Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładał może ktoś z Was samodzielnie lightbary ? Czy pasuje stelaż od zwykłego Royal Stara ? Bo niestety nie znalazłem nigdzie nic do Venture :sad:

 

http://www.roadstyle...hpshop&Itemid=1

 

Coś takiego znalazłem, napisane, że pasuje też do Drag Stara 1100 i 650, także zastanawiam się, czy będzie kompatybilne z Ventką...

 

Zobacz, coś dla Ciebie:

http://www.motoakcesoria.riders.pl/index.php?products=product&prod_id=833

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam rady w sprawie tylnych kierunków.

Otóż widziałem Ventkę na białych kloszach w kierunkach z tyłu. Znalazłem na motobajzlu takie kloszę, ale ziomek nagadał mi, że muszę wymienić mocowanie żarówki. W tym momencie, mój zapał prysł.

Może ktoś przerabiał podobny temat? Będę wdzięczny za info.

 

Założyłem dzisiaj gniazdo do zapalniczki. Pięknie wygląda na gmolu, od strony lewej. Dołożyłem bezpiecznik i podpiąłem na stałe. Nawet jak nie ma kluczyka to i tak jest ładowanie.

Nie omieszkam też pochwalić się spacerówkami, które zakupiłem w niedzielę. Myślę, że jak tylko przestroję CB radio to już mam full.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harbuz, spokojnie, ja mam białe klosze z tyłu.

Żarówki białe mają bolce w osi, a żarówki żółte maja bolce pod lekkim kątem.

Teoretycznie nie pasują, ale wystarczy jeden bolec lekko przeszlifować i żarówka ciasno wchodzi na swoje miejsce. Sprawdź sam ;)

Miłej zabawy!

Pozdrawiam!

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harbuz, spokojnie, ja mam białe klosze z tyłu.

Żarówki białe mają bolce w osi, a żarówki żółte maja bolce pod lekkim kątem.

Teoretycznie nie pasują, ale wystarczy jeden bolec lekko przeszlifować i żarówka ciasno wchodzi na swoje miejsce. Sprawdź sam ;)

Miłej zabawy!

Pozdrawiam!

 

Dzięki za info, ale udało się kupić żarówki z prostym bolcem( tak jak oryginał). Już wymienione.

Teraz co z przodem?

Są żarówki z podwójnym włóknem w kolorze?

A ty Arturo się nie mędrkuj :rolleyes: .

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są żarówki w kolorze bez problemu do dostania.Jeśli nie znajdziesz w sklepach to na Allegro . Np tu http://moto.allegro.pl/zarowki-dwuwloknowe-2-szt-harley-i3001108517.html .Ale widziałem taniej.

 

Tu jest taniej http://moto.allegro.pl/nelmoto-zarowki-kierunkowskazow-12v-5w-dwuwloknowe-i3023541124.html .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wcześniej. moja lalka jest po przejściach. Mam więc pytanie.

Może ktoś już miał do czynienia z metalizowaniem tworzyw sztucznych?

Chodzi o powłokę chromu na bananie podszybia i ramce reflektora. U mnie jest

przetarty chrom, plastyk jest nie ruszony. Podpowiedzcie gdzie to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja kiedyś robiłem metalizacje próżniową i były to klamki do Dodge`a.

Chrom, zaczął schodzić po około trzech latach, ale tylko w miejscu gdzie się często ręką otwierało drzwi – właściwie on się ścierał, a nie złuszczał.

Firma z której usług korzystałem mieści się pod Warszawą – w Falenicy.

Tak więc szukaj METALIZACJI PRÓŻNOWEJ.

Pozdrawiam!

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj z Nimi osobiście, może dorzucą do jakiegoś zamówienia. Ci też nie chcieli gadać, ale jak zawiozłem przygotowane, to zrobili. Oni robią tylko klamki do szafek itd. Nie ma to jak osobista rozmowa z właścicielem, jak spodoba Mu się moto lub znajdziecie wspólny temat, to już z górki ;)

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wcześniej. moja lalka jest po przejściach. Mam więc pytanie.

Może ktoś już miał do czynienia z metalizowaniem tworzyw sztucznych?

Chodzi o powłokę chromu na bananie podszybia i ramce reflektora. U mnie jest

przetarty chrom, plastyk jest nie ruszony. Podpowiedzcie gdzie to zrobić.

 

Musi na plastiku napisane być ABS. Innych nie malują.

W poniedziałek mogę się dowiedzieć czy pracuję tam osoba, której może się uda to wrzucić na produkcję?

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Harbuz.

Wlewasz miód na moje serce.

Obydwa elementy są opisane -A B S-.

Będę czekał z niecierpliwością. Zapytaj proszę o przygotowanie.

Czy chrom ma być z całego detalu ściągnięty?

W jakim stanie przyjmą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marsinus

Co do galwanizacji metali to detal musi być pozbawiony chromu w całości, jak jest z plastikiem to nie wiem, bo nie wiem czy natryskują go jakoś czy inaczej się w to bawią. Generalnie "prawdziwy" chrom kładzie się na nikiel i miedź. Jeśli jest to galwanizernia to największy myk to nałożyć miedź na plastik - pytanie jak to robią? Reszta to tzw pikuś ;) Ktoś wie jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...