzin najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi!!! Gratulacje a teraz szczegóły. Polecam poszukiwania klamki na allegro. Była tam miesiąc temu biała Ventura rozebrana na podkładki i facet sprzedawał dosłownie wszystko. Szukaj klamki również do Royal Stara TD bo to ta sama konstrukcja i będzie pasować. Nie posiadam serwisówki ale mam instrukcje obsługi w elektronice w języku angielskim. Mogę Ci ją przesłać e-mailem (podaj adresik w następnym poście). Instrukcja wskazuje jakie ciśnienie ma być w amortyzatorach (nie ruszaj tych wentylków bo moto się pogniewa!) Jeszcze raz gratuluje dobrego wyboru moto!

Witam.

Nareszcie ktoś się odezwał. Myślałem, że to jakiś śpiący temat zimowy?

Co do serwisówki to proszę, jakoś sobie poradzę?

Co do zakupu to tak średnio jestem zadowolony, bo tak dzisiaj wypychałem tyłem z garażu, że mam guza na udzie wielkości pięści.

Kanapa tak szeroka, że nie mogłem nóg rozdziawić :icon_biggrin:

Druga rzecz to trochę chyba mam problem z hamulcami. Napisałem nowy temat na forum. Tam jest opisany problem.

Co do klamki to zamówiłem nową w serwisie. 36 euro. Na allegro nic nie ma. Jeszcze szukam grila lewego głośnika. Napisałem kilka pytań i czekam. Te Ventury to deficytowy towar.

Spokojnie, przez zimę zreanimuję. Pozdrawiam.

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja obsługi przesłana Harbuz. Miłej lekturki Ci życzę! Napisz jaki masz kolorek Venturki

 

P.S. Ok znalazłem ją na innym temacie. Super maszynka! Gratulacje!!!

 

P.S. Troszkę poszperałem na allegro i jest piękna klameczka do sprzęgła Royal Star Tour - powinna pasować -

za 29 złotych

 

http://allegro.pl/dzwignia-sprzegla-yamaha-xvz-1300-royal-star-i1912802353.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, miałem awarię kompa, potraciłem hasła.

Ogarnąłem już wszystko, wchodzę patrzę, a tu wreszcie się coś dzieje ;)

Przy okazji chcę Was zaprosić na imprezę dla Dzieciaków z Domów Dziecka.

Szczegóły zamieściłem w oddzielnym temacie – w pogaduchach, ale tu wklejam poniżej kopię.

 

Witam, Szanowni Państwo – szczególnie z Warszawy!

Zapraszam Wszystkich do czynnego udziału w imprezie, która odbędzie się 04 grudnia 2011 roku.

Szczegóły na http://www.motomikolajki.pl GORĄCO ZAPRASZAM!!!

Nie wykręcajcie się pogodą, popatrzcie sami http://www.tvnmeteo.pl/informacje/prognoza,45/zimny-koniec-listopada-cieply-poczatek-grudnia,15709,1,0.html

Czyli motomikolajki.pl powinny być udane, przy tych temperaturach nie powinniśmy narzekać na warunki drogowe i brak frekwencji !!!

Pozdrawiam!

Dyzio

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Dyzio! Zmartwiłem się, bo zniknąłeś z forum, ale już znam powód Twojej nieobecności. Fajnie, że już jesteś. Mam nadzieję, że pozostali chłopcy z W-awy również się odezwą. Pewnie wykorzystują każdą wolną sekundę aby pośmigać bo pogoda sprzyja :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...