Skocz do zawartości

Wybór napędu (napęd, łańcuch i zębatki)


Rekomendowane odpowiedzi

Tak uczyniłem najmilszy.

to powtórz ten krok, bo podobno ma problemy ze skrzynką i maile czasem od niego nie wychodzą... na któryś dwa razy ponoć mi odpowiadał

 

nie za ma co :biggrin:

Edytowane przez M4NIEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie zabijam SFR i jestem zadowolony. 17'000KM przy średniej obsłudze tj czasami nie smarowałem chociaż padał deszcz. Zamierzam kupić drugi i zębatkę access na przód (tylko od GPZ500 można dostać :) ) plus JT sprox na tył od GPX250R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie zabijam SFR i jestem zadowolony. 17'000KM przy średniej obsłudze tj czasami nie smarowałem chociaż padał deszcz. Zamierzam kupić drugi i zębatkę access na przód (tylko od GPZ500 można dostać :) ) plus JT sprox na tył od GPX250R.

Czy takiego używasz? http://allegro.pl/item1182934402_okazja_ta...ing_x_ring.html

Skracałeś go?? Czy taka zapinka jest bezpieczna do sporta?

Edytowane przez Gravis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nia łaska poczytać?

 

Co to w ogóle za g*wno jest? I jeszcze na zapince.

 

Czytałem już wcześniej, teraz pytam konkretnej osoby która takowy posiada. Nie posiadasz, nie używałeś, wiec daruj sobie zbędny i nic nie wnoszący komentarz. A to czy jest gównem czy nie mogą powiedzieć użytkownicy i do nich to pytanie jest skierowane.

Edytowane przez Gravis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem skrócony u Pana "TheDoctorGDA" na Allegro. Konkretny gość, mówisz czego trzeba i dostajesz to dość szybko. Tylko taka uwaga, gość nie odpowiada za źle podaną ilość oczek dlatego ja zostałem przy 106 chociaż śmiało można dać 105.

 

Zapinka jest mało bezpieczna, ja poprostu mam mały moment obrotowy i maksymalną 160km/h. Aktualnie zapinka już dogorywa i trochę strach z nią jeździć ale trudno wymagać stanu fabrycznego po tylu kilometrach. Ale sama chyba nie spadnie bo nawet na siłę zleźć bokiem nie chce.

Opcje są dwie, kupić łańcuch z dwoma zapinkami albo gdy już się napęd będzie kończył to tym czasowo podłożyć "dystans" i mieć spokój do wymiany :icon_biggrin:

 

Nadal jestem zdania, że za takie grosze to całkiem niezły gruby lańcuch. I ten złoty kolor :)

 

P.S Dzisiaj rozmawiałem ze sprzedawcą i pochwalił się, że po moim zakupie zoorganizował sobie zakówki do łańcuchów firmy RK i kosztują dodatkowo 14zł :)

Edytowane przez Shinigami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem osobno w KLASA bo do małej Ninjy nikt jeszcze nie sprzedaje zębatek a jeśli nawet to w chorych cenach z kolei GPZ500 ma tylko duże przełożenia i raptem 15 na przód się do czegoś nadaje. Do ZX6R będzie dużo łatwiej znaleźć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Po ostatnim strzale ze sprzęgła fabryczny napęd już nie dał rady ... i strzelił :(

 

Jestem na etapie poszukiwania napędu. O ile wiem, że musi to być na pewno jaki superwzmociony, może hiper ? czy w ogóle warto kupować ten w najmocniejszym wariancie ?

 

Teraz mam jeszcze pytanie, czy może ktoś z Was kombinował z przełożeniami fabrycznymi ?

17-40, mam wrażenie, że jest to duże przełożenie, niska prędkość obrotowa przy dużych prędkościach. W ruchu miejskim jest to trochę męczące, bo poniżej 5krpm jakieś dziwne odgłosy wydaje z siebie ten silnik :)

 

Z drugiej strony się obawiam, że zmiana przełożeń jeszcze bardziej rozbudzi tego demona i nikt nie będzie w stanie zapanować nad tym potworem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...