Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zabaweczka dotarła, działa doskonale i jednak trzeba ją wyłączać, bo dziś nie odpaliłem moto po tygodniu stania akumulator poszedł na 0!

Właśnie się ładuje...

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W lato forum zawsze zamiera :)

Gdybyśmy mieli oddzielny wątek np. pt. "ustawka" czy "wokoło komina", to ten temat by wrzał...

A tak...

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, o czym Ty piszesz!?

Na zlot pisało się UUUUUUUUUUUUUUUU osób, przyjechało cztery załogi...

Przerabiałem to już...

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była przenośnia ;)

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak nikt nic nie pisze, to ja się pochwalę - Ventyl dostał nowe kapcie - dunlopy D404 z białym pasem i automatycznie zniknęło shimmy (chyba po wyważeniu), także jeden problem mam z głowy. Oponki polecam, jakby ktoś kiedyś się zastanawiał, wyglądają rewelka (wrzucę zdjęcia jak tylko zrobię) i wg. mnie trzymają rewelacyjnie :)

 

A z innej beczki, ma ktoś może szybę firmy Big Bike Parts? Taką obniżoną, w Polsce sprzedaje je Polkom. Pytam, bo zastanawiam się nad kupnem.

Edytowane przez Kozak356
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, o czym Ty piszesz!?

Na zlot pisało się UUUUUUUUUUUUUUUU osób, przyjechało cztery załogi...

Przerabiałem to już...

 

Mam nadzieję, że na termin 07/09.09.2012 będzie nas więcej i będzie o czym rozmawiać po sezonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkę do Venturki zamawiałem MGG wystarczy tylko podać wysokość, zrobią wg życzenia za 250 pln

 

No ja właśnie mam szybę z MGG, tylko problem w tym, że choćbym nie wiem jak cackał się z jej myciem, to porysowała się z znacznie szybciej niż oryginał. I nie chodzi mi o grube rysy, tylko takie małe, niby nic, ale jak się jedzie pod słońce, to jeżeli dalej tak pójdzie, to nic nie będę widział (miałem tak ze starą). Zastanawia mnie więc, czy może ta z Polkomu nie jest z jakiegoś lepszego materiału, chociaż przy obniżonej wysokości problem widoczności znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne szyby mają specjalną warstwę ochronną na zewnętrznej powierzchni szyby.Coś podobnego do lakieru bezbarwnego.Akcesoryjna ,czy też dorabiana szyba tej powłoki nie ma i dlatego się szybciej rysuje.Są specjalne pasty którymi można taką powierzchnię porysowaną zreanimować.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie mam szybę z MGG, tylko problem w tym, że choćbym nie wiem jak cackał się z jej myciem, to porysowała się z znacznie szybciej niż oryginał. I nie chodzi mi o grube rysy, tylko takie małe, niby nic, ale jak się jedzie pod słońce, to jeżeli dalej tak pójdzie, to nic nie będę widział (miałem tak ze starą). Zastanawia mnie więc, czy może ta z Polkomu nie jest z jakiegoś lepszego materiału, chociaż przy obniżonej wysokości problem widoczności znika.

 

Ja swoją polerowałem i było dobrze do pierwszego tarcia szmatą. Tarłem całe popołudnie. Piter ma chyba rację, bo już jest taka jak przed polerowaniem?

Generalnie szkłem dupy nie wytrzesz.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...