Skocz do zawartości

kask enduro/ cross


Rekomendowane odpowiedzi

,,LS2 akurat jest Hiszpańska... kask solidny, wygodny i jak na razie okazał się trwały, co testujemy z kolegą mrugacz.gif a on miał juz kilka zdażeń na testowanie tego kasku mrugacz.gif "

 

wyjmij wyściółkę,i pod styropianem poszukaj naklejki Made in.... ;] jak będzie Spain to zrób mi proszę zdjęcie,bo nie uwiężę ;]

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To weź swoje amerykańskie Nikasyny czy niemieckie Adidasy, walnij fotę naklejki "Made in USA/Germany", bo jak nie to chińskie na 100% i gówno i w ogóle shit ;]

 

To, że coś jest robione w chinach to nie znaczy że jest do dupy :] Chyba że coś jest chińskie

 

Najlepsze firmy na świecie, produkujące ubrania dla motocyklistów, nie produkują tego u siebie ;] Wszytko jest robione w chinach, bo jest TANIEJ.

 

 

A co do testowania tego LS2... no parę razy przydzwoniłem :P na razie bez obrażeń xP chyba że psychicznych huehueh khy khy khy eeeh

Edytowane przez lionix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrry pod wykładziną wewnętrzną nima made in :P a przynajmniej nie zauwazyłem.... zresztą jak leo napisał.... nie wszystko chińskie jest złe, LS2 jest Hiszpańska, Nitro i inne nofeary są produkowane w chinach a jakoś je polecają... heh ...

 

patrz "tajger" jest polski i co? i shit (podobno) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kasków "średniopólkowych" moge polecić 661. Sam posiadam model Flight i jestem zadowolony. Choć nie jest ultra lekki to wytrzymały i wygodny. Wykończenie bardzo dobre.

http://www.allegro.pl/item965647017_661_fl...x_troy_lee.html

Co do Chin to faktycznie, teraz nie ma pojęcia chińskie - gorsze. Wszystko tłucze się w Chinach bo taniej. Gość nie chciał mi uwierzyć, że kurtka Acerbisa była oryginalna bo miała "Made in China" na metce. A ja ją kupiłem w acerbisowskim sklepie internetowym http://www.mx1west.com/. No chyba, że ten sklep to ściema ale o to bym go nie podejrzewał :bigrazz: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podobno jak sie nie patrzy to świnie potrafia latać nawet bez redbulla ;P

 

No może i tak jest, jedynie ich wcześniejsze konstrukcje robią im złą famę, konstrukcje rozpadające się na pół po upadku z kierownicy ... to akurat widziałem na własne oczy ;/ przerażające... ale lata mineły i moze nauczyli się robić porządne kaski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

… na szczęście, dla naszego bezpieczeństwa i komfortu, nie wszystko jest wytwarzane w Chinach ;) .

Airoh wszystkie swoje kaski produkuje w Europie, we Włoszech.

 

tak pisze na ich stronie,a nalepek informacyjnych nie szukajcie pod wyściółka a na potylicznej części styropianu/skorupy :bigrazz: i nie mowie że made in china to gówno,ja tylko tak czasami myślę :icon_razz:

 

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tiger enduro rozleciał sie dopiero jak kumpel jechał z 30-40km/h mtxem i jakoś wpadł przednim kołem w dziure że honda sie zatrzymała a on poleciał i zatrzymał sie głową na drzewie to wtedy pękł kask lekko u góry i rozleciał sie w drobny mak podbródek, kolesiowi nic nie jest :D

 

mój integral dzisiaj leciał 1 piętro odbijając sie po schodach w bloku i jest porysowany ale pęknięc nie zauważyłem...

 

ile razy spadał z kierownicy nie licze :D sam nim nieraz rzucałem i nic mu nie jest ..

mam jeszcze gorszy integral od tigera pisze na nim mirage kosztował nowy 31 zł na rynku, oprócz tego że wieje w nim strasznie i na głowie leży niczym 10l litrowe wiadro (bardzo lużno oprócz stropianu praktycznie nie ma wyściólki )to też nie raz leżał i ma jedno pęknięcie od gleby przy nieudanym wheelie na mtxie (przedobrzyłem i rypłem plecami o ubity szuter głową też )

 

może kwestia modelu ?? albo daty produkcji ??

 

wiadomo jak ktoś dobrze jeździ, albo jeździ słabo ale ma mocny sprzęt to nie ma co oszczędzać na ochronie lepiej przepłacić nawet, niz przez 100 zl oszczędności mieć łeb w 2 kawałkach w życiu na crossówke na tor nie założyłbym tigera nawet najdroższego :D

 

mnie tiger wystarcza, jeźdze jak p****a gleby mam z reguły nie groźne, szkoda mi kasy tymbardziej że na szose wole integral bo tak po gębie nie wieje :icon_mrgreen:

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Według mnie kaski Enduro z szybka są niewygodne ale to moje zdanie. Zamiast tego lepiej wziąć normalny z daszkiem i szczękę i dokupić gogle które jak chcesz ściągasz na szyje i jedziesz dalej. Brat kupił teraz O'neal Nightmare 310 coś tam coś. Koszt w sklepie enduro-cross.pl 379 zł plus przesyłka do tego jakieś gogle w cenie 100-150 i koszt masz ten sam a chyba komfort o wiele większy. Ale to moja opinia może Ci pomoże.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...