Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie ok ale mam kumpla który miał popękane wloty w Royalu A i przepuszczał mu jeden lewe powietrze i wtedy maszyna nie gadała tak jak powinna jak masz to rozebrane i chcesz pojeździć jakiś czas bez problemów to powinno się to wymienić z uwagi choćby na dostęp .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprawdzcie jak wygladaja u Was gumy nad gaznikami tzw.króćce ssące.Moje sa jakies

takie popękane i nie wiem czy nie musze je zmienić na nowe.

 

Też miałem zmienić te gumy bo w serwisie nie jest duży koszt. U Numanoida widziałem że

nie były takie spękane.

Masz już pochromowane te detale?

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,po dzisiejszej jeździe mam wyciek z centralnego amortyzatora.może ktoś poradzi w kłopocie?nie wiem czy można go zregenerować czy muszę kupić nowy?A może jakieś namiary na nowe uszczelniacze?Proszę o pomoc.I jeszcze jedno -ile powinno być w nim atmosfer i w przednich lagach?Będę wdzięczny za pomoc.Przyjemnej jazdy bo już można pośmigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki wracam do tematu sprzęgła.

 

Na allegro nie znalazłem nic do mojego rocznika - 2005 (lub 2006 nie pamiętam pisze z pracy wiec...) wszystkie sa do roczników 99-01 - czy były jakieś różnice?

 

No i jakie wybrać - tańsze czy droższe? Niby te droższe EBC są lepsze ale czy to prawda?

 

Ktoś ma jakiś film instruktażowy - krok po kroku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy potrzebna pomoc wczoraj po dłuższej jeżdzie ,około 100km moja venturka zaczęła kichąć i prychać na wolnych obrotach i pojawił się wyciek paliwa, wstępnie wyglądało jakby leciało gdzieś z filtra powietrza po lewej stronie, motor odebrałem w piątek z serwisu ale oni mieli wymienić tylko filtry i oleje i opony podobno przy silniku nikt nie grzebał , koledzy twierdzą, że może zawiesiła się iglica w gażniku i przelewa a nadmiar paliwa wywala do filtra.Czy ktoś może potwierdzić taką teorię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ventures.org zaliczyłeś, wiec pewnie masz już te czternaście pięknych zdęć. Nie martw się, ja też się bałem sam za to zabrać i wstawiłem motor do warsztatu, koszt wymiany sprzęgła to 150,- PLN pisałem o tym kilka stron wyżej. Stwierdziłem, że nie będę ryzykował i niech zajmie się tym fachowiec. Pozdrawiam!

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem zmienić te gumy bo w serwisie nie jest duży koszt. U Numanoida widziałem że

nie były takie spękane.

Masz już pochromowane te detale?

Tak wróciły z chromu i są super ale z tymi gumami to nie wiem bo znalazłem na allegro tylko za 675pln.Może widziałeś gdzieś tańsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja po prośbie czy ktoś z was wymieniał lub regenerował amortyzator centralny.Mój ma przecieki , i nie wiem czy jak olej wykapie to dobić powietrza i to wystarczy bez ojeju . Wyczytałem na forum że podobny problem miał Korsarz,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma może nr tel do Borysa69? Jeśli tak to proszę o podesłanie na PW

Widzę, że przyda się nasza lista alarmowa, więc nie czekając na garstkę spóźnialskich zaczynam rozsyłanie, potem zgodnie z obietnicą będę robił aktualizacje.

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowne Grono, Jestem na tym forum ponad rok, ale, raczej jestem biernym "czytaczem". Nadeszła pora, aby się ujawnić i wziąć aktywny udział w życiu forum miłośników Royal Star i Venture. Na początek, chciałbym się pochwalić moją Godzillą: całą zimę ją modyfikowałem i w końcu, w ostatnią sobotę rozpocząłem sezon :) Dla porównania, załączam zdjęcie z ubiegłego sezonu. Dla wtajemniczonych, na forum yamaha-dragstar.pl występuję pod nickiem PrzemekN. LWG :)

post-60038-0-93462100-1366138309_thumb.jpg

post-60038-0-36726500-1366138340_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...