Skocz do zawartości

kask enduro/ cross


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wolał kupić używke - takteż zrobiłem i jest dobrze bo przed kupnem sprawdziłem czy pasuje. I mam kask dobrej firmy za 150zł, bo jak widze te shity po 100 to az mnie ciarki przechodzą na myś "co by było gdyby...". Ludzie nie oszczędzajcie na zdrowiu !! ma się je tylko jedno

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja popieram zdanie PREDATORa ja tez kupiłem za 150zł bardzo mało uzywanego FMa i jestem z niego bardzo zadowolony:) miałem kask firmy TORNADO i uwazam ze strach załozyc go na komarka do jazdy po swoim polu:( spada na ziemie i sie łamie szok normalnie:(los chciał ze miałem wypadek i szczerze mowiac jestem b ardzo zadowolony ze przezyłem go w tym kasku bo nie wiem czy bym teraz z wami rozmawiał gdybym jechał w MAXie:(( takze co jak co ale kask polecam dobry:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, orientujecie się może czy wszystkie modele Airoha Firefox'a zawierają w sobie kevlar? Bo mam takowy do kupienia za dobrą cenę model 06 i nie jestem pewien czy sprzedawca nie wie/nie kłamie. Ewentualnie ma ktoś dokładną fotę tego kasku, gdzie jest pewien że jest kevlar celem porównania wzoru malowania? Dodam że ten który mnie interesuje ma płetwę pokrytą chromem. Dzięki i pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na allegro dawniej byy kaski MADHEAD za 190 zł teraz są po 205 zł Ja sam mam taki kask i szczerze polecam ;) ALE CHŁOPIE KUP NOWY KASK a nie jaakąś używke bo to tak jakbyś na fiuta założył condoma po innym kolesiu :D :flesje: :banghead: :banghead: :lapad: :lapad:

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam keewaya (to samo co max 606)

 

Też miałem keewaya i przez 1,5 roku wytrzymał uderzenie o asfalt przy niskiej prędkości, owinięcie się na drzewie, kilka lotów po korzeniach itp...

 

Z kierownicy też spadał i ma tylko kila rysek. Jestem bardzo zadowolony z tego kasku. Dobry wybór za niską cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...