Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jeden dekoder vin http://www.automo.pl/index.php

.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

panowie potrzebna pomoc !!!

z racji, że wczoraj rozbiłem moją venture poszukuję wszystkich możliwych stron z częściami do tego sprzęta lista niestety jest długa począwszy od czachy, osłon nóg kufrów itp. itd. jeżeli macie jakieś znajomości prześlijcie na prywata chyba dla mnie sezon garażowy w tym roku

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na alegro klijent ma czasze i oslony na kolana ma nawet elementy oslon chromowanych do czaszy



szybe bedziesz mial za 260zl czasza od 700 do 1000 ramka lampy z czaszy 500 uszkodzony tylko motocykl z toba wszystko oki



kufer dolna czesc z zamkiem jest za 250 szukaj w zakonczonych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na alegro klijent ma czasze i oslony na kolana ma nawet elementy oslon chromowanych do czaszy

 

szybe bedziesz mial za 260zl czasza od 700 do 1000 ramka lampy z czaszy 500 uszkodzony tylko motocykl z toba wszystko oki

 

kufer dolna czesc z zamkiem jest za 250 szukaj w zakonczonych

ja i żona ok trochę potłuczeni jaca jak możesz prześlij mi linka na prywata z tego kufra nie potrafię go odnalęźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,Panowie moja Kochanka pojechała na Słowacje,teraz tam będzie jezdzić po drogach .Dziękuję wszystkim za współpracę i na chwile obecną żegnam się z jednośladem moto.Panowie LwG!!! I do usłyszenia ;) Służę pomocą :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano widziałeś :) Dziękuję za uznanie :notworthy: A teraz, innym też pokażę parę ujęć przednich gmoli

 

Dodatkowo, wrzucam jeszcze parę zdjęć zrobionych podczas przebudowy. Przednie gmole to mój autorski projekt, który został zrealizowany w warsztacie, specjalizującym się w detalach, stosowanych na jachtach. Trochę ważą, ale idealnie chronią maszynę i nogi kierowcy :) Miałem w zeszłym roku drobną przygodę zakończoną położeniem maszyny na lewym boku i oprócz wygiętej klamki, rozbitego łokcia i urażonej dumy, nic się nie stało :)

szybę sam ciołeś czy dawałeś jakiejś firmie ???

bo ja swoją też musze obciąc bo jazda w deszczu i nocą to nieporozumienie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dariow może lepiej nie drażnić Go tym pytaniem…
Ja sam się zastanawiałem nad sprzedażą mojej Kochanki, a powody:
1. buduję dom i potrzebna mi kasa,
2. cały czas mażę o Hondzie Gold Wing.
Na razie sprzedałem Nysę milicyjną, a teraz myślę o wystawieniu na allego Borewicza, zastanawiam się też nad zmianą samochodu z Jeep`a z powrotem na Voyagera, bo zostanie mi kilka złotych i jest bardziej funkcjonalny.
Żeby było śmieszniej, bardziej wizualnie podoba mi się Venturka, bo lubię te obłe kształty, a Goldas ma lepsze wyposażenie i parametry… Na razie nie mam kasy, więc i problem mam z głowy ;)
Pozdrawiam!
Lewa w górę!

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja też ze względów finansowych musiałem sprzedać swoją Ventkę, teraz kupiłem coś

tańszego i kompletnie w innym klimacie, mianowicie Burgmana 650.

 

Numanoid - szybciutko Ci poszła ta sprzedaż. Dobry motorek to i wzięcie miał.

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę przemyśleń z tras po kraju podzielę się z Wami, sezon na dobre rozpoczęty wysyp zlotów i wszelkiej maści spotkań kilka zaliczonych i taka refleksja nigdzie nie spotkałem VENTURKI na każdym sam jak palec- trochę przykro . niech ktoś mądry mi to wyjaśni czemu nie możemy, lub nie chcemy się znać- spotkać przecież te maszyny są stworzone do pokonywania tras. 50 km wkoło komina to szczyt możliwości? dopadła mnie gorycz samotności dziś na kolejnym zlocie - ech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździ ktoś Venturą I Generacji, czy szukać w innej części forum - bo to tak naprawdę inny motocykl (kredens a`la Goldwing). Pytam bo nabyłem taki sprzęcik leciwy bo z 1992 roku ale w przyzwoitym stanie. Mam parę pytań odnośnie tego wehikułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciejka ja też zauważyłem że jest nas bardzo mało jeżdżących na takich smokach i też jadąc na jakiś zlocik rozglądam się za podobnymi motorami. Niestety w tym roku sezon nas nie rozpieszcza co wolny weekend to leje wiec tez możliwości spotkania są ograniczone ale jak tylko bedziesz gdzieś jechał to dawaj info na forum i jak tylko bedą możliwości dojadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zgadzam się z Maciejka 750 ,że spotkanie na trasie Ventury może łączyć się z cudem.Kilka dni temu wróciłem z wyprawy do Austrii. Zjechaliśmy Alpy przejechaliśmy 3000 km .Ventury nie widziałem ani razu. W Polsce spotkanie jej jest jak pisałem wyżej dość trudne. Tez uważam ,że szkoda , bo motocykl piękny. Podczas wyjazdu spisał się na 5. Podjazdy po zboczach / 22% pochyłości/ to dla niego żadna trudność. Dobrze wchodzi w zakręty choć przyznam ,że trzeba mieć do tego trochę siły i sprytu.Mogę napisać ,że spełniłem swoje marzenie. Polecam wszystkim niezdecydowanym wyjazd w Alpy i przejazd Grossglockner. Każdego kto będzie w okolicach Białogardu- Koszalina- Kołobrzegu zapraszam na kawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...