Skocz do zawartości

Yoshimura TRC stainless steel vs. MIVV GP carbon


Rekomendowane odpowiedzi

Co kto lubi, wolałbym Akrapa z odpadającą nalepką :cool:

Z Akrapem jest jak z Folcwagenem.Każdy chce go mieć, bo baby na przystanku gadały że jest zajebisty :P

Dlatego na aukcjach każdy Akrap czy Yoshi idzie za kupę kasy. A przecież są inni producenci na rynku, często lepsi i za mniejszą kasę. No ale szpanu nie będzie bez skorpiona :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wybrałem Akrapa i się ku*wa trochę w*ebałem. Zawsze marzyłem i ... No i dziwne bo kumpel w 636 ma też Akrapa i jest na prawdę za*ebiście zrobiony, mój niestety nie do końca. Za taką kasę mógłbym kupić dwie Yoshi. Następnym razem warto się zastanowić czy warto łożyć górę kasy za naklejkę :rolleyes: Aha. Kuzyna Scorpion wygląda równie dobrze :biggrin: Zobaczymy jak będzie wyglądał Remus. Ile wyjdzie ten komin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wybrałem Akrapa i się ku*wa trochę w*ebałem. Zawsze marzyłem i ... No i dziwne bo kumpel w 636 ma też Akrapa i jest na prawdę za*ebiście zrobiony, mój niestety nie do końca. Za taką kasę mógłbym kupić dwie Yoshi. Następnym razem warto się zastanowić czy warto łożyć górę kasy za naklejkę :rolleyes: Aha. Kuzyna Scorpion wygląda równie dobrze :biggrin: Zobaczymy jak będzie wyglądał Remus. Ile wyjdzie ten komin?

200 GBP+ przesyłka. Podobno miesiąc uzywany tylko był ;) Jak przyjdzie to zdam relacje co to za wynalazek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zbiorczy temat o przelotach do 4T ?

 

Na początek nadmienie o moim taniutkim FMF z jueseju . Mruczał basem akurat przy lanserskich prędkosciach obrotowych :icon_mrgreen: i wył niemożebnie podczas zapieralania (z relacji świadków) .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Remusik, bardzo mi się podobają kominy o wielokątnym przekroju. Ciekawe, jak będzie toto grać. A naklejka Pionier też była w komplecie? :bigrazz: Ale w konkursie na najbardziej egzotyczny wydech i tak mnie nikt nie pobiję :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no komin spoko tylko ta wypaśna renoma. ale spoko dokupisz calibre albo E36 i bedzie komplet ;)

 

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komin kominem chodzi o cene , karbon i tak go wydmucha i peknie , a tytan jest przereklamowany , jak nierobisz modyfikacji silnika i niezakladasz calego ukladu , to koncowka jest tylko lansem , ewentulanie kwestia uszczelenia dobrego dila dla efektu dzwiekowego :icon_razz:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komin kominem chodzi o cene , karbon i tak go wydmucha i peknie , a tytan jest przereklamowany , jak nierobisz modyfikacji silnika i niezakladasz calego ukladu , to koncowka jest tylko lansem , ewentulanie kwestia uszczelenia dobrego dila dla efektu dzwiekowego :icon_razz:

Dla mnie zaletą sportowego wydechu jest przede wszystkim większy prześwit w złożeniu. Mam nadzieję że tak się rysował nie będzie ;) Po drugie mam już PC, więc wydech+KN coś chyba poprawi. No i lepiej wygląda i buczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zaletą sportowego wydechu jest przede wszystkim większy prześwit w złożeniu. Mam nadzieję że tak się rysował nie będzie ;) Po drugie mam już PC, więc wydech+KN coś chyba poprawi. No i lepiej wygląda i buczy :P

jeszcze -1 z przodu i bedzie :lalag:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogatemu wolno. :bigrazz:

 

 

No wlasnie ktro bogatemu zabroni hahahaha

 

 

 

A co do kominów to wybór na rynku jest powalający. coraz wiecej firm tańszych podniosło sie z jakością do tego stopnia ze niewiel odstaja od tych z górnej polki. takie gualdi czy ixil kupujemy w okolicy 1000zł za nowizne (gualdi za koncówke od 600żł) tak wiec jak tylko ma ładnie grać to zdecydowanie nie warto dopłacac do markowych.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj dostałem w koncu tego Remulusa a dziś wywaliłem stary tłumik, exupa i katalizator.Remulus bez db killera daje ogniem aż miło :P

Dźwięk nie jest jakoś super donośny-ale to chyba dlatego że odpalałem dziś sobie motóra bez tłumika-więc mam zamazany obraz rzeczywistości :P Sam tłumik wykonany zajebiście i waży chyba 1/3 tego co oryginał. Niech tylko trochę przestanie padać to wykonam lot próbny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mną pierwsze loty próbne-ale to zajebiście dudni! Spalanie poszybowało mocno w górę, bo każda okazja jest dobra żeby przytrzymać sprzęta na obrotach :P Wczoraj zamontowałem KNa i PC. W końcu sprzęcior wkręca się jak na litra przystało :D Muszę jeszcze jakąś fajniejszą mapę poszukać i czujnik O2 odłączyć i będzie wtedy pełny łogień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...