Skocz do zawartości

Tekstylna kurtka dla motocyklisty turystycznego, 500-700 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Basieńka, a może od razu kombi? :buttrock: Trochę droższe, ale nie będziesz szukać dwa razy :banghead:

Z tego co wiem, wciąż aktualne:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...6entry1116166

Witam i pozdrawiam.

 

 

Szczerze powiwem, ze urzekł mnie ten kombinezo :) bede miec go na uwadze. Wszystkim forumowiczom dziekuje za pomoc i czekam na dalsze propozycje :wink: pozdrawiam serdecznie!

 

Masz juz spodnie czy zamierzasz jezdzic tylko w jeansach ?

 

 

 

Spodni jeszcze poki co nie mam ale tez nad tym myslalam, choc wlasnie przed chwila patrzylam na ten dwuczesciowy kombinezon i tez chyba to dobra opcja. jak myslicie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodni jeszcze poki co nie mam ale tez nad tym myslalam, choc wlasnie przed chwila patrzylam na ten dwuczesciowy kombinezon i tez chyba to dobra opcja. jak myslicie? :)

 

Zafunduj sobie kombinezon. Mozesz tez obejrzec foty jak wyglada szlif w jeansach czy innych tkaninach lekkich.

 

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle powaznie nad dwuczesciowym kombinezonem, bo i spodnie tak czy siak chcialabym za jakis czas sobie kupic.a tak to majac dwuczesciowe kombi mam 2w1 :biggrin: bardzo spodobala mi sie ta aukcja http://www.allegro.pl/item294251262_dwucze...nezon_ixon.html jak myslicie?:clap: ale chcialabym jeszcze zobaczyc inne dla porownania i czy cenowo tez bedzie sie oplacalo.pod koniec lutego jest giełda we wro to moze tam cos sie znajdzie jesli wczesniej nie znajde jakiejs oferty w dobrej cenie:) pozdrawiam!

Edytowane przez Basieńka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zadam trochę prywaty

http://www.allegro.pl/item303683875_ixon_d...dziewczyny.html

 

sprzedaję kurtkę żony bo okazała się dla nie j trochę za duża. Raz miała ją na sobie.

 

 

ojj niestety kurtka bedzie na mnie za duza. w rozmiarach UK to ja nosilam 6 albo 8 :clap: szkoda, bo fajna kurtka! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Icon jest w Polsce dostępny? W sensie przymiarki na ten przykład.

 

U mnie jest dostepne, ale ceny nie sa z niskiej polki. Aczkolwiek firma bardzo dobra.

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Zabawię się w archeologa :)

 

Otóż poszukuję swojej pierwszej motocyklowej kurtki. Na początku byłaby jeżdzona na moim małym viaderku, a w perspektywie czasu na jakimś nakedzie większej pojemności.

Budżet jaki mam zamiar przeznaczyć to 400-450zł. Ostatecznie może być 500 gdyby była jakaś duża różnica w jakości.

Prawdę mówiąc to po przejrzeniu mnóstwa ofert w internecie już sam nie wiem, czego chcę :)

Miło byłoby gdyby kurtka miała wypinane ocieplenie, żeby przystosować ją zarówno na dni cieplejsze jak i trochę chłodniejsze.

Jeszcze bardziej miło byłoby gdyby kurtka nie przemakała po 10 minutach w deszczu, chociaż przewiduję jazdę raczej rekreacyjną więc w wielkie ulewy raczej nie będę jeździł.

I trzeci warunek konieczny: kurtka musi być dostępna do przymiarki i kupna gdzieś w W-wie lub okolicach.

 

Zainteresowałem się ofertą firmy RetBike, za kwotę, którą mam można tam już kupić całkiem wyższy model. A może lepiej kupić jakiś niższy model lepszej firmy np. Modeka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Akito Desert czyli brytyjski odpowiednik BF Desert ?

 

http://cgi.ebay.co.uk/AKITO-DESERT-MOTORCY...1QQcmdZViewItem

 

W Polsce co prawda Akito nie jest dostępne ale przymierzasz gdzieś BF Desert i zamawiasz w UK Akito w tym samy rozmiarze.

