Skocz do zawartości

Wybór napędu (napęd, łańcuch i zębatki)


Rekomendowane odpowiedzi

[email protected]

 

polecam tego gościa kupiłem u niego tydzień temu 2 napędy dobra cena kontakt też rewelacyjny przez telefon wszystko wytłumaczy sprzedaje też na allegro ale zapomniałem jaki miał nick ja sprawe załatwiałem przez telefon

Dzięki za namiar, bo fabryczny napęd wieczny nie będzie :biggrin: a gościu faktycznie posiada mocno konkurencyjne ceny :flesje:

 

Osobiście polecam DIDa :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo żywotności - wymiana (samej) zębatki zdawczej co 10-15kkm (przy zauważalnych śladach jej zużycia) zdecydowanie wydłuża przebiegi łańcucha.

 

pzdr, Adam

 

A jak to sie ma do ew. wyciagniecia łancucha? ni koliduje nic?

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o napędy, to niestety, DID bije wszystkie na głowę - zarówno w turystycznych (jak ZZR600), sportowych (jak GSXR1000) czy endduro (DZR400E) lub cross (yzf).... W każdym z w/w miałem zarówno DID jak i RK (w ZZR miałem też Irysa - ale kupa). Podstawowa różnica pomiędzy DID a RK - DID się nie rozciąga. Praktycznie wcale - a RK cały czas trzeba pilnować.

 

W FZ1 mam DID (jako fabryczny) i tu na pewno nie będę oszczędzał... już z eksperymentów wyrosłem :biggrin:

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jak to sie ma do ew. wyciagniecia łancucha? ni koliduje nic?

 

Właśnie chodzi o to, żeby nie dopuścić, aby zużyta zębatka wyciągała łańcuch.

Jak łańcuch jest już mocno wyciągnięty to szkoda zachodu na zmianę zębatki, nie da to efektu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

[email protected]

 

Panie i Panowie, powyższy Pan ma rewelacyjne ceny napędów!!! Innych eksploatacyjnych części również. Napędy świeżutkie prosto od importera, właśnie dotarły do mnie dwa komplety DID(ZVM-X) + Sunstar... gorąco polecam, rewelacyjny kontakt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opcja poza allegro bez jakichkolwiek problemów i naprawdę tanio :)

 

Ciekawe skąd ma, nie chodzi mi o to czy kradziony, bo to w dupie mam. Ale czy oryginalny?

 

Np: DID ZVM2 złoty + Sunstar.

z motor-land.cn :icon_mrgreen:

 

YUBY czytaj całe posty, towar od importera na PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[email protected]

 

Panie i Panowie, powyższy Pan ma rewelacyjne ceny napędów!!! Innych eksploatacyjnych części również. Napędy świeżutkie prosto od importera, właśnie dotarły do mnie dwa komplety DID(ZVM-X) + Sunstar... gorąco polecam, rewelacyjny kontakt!

 

 

opcja poza allegro bez jakichkolwiek problemów i naprawdę tanio :)

z motor-land.cn :icon_mrgreen:

 

YUBY czytaj całe posty, towar od importera na PL

 

Wszystko się zgadza. Błyskawicznie wysłane, lepszej ceny już nikt na pewno nie zapropnuje :bigrazz: :lalag: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza. Błyskawicznie wysłane, lepszej ceny już nikt na pewno nie zapropnuje :bigrazz: :lalag: :notworthy:

 

to może ktoś poda jakąś przykładową cenę za zestaw. Robiłem niedawno rozpoznanie bo sam zmieniałem to ciekaw jestem czy faktycznie taniej nie znajdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady ;)

 

Zdawcza JT po przebiegu 25 kkm , wyglądała jak samo jak oryginalna (z gumami !) , po przebiegu 30 kkm . No i okazuje się teraz , że JT nie jest aż taaaką kupą :icon_razz:

 

 

też mi się nie wydaje zeby JT były jakieś gorsze zważywszy na to, że często są oferowane zamiennie z sunstarem. i na tych i na tych napisane made in japan i pewnie jakby przyszło co do czego w tej samej fabryce robione albo właściciel ten sam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...