Skocz do zawartości

Pierwszy sprzęt


VituPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bezwypadkowy (szlif to też wypadek ;) ), preferowalnie w Krakowie, może być w szeroko pojętej okolicy (100km powiedzmy ;) ) w (realnie) dobrym stanie technicznym. Turystyk, enduro, chopperopodobny preferowany (z naciskiem na klasę Yamahy TDM). Kufry mile widziane pojemność >250cc. :)

 

Wszystkie oferty rozważę, mile widziane zdjęcia. Proszę raczej o maile na vitu op pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezwypadkowy (szlif to też wypadek ;) ), preferowalnie w Krakowie, może być w szeroko pojętej okolicy (100km powiedzmy ;) ) w (realnie) dobrym stanie technicznym. Turystyk, enduro, chopperopodobny preferowany (z naciskiem na klasę Yamahy TDM). Kufry mile widziane pojemność >250cc. :)

 

Wszystkie oferty rozważę, mile widziane zdjęcia. Proszę raczej o maile na vitu op pl

 

Do 5 tys to w dobrym stanie kupisz tylko jakąś 500 - GS , GPZ ...

większe pojemności będą w stanie krytycznym :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 5 tys to w dobrym stanie kupisz tylko jakąś 500 - GS , GPZ ...

większe pojemności będą w stanie krytycznym :biggrin:

 

Nie wykluczone, ale znalazłem ciekawą TDMkę i w przyszłym tyg. jadę ją oglądnąć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szerokości znajomy ma do sprzedania zephyra 750 obczaj sobie;>

 

Podziękował. A tak z ciekawości (TDMki twarde sprzęty ale i nasze drogi potrafią je uszczerbić więc kto to wie...) jaki rocznik i jaki - obiektywnie i uczciwie ;) - stan tego motorka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezwypadkowy (szlif to też wypadek ;)

 

To tylko z salonu, ale za 5tys to jakis skuter 50ka... Nie ma motocykli, ktore nie lezaly. Wazne tylko jak ktos to potem naprawil.

Sprawny GPZ za 5k pewnie sie znajdzie, ale jakis stary rocznik.. Ostatnio podrozaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ER-5 na sprzedaż, po szlifie. W sumie nie ma po nim większych śladów. Wgniecenie na baku, nawet lakier nie odszedł. Nie widzę sensu tego naprawiać. Przygotowany do sezonu. Ale kryteria ustalone przez poszukującego w tych pieniądzach są cholernie wysokie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiler Napisano 18.03.2010 - 21:02

tak mówiąc szczerze to motocykle za 5000 dzielą się na takie po wypadku /szlifie i takie o których właściciel o tym nie mówi

 

 

 

Nijak to co piszesz ma się to do rzeczywistości.

Edytowane przez brachu10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kryteria ustalone przez poszukującego w tych pieniądzach są cholernie wysokie ;)

 

Kryteria troszę z kosmosu. Bardzo mi się podoba umieszczenie w jedym zdaniu słów:choperopodobny i klasa TDM :).

TDM za te pieniądze nie ma szans kupić, a jak już to będzie to złom. Pomijając jak się ma TDM do moto na początek.

Jak już to szukałbym czegoś z nieśmiertelnej trójki: Cb 500, GS500 i ER5. I można je kupić w całkiem niezłym stanie za taką kase.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba umieszczenie w jedym zdaniu słów:choperopodobny i klasa TDM :)."

 

A co szczególnie bo ostatnimi czasy wszędzie się sarkazmu dopatruję? ;) TDM miało odnosić się do turystyka trochę mi się musiało zamotać/nie przeczytałem sobie tego uważnie. ;)

 

Kryteria może i wygórowane ale wiem, że takie sprzęty się zdażają, np. wśród pasjnatów oddających swoje sprzęty w dobre ręce ;) (Jak to czytam do dochodzę do wniosku, że muszę brzmieć jak potrzaskany nastolatek XD) i na taki właśnie liczę.

 

Rozglądałem się za Suzi ale jakoś się nie polubiliśmy. Nie wiem jak z Hondą.

 

A co do TDMa wybieram się i wybieram (szkoła, praca, takie tam :/), żeby oglądnąć jednego. Na zdjęciach (dość szczegółowych) wygląda zaiście zacnie ale oględziny i parę Km powie swoje. Szczerze liczę, że po raz kolejny mój (i wasz) pesymizm okaże się nieuzasadniony, a w między czasie wciąż przyjmuję oferty. :)

 

PS

Opcja edycji znika z czasem? Chętnie poprawiłbym to niedomówienie na "Turystyk (z naciskiem na klasę Yamahy TDM), enduro, chopperopodobny preferowany."

Edytowane przez VituPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryteria może i wygórowane ale wiem, że takie sprzęty się zdażają, np. wśród pasjnatów oddających swoje sprzęty w dobre ręce ;) (Jak to czytam do dochodzę do wniosku, że muszę brzmieć jak potrzaskany nastolatek XD) i na taki właśnie liczę.

 

Kryteria zdecydowanie wygórowane. Zgadza się, że zdarzają się czasem jakieś perełki ale to dość rzadko.

A co do brzmienia jak nastolatek, jaki wiek masz wpisany :biggrin:

 

Rozglądałem się za Suzi ale jakoś się nie polubiliśmy. Nie wiem jak z Hondą.

 

Ja proponuje er5. Naprawdę fajne moto na początek. Sam śmigałem taką swój pierwszy sezon i byłem bardzo zadowolony. No i za taką kasę kupisz coś w dobrym stanie. Jednak TDM w tych pieniądzach będzie już dość zabytkowa, albo mocno zakatowana. Generalnie jak to z każdym, moto nikt nie sprzedaje za małe pieniądze dobrego moto.

 

A co do TDMa wybieram się i wybieram (szkoła, praca, takie tam :/), żeby oglądnąć jednego. Na zdjęciach (dość szczegółowych) wygląda zaiście zacnie ale oględziny i parę Km powie swoje. Szczerze liczę, że po raz kolejny mój (i wasz) pesymizm okaże się nieuzasadniony, a w między czasie wciąż przyjmuję oferty. :)

 

Spytaj na TDMZONE czy ktoś już tego moto nie oglądał, ewentualnie czy po fotkach da się coś o niej powiedzieć.

 

 

 

 

 

 

 

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pożyjemy, zobaczymy. W pon. pojadę w końcu oglądnąć tą TDMkę XD bo się ze znajomym zgrać nie możemy, a w między czasie limit poszedł w górę do 7k. :) Przecinaki dalej mnie "nie interesują" choć ostatnio widziałem parę - w zasadzie to nawet sporo bo większość - gości na takich moto jeżdżących spokojnie więc może... da się na tym jeździć. ;)

 

PS

Jedna rada. Jadę do (najwyraźniej) handlarza - mogę liczyć że ma jakiś kask na jazdę próbną czy przyjechać ze swoim? Nie wiem jeszcze czy to właśnie to moto, a wdzianko chciałbym kupić pod maszynę. W ostateczności mogę pójść w czarny - ten pasuje do wszystkiego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...