Skocz do zawartości

Miałem wypadek - Duka rozbita, ja poobijany ale cały :(


Jagdtiger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolesia mogę bez problemu namierzyć (brat w kryminalnej się o to postara)' date=' ale najpierw wyssam z niego tyle kasy ile się da...[/quote']

 

Straszne, zwlaszcza pierwsza fotka... Kiedy widze tak lezacy motocykl na srodku drogi odrazu na mysl przychodzi mi najgorsze :| 3maj sie Jag, ciesze sie, ze nic Ci nie jest a Duke tak czy inaczej naprawisz ;)

 

Daj znac jak ta sprawa sie skonczyla, mam tylko nadzieje, ze ten dresik sie z tego nie wywinie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za wsparcie psychiczne. Dziękuję też Ukaszowi że tak ofiarnie pomagał oraz Szramerowi i Dominikowi za konsultację w sprawie odzyskiwania swoich należności. W tej chwili napieprza mnie lewy bok i mi napuchła ręka ale poza tym ze zdrowiem git.

 

Dodam jeszcze odnośnie pierwszej fotki, że ja jechałem tym pasem od lewej strony fotki a koleś mi wyjechał z poprzecznej tam gdzie widać tą niebieską L-kę. Po uderzeniu moto się obróciło bokiem a ja przywaliłem łbem w szybę, drugą chyba zbiłem butem bo mam przebłyski świadomości tego jak leciałem, mimo że to były ułamki sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8O o zesz kurde :(

jak przeczytalem temat tego postu to na poczatku nie uwierzylem, ale pomyslalem chwile ze przeciez juz dawno po 1.04 i mnie troche zmrozilo, ale na szczescie tobie nic strasznego sie nie stalo

Duka widze ze nie mocno skasowana, to raczej nie zbyt dlugo zabierze naprawa

a to wgniecenie w drzwiach to od tego kopniecia? :(

kurde jak ten sezon sie tak zaczyna, to co bedzie pozniej? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!!

Co za felerny dzien!!! JA tez dzis lezałem ;) Ale bez wiekrzych strat!!!!!! dobrze ze Tobie sie nic nie stało!!!! Tylko Szkoda tej DUKI na jakiegos Wsiura z Audiolą :( :(

 

Zycze szybkiej naprawy Duki :(

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jag jak mi Red na gg powiedział co się stało, to aż mi kwałek sałatki w gardle stanął.....

Najważniejsze, że Tobie nie stało się nic, że jestes cały....a takiego chu*a z audi no po prostu bym skopał...zgnoił i wydarł bym z niego tyle kasy ile się da........

3ymaj sie

 

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jag szybkiego powrotu do zdrowia.pal licho z moto apr zdrowia to uważaj bo najwiekszy ból i objawy przyjdzią za 2-3 dni wiem z własnego dośw, dlatego goń do lekarza najlepiej po skierowanie na rezonans-głowa jest najwazniejsza i tylko jedna -a daj Bóg wszystko będzie dobrze to załatw z lekarzem dobry opis ob - to się przyda do odszodowania w ubezpieczalni.PZDR ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...