Skocz do zawartości

Groopa Południe --- Rzyki Zjeb's Party 2004-First Edition


Pipcyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od Opola jak i od Wrocławia dobrym miejscem spotkania jest chyba Radiostacja Gliwicka, tak jak przed imprezą w Rybniku.

Proponuję ustalić to miejsce jako dobre do wspólnego startu do Rzyk.

No i GIT :lapagora: ustalone - namiary na mnie w profilu.

Ostatnio robiłem ta traskę przy powrocie z Bieszczad, wyszło Bielsko-Gliwice 1,5 godzinki :mrgreen:

 

 

 

 

 

PS. Tylko bez maślanki :buttrock: PLIIISSSSS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzejtg napisał:

Od Opola jak i od Wrocławia dobrym miejscem spotkania jest chyba Radiostacja Gliwicka, tak jak przed imprezą w Rybniku.  

Proponuję ustalić to miejsce jako dobre do wspólnego startu do Rzyk.

 

No i GIT  ustalone - namiary na mnie w profilu.

 

Czekamy w takim razie na ochotników do wyjazdu z parkingu pod Radiostacją Gliwice pomiędzy godziną 13, a 14.

 

14:00 start peletonu do lunaparku w Rzykach. :buttrock:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Do Andrychowa z okolic Rybnika jest jakies 90 km - wiem, bo chcialem sie tam rok temu szarpnac na WSK ;].

Takze z Gliwic jest plus 30 km...

Ktoredy checie leciec na Andrychow?

Przez Pszczyne?

Moja MZ spokojnie na trasie poleci i 110, ale po co ja katowac ;].

90-100 to dobra predkosc :buttrock:.

Z Rybnika chyba jeszcze by doszedl Draco Fisher, ale jeszcze z nim nie rozmawialem.

A z Gliwic jeszcze chyba pojedzie MarianKa :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Andrychowa z okolic Rybnika jest jakies 90 km - wiem, bo chcialem sie tam rok temu szarpnac na WSK ;].

 

Fakt, sprawdziłem dokładnie. Gliwice - Rzyki to 105 km jadąc przez Bielsko czyli trasą szybką.

A może spotkamy się z ekipą z Rybnika w Pszczynie? Na stacji benzynowej za ostatnimi światłami?

Wtedy to już będzie "siła nas":)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Mozna i tak :(. Nawet wiem jaka to bylaby stacja, bo tam spotykalismy sie, jak jechalem na Slowacje.

Jest to stacja LOTOS jak dobrze pamietam :(. W kazdym razie jest zolta ;].

Pozdrawiam

 

PS

To jak ktos napiera z Gliwic to moze sie juz ze mna (i ewentualnie Draco Fisherem) spotkac przelatujac przez Rybnik. Razem juz pojechalibysmy na Zory i Pszczyne.

Przy okazji tak na 75% pamietam trase z zeszlego roku :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z Gliwic jeszcze chyba pojedzie MarianKa

 

Oczywiście. Tylko w środku grupy(z przyczyn formalnych. :evil: )

Stary, a głupi.

I pisze się na żywiecki browar ( w poniedziałek też!)

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Krasnal:to jak spotykamy sie i napieramy razem?

Jest kilka opcji - mozna sie spotkac w Gliwicach (choc dla mnie to zupelnie przeciwny kierunek jazdy :( ), mozna sie strzasnac w samym Rybniku, albo w Zorach, Pszczynie...

 

Przy okazji ja bym obstawal za trasa Rybnik - Zory - Pszczyna - Bielsko - Andrychow - Rzyki.

Takze, jesli komus ta transka pasuje, to mozna zrobic jakas liste i obgadac miejsca spotkan :evil:.

Czasu jeszcze troche jest, wiec bez paniki :(.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka opcji - mozna sie spotkac w Gliwicach (choc dla mnie to zupelnie przeciwny kierunek jazdy ),

 

Poświęć się dla dobra potomności, a w nagrodę poprowadzisz kawalkadę Twoją "Błękitną Strzałą" aż do Rzyk i nikt Ci nie skoczy :evil:.

A tak poważnie to myślę , że trzeba minimalizować liczbę przystanków do zbierania innych uczestników żeby o ludzkiej porze dotrzeć do celu.

Mnie, jak już wspomniałem wszystko jedno jakie miejsce spotkania zostanie ustalone. Dojadę w każde wskazane miejsce z przyjemnością.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, najprostsza droga z Gliwic do Andrychowa jest przez Mikołów, Tychy Oswięcim. Z katowic zresztą też. dajcie info kto jedzie tą trasą ,trza się spiknąć po drodze w Mysłowicach of course :( . Aha mam ochotę się wybrać zaprzęgiem więc moja przelotowa to max 90 kmh :evil: :roll:

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...