Skocz do zawartości

"Wielki Poznański Moto Bazar"


woj_ko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam w planach wpaść do Pyrowa na marcowy moto-bazar.

Chciałbym zakupić kilka nowych gadżetów (m.in. spodnie, żółwia).

Czy ktoś z tu obecnych miał może okazję być na wcześniejszych bazarach, kupić coś i może stwierdzić, że warto tam wpaść ? (bo jest np tanio, albo jest duży wybór towaru).

 

z góry dzięki za info w tej sprawie.

pzdr! :)

 

 

Ps. http://www.motobazar.poznan.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam w planach wpaść do Pyrowa na marcowy moto-bazar.

Chciałbym zakupić kilka nowych gadżetów (m.in. spodnie, żółwia).

Czy ktoś z tu obecnych miał może okazję być na wcześniejszych bazarach, kupić coś i może stwierdzić, że warto tam wpaść ? (bo jest np tanio, albo jest duży wybór towaru).

 

z góry dzięki za info w tej sprawie.

pzdr! :)

Ps. http://www.motobazar.poznan.pl/

 

 

Wybór towaru zwykle jest duży, a ceny jak wszędzie ale można a nawet trzeba ponegocjować. Moim zdaniem warto przyjechać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś tam wybór jest, nawet niemały. Z tym, że trzeba chodzić i szukać bo te same rzeczy mogą na różnych stoiskach różnie kosztować... Ale myślę że warto. Chociażby dlatego, że jest browar i kiełbasa! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc warto wpaść w sobotę i raczej muszę nastawić się na jedzenie kiełbasek... to już coś wiem... ;) dzięki

 

co do ilości towaru to nie oczekuję zbyt wiele... polski rynek motocyklowy niestety nie wygląda najlepiej (jak w przypadku sąsiadów zza Odry).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc warto wpaść w sobotę i raczej muszę nastawić się na jedzenie kiełbasek... to już coś wiem... ;) dzięki

 

co do ilości towaru to nie oczekuję zbyt wiele... polski rynek motocyklowy niestety nie wygląda najlepiej (jak w przypadku sąsiadów zza Odry).

Z "Wielkiego poznanskiego " to mieliśmy kiedyś beke przez cały tydzień (po pierwszej wizycie , 2 lata temu). Przez moment zapanowało powiedzienie : "wielki jak poznański motobajzel" :icon_biggrin:

To wyglada troche jak duża hurtownia pod koniec likwidacji :icon_biggrin:

A wpaść zawsze można :wink:

Jak chcesz mieć duży wybór to jedź na Łódź albo Wrocław. Szczególnie na Łodzi bywa zajebiście w nocy , z piątku na sobote :icon_mrgreen:

 

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak - tragedii nie ma cos tam da się kupić/znaleźć ale jechać 100 km w jedną stronę ???? nie wiem czy bym nie był MOCNO zawiedziony :biggrin:

tak generalnie ten na który się wybierasz jest jednym z większych w całym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj se spokój z moto bazarem

Dominik z motorowni ma 2 większy wybór - a jak nie iększy to na pewno lepszy

 

Saluti Wielkopolska

klaus

 

Na MOTOR SHOW będą mieć stoisko w hali 3A więc wpadnę, dzięki za info ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego tak jak kolega kiler napisał, jest to jeden z większych w poznaniu bazarów, ale żebyś za dużo sie nie spodziewał, na pewno jak chcesz się dobrze obkupić powinieneś jechać na bazar do Lodzi, ja bylem teraz na ostatnim i jestem pod wrażeniem wielkości jego, a w sezonie i przed podobnież jest jeszcze większy i to w trzech miejscach w lodzi bo na jednym obiekcie się nie mieszczą

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na koniec motobajzlu jak to zwykle panowie niebiescy podadzą przy wyjeździe "trąbki" do dmuchania a Pan "najważniejszy" wypowie się potem w teleskopie ile to dowodów rej.i prawek zabrali.... i jakie to zagrożenia stworzyli znów Ci niedobrzy motocykliści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale już temu najbardziej kochanemu panu K Zdjęcie niezaładowane/zbyt duże (który chyba w bagażniku wozi zapasowa białą koszule bo na bank mordę będzie musiał w TV pokazać ) na szczęście bardzo niewiele brakuje do emerytury Zdjęcie niezaładowane/zbyt duże

 

Nie narzekaj na Józefa swego, bo możesz mieć gorszego! :smile: :smile: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...