Skocz do zawartości

Miałem wypadek - Duka rozbita, ja poobijany ale cały :(


Jagdtiger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kurczę, współczuję Ci strasznie Jag.Szlag by mnie chyba trafił jak by mi ktoś nowe moto rozpierniczył.Ja mam swoje zepsute i cały struty chodzę, a tu masz Ci, taki kapeć.Nie cierpię młodych dresów po solarium jak mało czego, a teraz to już ich zupełnie nie nawidzę.

Kask, który wziął udział w wypadku nie powinien już być więcej używany-niech buli;Idż na obdukcję, powiedz,że mija Ci chyba szok powypadkowy i zaczynasz odczuwać coraz większe bóle,niech Ci wypisze dłuuuuugi i poważny opis obrażeń (na pewno masz znajomego lekarza ;) ).Chyba nie jest z Tobą aż tak żle, ale zdaje się,że za uniemożliwienie wykonywania pracy przez okres dłuższy niż ?(30)? dni należy się spore odszkodowanie.

Trzeba gnojowi narobić koło dupy.Pewnie dostanie zakaz prowadzenia pojazdów na jakiś czas i jakąś grzywnę,( chyba,że tatko ma znajomości :? :x ).Wniosek do sądu grodzkiego o ukaranie szczyla będzie prawdopodobnie pisał policjant prowadzący sprawę.Masz brata w policji, postaraj się, aby wniosek był jak najgorszy dla tego pie***onego solarboy'a.

Pozdrawiam, szybko naprawiaj Ducię, żebym ją kiedyś zobaczył na środowym ataku wreszcie, bo po czym Cie poznam :( ?

 

 

DOPISANE:

Ps:przeczytaj sobie ten cały temat jeszcze raz za kilka dni, jak już przejdą emocje i zaczniesz wszystko na dobre załatwiać.Będziesz mógł dzięki temu przypomnieć sobie parę spraw, które teraz wydają się oczywiste, a stojąc w urzędzie i załatwiając sprawę możesz o nich zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jag..bardzo współczuję...

dzisiaj ok. południa jeden kolo na ścigu miał wypadek,jechał na tylnym kole i go wywaliło..przeturlał się z motocyklem (CBR 900),zaliczył niezły szlif i wylądował w rowie,wyglądało paskudnie...

motocykl połamany i przytarty...ale na szczęście jemu nic się nie stało..tylko ma pościerane ciałko i spodnie,przytartą skórę i trochę asfaltu na tyłku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KrzysiekCh

Na wstepie chcialbym podziekowac adminowi za usuniecie mnie z forum :( , gdzyz dluzszy czas nie zagadalem tutaj, lecz nikt nie pomysli ze cos sie moze w zyciu zmienic i ktos przez dluzej niz 3 m-ce nie zagladał na forum. ;)

 

Siemanko Jag!

 

Tak jak juz rozmawialismy kase odzyskasz napewno, a ubezpieczalnia bedzie scigac tego goscia o zwrot kasy, gdyz bez prawka jechał (wiem, bo znam taki przypadek lecz nie na sobie :D ).

Poza tym jak bedziesz chcial Duke odstawic do serwisu to sluze pomoca (mam nadzieje ze do mojego "Tira" :( wejdzie.

Tak sie zastanawiam czy gdybym nie spal i odczytal tego sms'a ze chcecie wpasc z Ukaszem zebysmy posmigali w trio to nie pojechalibyscie w tym momencie do Gdyni..... ale gdybac mozna ...a łysych idiotów i tak spotykamy co skrzyżowanie :mrgreen:

Jag mam nadzieje, że szybko się pozbierasz razem z Duką i pośmigamy szybko.

Obyś nie miał urazu jeżdżąc moto tak jak ja w zeszłym roku, kiedy się wyrżnąłem na rondzie na 2 metrowym pasie oleju. W tym roku już mi puściła blokada co do ostrzejszej jazdy :(

 

Teraz do Dominika!

Jag ktoregos dnia przyjechał do mnie i mialem okazje słyszeć wydechy Duki. Mowil ze Twoi koledzy "opiekowali sie" nimi. Jak mozesz to odezwij sie na gg 287595, gdyż chciałbym też oddać wydech CBR600 do niani :( pod opieke.

 

Pozdrawiam

 

KrzysiekCh

CBR600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo współczuję Ci stary;

weź sobie tę lekcje głęboko do serca i na litość boską uważaj na przyszłość.

co do kasy i ubezpieczenia, to kuj żelazo póki gorące. U nas niestety nic nie jest takie oczywiste. Koleś spieprza z m-sca wypadku, po roku umarzają sprawę :arrow: przyklad Zbycha. Łapówy czynią cuda.

Wracaj szybko do zdrowia :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie NW mam. Czy to znaczy że mogę liczyć na oddzielne odszkodowanie za NW ?

Z tego co sie pytalem ubezpieczajac moto (pakiet OC+NW) to tak.

NW - czyli ubezpieczenie od nastepstw nieszczesliwego wypadku zwraca Ci kase w zaleznosci od % utraty zdrowia. Ja mam NW na 5 000 zl czyli za kazdy 1 % utraty zdrowia dostaje 50 zl. Nie ma znaczenia czy wsiadales, zsiadales, spadles, zeskoczyles czy jeszcze cos innego z moto - jesli stalo sie to na moto to jest to "nieszczesliwy wypadek na motocyklu". Najlepiej przedzwon do ubezpieczyciela i dowiedz sie dokladnie. W kazdym razie jesli sie nie myle to powinienes sobie zalatwic papierek od lekarza orzekajacy ile zdrowia utraciles (jesli nie masz wstrzasu muzgu, zlaman, utarty konczyn itp to moze byc naprawde ciezko) i na podstawie tego papierka mozesz sie dopiero starac o odszkodawanie z tytulu NW.

Ale tak jak mowie przedzwon do nich aby sie upewnic :-)

Co co pisalem dowiedzialem sie w PZU na dzien 25.11.03r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek dzięki za oferte pomocy co do przewozu Duki twoim furgonem, ale zamówię lawetę, wezmę rachunek i obciążę sprawcę, niech płaci jeszcze więcej. A to jest koszt ok. 200-300 zł. Poszukam najdroższego laweciarza w 3mieście :mrgreen:

 

A niedługo jadę na pogotowie ściemniać, że mnie dekiel napieprza więc jak mnie położą w szpitalu to przez parę dni może mnie nie być na forum :mrgreen: Nie no żartuję, w szpitalu to dopiero bym się naprawdę rozchorował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaq , jeszcze się nie poznaliśmy osobiście a już takie rzeczy sie dzieją. Bardzo mi przykro. Co do ubezpieczalni to kiedyś odzyskiwałem odszkodowanie za auto. Nie będę sie rozpisywał, ale doradzam pozycję roszczeniową, z mordą na nich i straszyć sądem. Inaczej oddadzą część kasy, albo bez vatu albo amortyzacja i części używane...itd

Jeszcze raz współczuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...