Skocz do zawartości

Miałem wypadek - Duka rozbita, ja poobijany ale cały :(


Jagdtiger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wyrazy współczucia...

kumpel miał podobny przypadek....dojezdzalismy do skrzyzowania,śmignęliśmy przed samochody żeby być pierwsi na światłach..poczekalismy i jak było zielone to qmpel z racji tego,ze mial nsr śmignal pierwszy....i prawie walnal w audi stare jadące,ale dał bremsen i wychamował...kierwocy przyświecała kretyńska i cholernie modna ,a tak samo niebezpieczna idea "jak sie przejedzie na dopiero co zapalonym czerwonym to zdąże zanim tam się zapali zielone i zanim ruszą"...BŁĄD ! ;)

Powinno wiecej patroli byc na skrzyzowaniach i mandaty za takie cos sie powinny sypac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzym się Jag.

Motocykliści dzielą się na tych co leżeli i ... na tych co dopiero zaczynają jeździć.

Prawdziwy motocyklista to taki co po wypadku nie pęka tylko jeździ dalej.

Do zobaczenia na drodze ;) :( jak najszybciej.

 

Zbycho

XJR1300

 

www.jim.siedlce.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy współczucia i życzenia pełnego powrotu do zdrowia (Ciebie i Duki ofkorz).

 

Tak czytając Wasze wypowiedzi i śledząc wydarzenia z początku bierzącego sezonu, dochodzę do wniosku, że podczas wiosny trzeba uważać 20 razy bardziej. Te j*b*ne pały w katamaranach odzwyczaiły się od nas przez zimę i teraz mamy efekty. ;)

UWAŻAJCIE NA SIEBIE (szczególnie teraz).

 

 

*Yaco :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurdę 8O wyrazy głębokiego współczucia :cry: z początku myślałem, że Duka jest ostro skasowana, ale widzę, że jeszcze sie trzyma. :? dobrze, że Tobie nic poważniejszego się nie stało... w sumie to teraz złupisz kolesia ostro, części nówki sporo mogą go kosztować 8) pamiętaj, żeby mu nie odpuszczać :!: gnój zapierd*** jak głupi to teraz niech ma ;)

Tobie życzę szybkiego powrotu do zdrowia, a Duce do czasów świetności :(

 

Pech, że tak "przyjemnie" rozpocząłeś sezon :( jednak musi się on skończyć dużo przyjemniej więc ssij kasę i składaj Dukata 8) Polskie drogi czekają :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

       " dresowym koksom stanowczo mowimy nie..."  ;)  

 

 :(

 

Borsuki są pod ochroną :( :twisted:

Micha dobrze powiedziane - ja juz 3 dzwony miałem i tylko jeden na swoim :mrgreen: a jeżdże....

 

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna takich drechów to wystrzelać powinni... eeech

 

a co do odszkodowania za moto, to teoretycznie powinno iść z OC dresa, tylko że jak nie miał prawka to pewnie to audi nie było jego własnością, tylko np jego starszego, a w tym wypadku ubezpieczyciel sie może wycofać z wypłacenia odszkodowania, bo nie dosyć, że autem nie jechał właściciel to jeszcze bez prawka i w ten sposób złamano warunki umowy. będziesz wtedy musiał sie i z dresem i z ubezpieczycielem procesować,

 

ale póki co trza wypluć te słowa tfu tfu i być dobrej myśli. Jeśli się mylę to mnie poprawcie, ale wydaje mi się że właśnie tak może być bo moim znajomym niedawno zaje**li auto, kupili je nie z salonu, lecz używane, wykupili w PZU AC, po kradzieży oddali wszystkie dokumenty na rządanie PZU do ekspertyzy łącznie z kluczykami.... i co ????? wielcy eksperci stwierdzili, że klucze do auta były dorabiane, może faktycznie były, ale jeśli już to przez poprzedniego właściciela, ale ekspertyza wykazała (w PZU) że były dorabiane podczas posiadania auta przez moich znajomych. w związku z tym PZU wycofało się z wypłaty odszkodowania, ponieważ fakt dorabiania kluczy nie był zgłoszony w ubezpieczalni i teraz ludzie założyli sprawę w sądzie przeciwko PZU!!! Ciekawe jaki będzie finał, bo z PZU to różnie bywa.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ nie tylko z PZU różnie bywa. A wygra ten kto ma lepszego prawnika. (PZU) Takie są polskie realia, a nawet jeśli twój znajomy wygra to w sam raz za ten hajs kupi sobie coś jak bedzie na emerturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...