Skocz do zawartości

Tekstylna kurtka dla motocyklisty turystycznego, 500-700 zł


Rekomendowane odpowiedzi

A co to takiego ta padana? :D

 

Ja od tego szukania to juz szału dostaje......wrrrrr

 

Padana, to jest firma z Pakistanu, podobno nawet całkiem fajne rzeczy robią :)

 

p.s. Ja szukałem prawie rok aż w końcu sie na coś zdecydowałem, więc powodzenia Pawełku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już więcej "Padany" nie chcę :) . Zraziłem się rękawicami. 50 km to trochę niewiele jak na wytrzymaość szwów w produkcie ktory ma mi ratować skórę.

 

Nakręcam się teraz na " Tarbora" i Red bike" :) Poza tym, pod nosem więc nie ma kłopotu wrazie reklamacji. Z tego co tu wyczytałem podoba mi się ich podejście do klienta (tarbor)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Czy da się kupić w miare dobra kurtke tekstylna za tę kwote? Chodzi mi o kórtke która ma protektory i jest dobrej jakości i trwałości. Jakie firmy polecacie? Najchętniej bym prosil o konkretne modele i linki do nich.

Jeżdzę CBR F3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz moge powiedziec, widze ze tez jestes z wrocka, przyslij mi jakie masz wymiary, jaki rozmiar nisisz, a ja Ci cos przywioze i sobie wybierzesz, moj Tata sprzedaje ciuchy motocyklowe, sa to uzywki, ale w stanie idealnym i mysle ze za jakies 250-300 cos bedzie fajnego, podeslij tez jaki rodzaj Cie interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się kupić w miare dobra kurtke tekstylna za tę kwote? Chodzi mi o kórtke która ma protektory i jest dobrej jakości i trwałości. Jakie firmy polecacie? Najchętniej bym prosil o konkretne modele i linki do nich.

Jeżdzę CBR F3

 

Witam

Ja zakupiłem super kurtkę na motobazarze w Poznaniu za 430 zł gdzie w Lousie ta kurtka jest za około 180 euro. Kurtka StreetFighter Action z ochraniaczami podpinką i membraną klimatyczną, bardzo wygodna. Polecam!!!

pzdr

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę w kurtce Retbike od prawie roku i jestem z niej bardzo zadowolony. Kuzyn w niej trochę pojeździł i niedługo po mnie kupił identyczną (Rettouring) :icon_biggrin:

Teorie masz na stronce którą podał Ci xedos1, a w praktyce kurtka...jest ok...membrana wytrzymała 10 minut jazdy podczas oberwania chmury, zaś kumpel doświadczył przydatności ochraniaczy i wzmocnień podczas szlifu - wyszedł bez szwanku, a kurtka tylko poprzycierana :icon_mrgreen:

 

PS

Jeśli jeszcze nie masz to pomyśl też o spodniach, bo to ważna sprawa :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam tą kurtkę http://www.allegro.pl/item158113970_roleff...ratis_fvat.html Sam w takiej jeżdżę i jestem zadowolony.

 

Ewentulanie troche cieplejsza http://www.allegro.pl/item159611202_nowa_k..._ocieplana.html

 

Obie kurtki są bardzo dobrze wykonane i jak za taką cenę, to na prawdę warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam

 

Ja dalej sobie jeżdżę i szukam ... kask juz wyszukałem

 

teraz czas na kurtkę :biggrin:

 

Celuje w niższy przedział cenowy ... około 500 zł

 

nie chce totalnego shitu wiec poszperałem, pojeździeł pomierzyłem i wnioskuje

 

Dużo pisze/pisało się na temat polskiej firmy Retbike ... no to co .. wsiad do żelazka i przymierzalnie .. oglądam, mierze ... no niby Ok jak na cenę 460-490 ... dwa modele wpadły mi w oko ... Retelite i rettouring ... powiem szczerze że nie byłem zachwycony ale CCC (cena czyni cuda :bigrazz:

 

no ale nie poddawałem się i szukam dalej i znalazłem parę postów opisujących odzież firmy MODEKA ... na stronie wygląda to dużo lepiej niż retbike no tyle że cena nie ta ... model Shield (660zł) i Seccaa (795zł) .. no nic ... przejechać zawsze można .. pojechałem do Hondy w Krakowie (gdzie podobno mieli robić dilerke tych ciuszków) ... pojechałem a tu zonk .. tylko jeden model -> Atlanta ... jakość ... hmm .. porównywalna z retbikem .. nie było niestety modeli których szukałem ....

 

Ale ... na wieszakach wisiały sobie kurteczki firmy Bering .. podobno francuska....

 

Kurteczki na pierwszy rzut oka wyglądają super .. krój, materiał, wygląd .. ... myślełem że cena też będzie odpowiednio duża .. szczególnie że to dealer Hondy.. a ceny w takich miejscach to ... (bez komentarza)

 

Biorąc pod uwagę poszukiwaną cenę to model Cobalt (490zł) jest w zasięgu.

O gustach się nie dyskutuje .. ale jak dla mnie te dwie kurtki to dwie różne produkty z różnych kategorii jakościowych.

Bering Cobalt - jak dla mnie

-> lepszy materiał zew i wew.

-> wygląda dużo lepiej

-> ochraniacze są z twardego materiału

-> wykonanie (szycie, dopasowanie)

 

Nie wiem jak to wygląda w użytkowanie ale z nielicznych postów to Bering chyba sprawdza się nieźle

 

Interesuje mnie jeszcze firma Held .. ale to dopiero jak znajdę dealera ..

 

Pozdrawiam i czekam na komentarze .. bo jeszcze nic nie kupiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, co do Beringa to mogę Cię tylko utwierdzić w przekonaniu, że jak kupisz to dobrze zrobisz.

Ja mam już szósty sezon portki Beringa i jeszcze są ok. Nie powiem, musiałem je w tym roku psiknąc impregnatem ale to pewnie wina prania w pralce.

Mpja narzeczona ma kurtkę Beringa i tez jest z niej super zadowolona.Kupiłem sobie nawet identyczna na allegro bo jej zazdrościłem ale była ciut za mała więc ją sprzedałem.

Mam też torby na moto i plecak Camerona (a to nic innego jak Bering) i sa po prostu spełnieniem wszystkich moich oczekiwań co do funkcjonalności, wyglądu i ich przydatności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...