Skocz do zawartości

POCZATEK SEZONU


Chriss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W drugim dałem wyraz podziwu, że przy takiej pogodzie dziewczynie się chciało wsiąść na 2oo. No cóż młodość :).

Nie to że się chciało... trzeba było moto przestawić do drugiego garażu. Ale nie narzekam - jechało się przyjemnie :)

 

 

W niedzielę ma być naprawdę ładnie

Patrząc za okno (i słysząc o śniegu w Poznaniu), zaczynam w to wątpić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej odradzam takie przejażdżki. Sól, którą drogowcy tak obficie sypali na drogi dziś bardzo chętnie reaguje z aluminiowymi elementami motocykla, a i dla lakieru nie jest obojętna. Dla elementów stalowych również.

W któryś zeszły sezon też nie mogłem usiedzieć i pozostały mi po tej przejażdżce ślady na wszystkich odkrytych elementach alu. Żal było patrzeć jak to zmatowiało. Nigdy więcej

 

J

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej odradzam takie przejażdżki. Sól, którą drogowcy tak obficie sypali na drogi dziś bardzo chętnie reaguje z aluminiowymi elementami motocykla, a i dla lakieru nie jest obojętna. Dla elementów stalowych również.

W któryś zeszły sezon też nie mogłem usiedzieć i pozostały mi po tej przejażdżce ślady na wszystkich odkrytych elementach alu. Żal było patrzeć jak to zmatowiało. Nigdy więcej

 

J

 

 

 

Czyli rozumiem ze po przejazdzce trzeba umyc moto ;) i bedzie ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winklować się da ale bez kolana i buty ciągle mokre :icon_rolleyes:

 

Najgorsze to są dziury na środku ulicy których jeszcze przed zimą nie było :banghead: Na Karolkowej to w ogóle zaliczyłem solidną aż dziw, że nadal mam całą oponę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam do +11 stopni i pełnego osuszenia terenu.

Ostatnio odgrazales sie, ze poczekasz do 10 stopni. Podnosisz poprzeczke. :smile:

A ja bede musial ponownie wjezdzic sie w ruch prawostronny, zaczynajac od roweru. :crossy:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby musisz się przeprowadzić, u mnie dziś było +12st :biggrin: i przejażdżka była udana, lecz faktycznie winkle można pokonywać z prędkością rowerową :banghead: , lecz najważniejsze, że wiosna już tuż, tuż :bigrazz:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...