Skocz do zawartości

Groopa Południe --- Rzyki Zjeb's Party 2004-First Edition


Pipcyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OK, przy radiostacji w Glajwitz o 14, z tym że wyjazd nieco wcześniej niż o 15 bo na 16 mamy być w Andrychowie.

 

Tak więc Salem Alejkum - do zobaczenia pod masztem ło czterynastej :lol:

 

 

PS. Na szczęście wiem gdzie ta BP jest w Andrychowie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyzej Pipcyk napisał spotkanie przy BP o 16 zero zero, dla spoznialskich mamy kwadrans studencki :mrgreen:

Teraz druga sprawa. Jestesmy mile zaskoczeni licznościa "zjeb ekipy" ;) Hmmm Rzyki chyba takiej pacyfikacji nie przezyja :lol: Jezeli chodzi o noclegi jest miejsc do spania na ok 50 ludzi w domkach, a lista nam sie rozrosła :P w zwiazku z czym apeluje do Was, ze moze sie tak zdarzyć, ze bedziecie z kimś łóżko dzielić :mrgreen: Sadze, że ten mały dyskomfort zrehabilitujemy Wam miło spedzonym czasem u nas i swietną zabawą! :P Jezeli ktos z jakis przyczyn nie dotrze na miejsce spotkania i bedzie zmuszony sam na wlasna reke szukac nas, podaje swoj numer telefonu: 0-692-411-669. Dzwonić prosze, postaramy sie jakos Was naprowadzić :P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dupes blades. Nie będzie bang busa :D

Byłem dziś w UC i się okazało, że potwierdzenie zapłaty zjebnej złodziejskiej akcyzy jeszcze nie dotarło. Nie dość, że płaci się tym j..m złodziejom haracz to tygodnia mało na załatwienie spraw. :evil2: :D

Cień szansy, że może jutro rano będzie i uda mi się zarejestrować, ale już sam w to nie wierzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dupes blades. Nie będzie bang busa :D

Byłem dziś w UC i się okazało, że potwierdzenie zapłaty zjebnej złodziejskiej akcyzy jeszcze nie dotarło. Nie dość, że płaci się tym j..m złodziejom haracz to tygodnia mało na załatwienie spraw.  :evil2:  :D  

Cień szansy, że może jutro rano będzie i uda mi się zarejestrować, ale już sam w to nie wierzę

no to w związku z powyższym mam pytanie....KTO NAS ZAWIEZIE????(mnie i Owcę....) :D :D :evil: ;) :) :P :( :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Jak coś pokręciłem to proszę o wyprostowanie światopoglądu w sposób skuteczny aczkolwiek delikatny  

 

 

03 LIPIEC 2004 - 05 LIPIEC 2004

 

E, bo az sie teraz podniecilem z wrazenia...

To jak to w koncu jest? Juz w pietek jedziewmy???

Bo mi sie wydawalo caly czas, ze w sobote :?.

Pozdrawiam

 

DOPISANE:

Moj blad, zegarek mi sie pierdzieli i pokazuje, ze mamy juz 2 lipca ;P

Sorx, za falszywy alarm.

Sobota o 14 radiostacja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przepraszam nas której stronie tej dyskusji

znajdę jakieś konkretne info gdzie i kiedy mam przyjechac ?

bo jakos nie moge sie doszukac.....

a tam i tak przyjade w sobote wieczorkiem

noclegu mi nie szykujcie bede spal gdziekolwiek lub wcale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak miało byc pięknie...

 

Jako, że w tej sytuacji pozostaję bez transportu - zaczynam planować przejazd pociągiem. Jeżeli ktośz wawy pisze sie na wycieczkę PKP to niech da mi znać na priva. Niebawem zorientuję się jak wygląda kwestia doajzdu i podam jakieś szczegóły. Można się spotkać dziś wieczorkiem (piątek :D )w 2oo, zrobić ściepe i pojechać kupic bilety. Może jeszcze jakieś grupowe będą albo co...

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
No to dupes blades. Nie będzie bang busa :D

Byłem dziś w UC i się okazało, że potwierdzenie zapłaty zjebnej złodziejskiej akcyzy jeszcze nie dotarło. Nie dość, że płaci się tym j..m złodziejom haracz to tygodnia mało na załatwienie spraw.  :evil2:  :D  

Cień szansy, że może jutro rano będzie i uda mi się zarejestrować, ale już sam w to nie wierzę

 

no to widzimy Cie na bmw lub xt

 

reszta PKS WRC :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A tak miało byc pięknie...

 

Jako, że w tej sytuacji pozostaję bez transportu - zaczynam planować przejazd pociągiem. Jeżeli ktośz wawy pisze sie na wycieczkę PKP to niech da mi znać na priva. Niebawem zorientuję się jak wygląda kwestia doajzdu i podam jakieś szczegóły. Można się spotkać dziś wieczorkiem (piątek :D )w 2oo, zrobić ściepe i pojechać kupic bilety. Może jeszcze jakieś grupowe będą albo co...

 

PZDR

 

YACO takiego dziadka to za darmo wioza koleja :mrgreen: , pakuj sie w mini plecaczek i na PKP marsz !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...