Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Autostopowiczka ;)

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tarczami używanymi nie ma problemu,wystarczy kupić od zaufanego sprzedawcy,ważne żeby dał jakąś gwarancję.Do Ventury pasują od Wild,Road Stara i pewnie od Drag Stara.

 

Powrócę do tematu.

Ja zgadzam się z Piterem i jakby ktoś miał coś na oku to będę wdzięczny. Przecież nie dam 1000 zł za kawałek blachy?

Racja, że hamulce są najważniejsze, ale dlaczego moim kosztem? :biggrin:

Muszę wymienić na pewno 1szt, bo jednak ma bicie.

Będę wdzięczny jak ktoś może gdzieś zauważy i zapoda info.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do tego gościa Tomek 507 488 300.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam również nowych kolegów i pozdrawiam. Śliczna Ventka Zbysiu! Zauważyłem, że jak na lokomotywę przystało masz zamontowane super klaksony na ladze! Zapewne wyrywają szyby z samochodowych uszczelek :biggrin:

 

Przyznam Ci się że nie miałem jeszcze okazji wypróbować ich,Ventke mam od stycznia a tu zima.Ale mam nadzieje że już wkrótce to zrobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na te tarcze to całkiem ładne no i nie takie drogie jak oryginały (ponad 1000 za komplet) ja pisałem o tarczach EBC i wyglądały kiepsko (miałem je w ręce) a Lukas to znany producent hamulców wiec może warto zainwestować w nowe? Jeśli mają "pływające" do Ventury to bierz pływające sztywne wcześniej czy później znów mogą się wykrzywić jak twoje przy motorze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...sie macie ludzie..."

 

Witam wszystkich "zawodników wagi ciężkiej".Myśle że na początku wypadałoby sie jakoś przedstawić .

A więc na chrzcie dali mi Robert i o dziwo od tego czasu wszyscy tak do mnie mówią.

Z motocyklami związany jestem od.....nie pamiętam od kiedy ale pamiętam ze w tv leciały ruskie filmy ,w poniedziałek teatr a w sobote western:)

Na japonie wsiadłem chyba w 2006 i tak już zostało.

Moja lokomotywe zakupiłem w zeszłym roku od kolegi z forum którego pewnie wszyscy znaja a mianowicie od Artura z Legnicy.

Przy okazji Artur serdecznie Cie pozdrawiam i mam nadzieje ze za pomocą forum bedziemy mogli sobie pogadać o naszym motocyklu.

Myślę że na początek tyle o sobie bo co to można jeszcze więcej dodać,no maszyna za*eb...i tyle... pozdrawiam wszystkich twardzieli(bo kobiet przy tej wadze to się tu raczej nie spodziewam:)

 

Siema Robert

Bardzo miło Cię tu widzieć.

Wróciły wspomnienia i jest mi smutno :( (tęsknię za motorem) ale cieszę się że kupił go taki człowiek jak Ty.

W tym roku jeszcze nie mam kasy na moto, może w następnym sezonie coś kupię.

Wiesz co najbardziej zapamiętałem z dnia sprzedaży? To jak lekko i bezproblemowo go odrazu poprowadziłeś, pełen szacun :notworthy:

Dla mnie pierwszy zakręt był koszmarem, jak moto zaczęło się przechylać na zakręcie to tak jakby ktoś mnie pchał na bok od zewnętrznej. A Ty wystartowałeś i od razu rura :clap: Do dziś nie mogę się nadziwić :icon_mrgreen:

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze...

Dzwoniłem do tego Tomka, ale nie ma do Royal Star. Podał jakieś dwa modele, ale sam nie wie, czy podejdą?

Wypatrzyłem na allegro do xvs 650. 330 zł. za szt. Na pierwszy rzut oka, identyczne. Może ma ktoś pojęcie jak to sprawdzić, albo gdzie można zweryfikować rozmiar ( zamiennik)? Może jakiś rozstaw śrub, coś co można jakoś logicznie zmierzyć i sprawdzić czy ta druga będzie pasowała?

Nadmienię, że nie dam tyś. za tarczę.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Robert

Bardzo miło Cię tu widzieć.

Wróciły wspomnienia i jest mi smutno :( (tęsknię za motorem) ale cieszę się że kupił go taki człowiek jak Ty.

W tym roku jeszcze nie mam kasy na moto, może w następnym sezonie coś kupię.

Wiesz co najbardziej zapamiętałem z dnia sprzedaży? To jak lekko i bezproblemowo go odrazu poprowadziłeś, pełen szacun :notworthy:

Dla mnie pierwszy zakręt był koszmarem, jak moto zaczęło się przechylać na zakręcie to tak jakby ktoś mnie pchał na bok od zewnętrznej. A Ty wystartowałeś i od razu rura :clap: Do dziś nie mogę się nadziwić :icon_mrgreen:

Siema Brachu

Dzięki dzięki ale Arturo pełen szacun to w Twoją stronę.Wszyscy na forum dobrze wiedzą że jak bierzesz się za temata to na 110%

Pierwszy raz w życiu widziałem żeby ktoś tak prowadził dokumentację i archiwizował wszystkie swoje czynności wykonane przy moto.Życzyłbym sobie żeby zAWSZE KUPOWAĆ MASZYNĘ OD TAKIEGO MOTOCYKLISTY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze...

Dzwoniłem do tego Tomka, ale nie ma do Royal Star. Podał jakieś dwa modele, ale sam nie wie, czy podejdą?

Wypatrzyłem na allegro do xvs 650. 330 zł. za szt. Na pierwszy rzut oka, identyczne. Może ma ktoś pojęcie jak to sprawdzić, albo gdzie można zweryfikować rozmiar ( zamiennik)? Może jakiś rozstaw śrub, coś co można jakoś logicznie zmierzyć i sprawdzić czy ta druga będzie pasowała?

Nadmienię, że nie dam tyś. za tarczę.

Pzdr.

 

jak byłem w salonie yamahy to koleś sprawdzał po vinie i mówił że to te same co do draga ale najlepiej samemu sprawdzić co i jak harbuz jak możesz to przesłij linak bo cena 330 rozsądna natomiast kwestia jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...