Skocz do zawartości

Groopa Południe --- Rzyki Zjeb's Party 2004-First Edition


Pipcyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, piekny dzionek, słonko wyglada spoza chmurki, a ja gnije w domu :) . Fatalna perspektywa na najblizszy tydzien... :mrgreen: Pipcyk czyta literature fachowa na temat stawków w ogrodzie ;) . Totalne rozleniwienie ale czego mozna sie spodziewac, gdy dwa dni pod rzad sie imprezowało. ;) Nic nie dorowna imprezujacej ekipie połoodnia, nawet sam Goora, co nie PGR? :mrgreen: ;)

A co do Wrocka, no moze nam uda sie do Was Cotletto zawitac, nic na sile ale kto wie..... ;) i to jeszcze w czerwcu.....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie - Wy sobie tam imprezujecie a ja tu we wrocku... tez :mrgreen: :) Dzis wrocilem na chate o 5 rano! :twisted: Jesli chodzi o wrocek to teraz macie sie kurowac coby na Rzyki do nalezytej kondycji wrocic - zreszta widze ze juz zaczynacie :mrgreen: A jesli dacie rade jeszcze do nas zawitac to juz bedzie wypas! ;) Trzymajcie mi sie tam zdrowo Zjeby! :mrgreen: ;)

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak to Goffa jest z tym chodzeniem. Problemy tez mam , juz coraz mniejsze , rehabilitacja i te sprawy, ale najlepiej sie chodzi i najmniej boli po browarach :)

 

Adam! Ty wiesz o co chodzi...... :mrgreen: ;) Browary to balsam na nasze bolace kulaski.

Ja po browcach w czwartek nawet biegalam, co prawda nie pamietam w jakich okolicznosciach sie to dzialo :mrgreen: ale swiadkowie byli i moga potwierdzic. :mrgreen: ;)

Co do filmu z Rybnika, dystrybucje zrobimy w Rzykach ;) Do rak wlasnych!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla wszystkich straszną wiadomość Kaseta z filmem z Bieszczad którą pożyczyłem od Pipcyków nie była jeszcze przegrana na CD a mi przelało dokładnie plecak i jest do wyrzucenia.. więc kto widział ten film niech go zachowa w pamięci.... :) ;)

 

Trza zrobić NOWY :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PGR :twisted: stawiasz każdemu kto był na tym filmie browara (albo lepiej dwa) :twisted: cza było kasetę w prezerwatywę włożyć - to by ocalała 8) Ech tobie jak nie moto klęknie to co innego..... :twisted:

A jeśli będzie film z Rzyk to dostaniesz 10. kopię :mrgreen: i będziesz mógł nawet się z nią kąpać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekazuje wiadomość od Organizatorów:

 

Zracji tego, że w ośrodku jest cały czas przeprowadzany remont więc wjazd na teren jest możliwy od godziny 17. Więc poumawiajcie się tak żeby na tą godzine najwcześniej być... na drugi dzień mamy czas do 15 więc loozik 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna sprawa...

 

Napiszcie kto zostaje z niedzieli na poniedziałek bo po pierwsze nie wiem czy organizować spanie w Goorce a po drugie musze wiedzieć czy będzie wystarczająca liczba osób na zwiedzanie Browaru Żywieckiego w poniedziałek. W weekendy browar jest zamknięty i zwiedzanie może się odbyć tylko w dni powszednie...

 

W niedzielę przeprowadzamy się do Węgierskiej Górki z Rzyk jeszcze ustalimy jaką trasą i na miejscu robimy ognicho w wiadomym dla większości stałych bywalców już miejscu :mrgreen: Tylko dajcie znać ile z was zostaje na noc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...