 

Kurtka ma tą zaletę że wypinana jest osobno podpinka i membrana co w cieplejsze dni jest zbawienne.

 

A tak w ogóle to może przejedź się do Motostore na Wiertniczą. http://www.motostore.pl/ Może Tadek znajdzie Ci coś w tej cenie np jakiś stary model HG Tuareg ...

 

 

Retbikea sobie odpuść. Latem się w tym jeździ podobno jak w ceracie ...

Edytowane przez hubert_afri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem na mototargu w Wawie i tam kupilem swoja kurtke. Wybor byl ogromny i tez chcialem dac do 400 zl, ale jak zobaczylem niektore nowe kurtki w tej cenie (wypinana podpinka i wypinana membrana) to ich jakosc pozostawiala wiele do zyczenia. A to suwak byl troche naderwany, a to szew jakis krzywy. W koncu zdecydowalem sie na zakup kurtki z marki Modeka, model zeszloroczny, chyba Air Vented, ale nie mam pewnosci, nigdzie na necie nie moge znalesc. Dalem za nia 560 zl, ale kurteczka jest swietnej jakosci, bdb wykonczona, wygodna, super wyglada i ma wszystko: protektory na lokcie, barki, plecy, odblakowe szwy Scotchlite, zewnetrzna warstwa dobrze przewiewna, wypinana podpinka i wypinana membrana. Wydaje mi sie ze warto zainwestowac w dobrego ciucha bo to jest rzecz na wiele sezonow i ma sie spisywac bez zarzutow. Takze polecam marke Modeka :biggrin: ,mimo ze sa TROCHE tansze ubrania innych marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Roleff'a ;

http://www.akcesoriamotocyklowe.pl/product...c79636f7f7dd79a

 

Wcześniej miałem Ret Bika i na początku roku stwierdziłem że mam dość wiecznego cerowania,pojechałem na moto-bazar w Poznaniu poszukać czegoś nowego,przymierzałem Modeki które niestety dopiero powyżej 600zł są w miarę dobrze wykonane,później Metro (mam ich spodnie) też nic ciekawego, z wiadomych względów Ret Bika sobie odpuściłem,BF też dopiero droższe modele były OK,w końcu trafiłem na Roleff'a założyłem i wiedziałe że to jest to,jest wygodna,kołnierz ze skórki kangura,dobra wentylacja,szeroka zakładka na zamku dzięki czemu się nie odpina i nie wieje( Ret Bike), praktyczne kieszenie,podszewka z siateczki a wypinana podpinka jest uszyta z kilku różnych materiałów,inny na rękawy,górę i dół podpinki.

Sprawdziłem ją w niskich i wysokich temperaturach oraz w deszczu i jak na razie nie mogę jej niczego zarzucić,szkoda że nie można wypinać membrany ale w tym przedziale cenowym jest to niemożliwe.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Polecam Roleff'a ;

http://www.akcesoriamotocyklowe.pl/product...c79636f7f7dd79a

 

Wcześniej miałem Ret Bika i na początku roku stwierdziłem że mam dość wiecznego cerowania,pojechałem na moto-bazar w Poznaniu poszukać czegoś nowego,przymierzałem Modeki które niestety dopiero powyżej 600zł są w miarę dobrze wykonane,później Metro (mam ich spodnie) też nic ciekawego, z wiadomych względów Ret Bika sobie odpuściłem,BF też dopiero droższe modele były OK,w końcu trafiłem na Roleff'a założyłem i wiedziałe że to jest to,jest wygodna,kołnierz ze skórki kangura,dobra wentylacja,szeroka zakładka na zamku dzięki czemu się nie odpina i nie wieje( Ret Bike), praktyczne kieszenie,podszewka z siateczki a wypinana podpinka jest uszyta z kilku różnych materiałów,inny na rękawy,górę i dół podpinki.

Sprawdziłem ją w niskich i wysokich temperaturach oraz w deszczu i jak na razie nie mogę jej niczego zarzucić,szkoda że nie można wypinać membrany ale w tym przedziale cenowym jest to niemożliwe.

Pozdrawiam :)

 

 

Witam.

www.Funt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...