Skocz do zawartości

"Wielki Poznański Moto Bazar"


woj_ko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jako rodowitemu poznaniakowi wstyd mi przyznać syf, malaria itp... A wejscie za dyche to już rozbój.Motor Show był za 12....

czyli bajzel jak bajzel - sprawdziły się wszystkie "przepowiednie" deszcz błoto drogo i w sumie niewiele jest :biggrin:

jedyny + pan K jak zobaczył pogodę to nie chciało mu się polować na motonitów :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś w sobotę jak nim z miejsca wystartował to rozpierdolił połowę stanowiska z na przeciwka... Dzban jakich mało. Z kumplem doszliśmy do wniosku, że największy jubel zawsze robią Ci z koszami bocznymi...

A mnie się wydaje i nawet w telewizji mówią że największy problem jest

z tymi co na jednym kole jeżdżą. :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pie*****cie Koledzy aż żal czytać. Przecież to bazar a nie wielki ekskluzywny salon motocyklowy. Wystawcy to najczęściej mikro firmy, które z trudem wiążą koniec z końcem bo rynek jest płytki. I jak to na bazarze można wyszukać coś atrakcyjnego ale większość oferty to chłam bo taka jest natura bazaru-czyli targowiska.

Edytowane przez marrio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pie*****cie Koledzy aż żal czytać. Przecież to bazar a nie wielki ekskluzywny salon motocyklowy. Wystawcy to najczęściej mikro firmy, które z trudem wiążą koniec z końcem bo rynek jest płytki. I jak to na bazarze można wyszukać coś atrakcyjnego ale większość oferty to chłam bo taka jest natura bazaru-czyli targowiska.

PRAWIE się z Tobą zgadzam ale przejedź się kiedyś np na bazar do Łodzi to zobaczysz różnicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Łodzi byłem 2 lata temu, róznica taka, że ten sam towar z mega dolnej półki czyli China Town tyle że faktycznie więcej sprzedawczyków. Atrakcją jest np. to że na moich oczach opie**lili gościa z kasy krzyczał kur.. złodzieje i nikt nawet nie zareagował... ot taki urok bazarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...