Skocz do zawartości

Yoshimura TRC stainless steel vs. MIVV GP carbon


Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze mi się oba wydechy podobały,ale jakoś nigdy upolować w dobrej cenie nie mogłem. No i kurde dzisiaj w odstepie 3 minut kończą się aukcje obydwu wydechów...więc muszę się na którys zdecydować. Macie jakieś doświadczenia z tymi puszkami? Mnie głownie interesuje to ,który wydech daje większy prześwit-to dla mnie priorytet. Wygląd i dzwięk to sprawy drugorzędne-choć też ważne ;) Mam czas do 20 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mi się oba wydechy podobały,ale jakoś nigdy upolować w dobrej cenie nie mogłem. No i kurde dzisiaj w odstepie 3 minut kończą się aukcje obydwu wydechów...więc muszę się na którys zdecydować. Macie jakieś doświadczenia z tymi puszkami? Mnie głownie interesuje to ,który wydech daje większy prześwit-to dla mnie priorytet. Wygląd i dzwięk to sprawy drugorzędne-choć też ważne ;) Mam czas do 20 :P

 

Yoshimura. Te japońskie literki są obłędne i wydają obłędny basowy dźwięk. Ossom. :biggrin:

Sam sobie niedawno zafundowałem nowego slip-ona :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem na zdjęciach itd,to wydaje mi się ze MIVV jest jednak trochę wyżej zawieszony.

Niestety nie mam doświadczenia z tymi puszkami.Jednak MIVV na jołtubie jakoś ładniej brzmi :icon_rolleyes:

 

MIVV w tysioncu.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem na zdjęciach itd,to wydaje mi się ze MIVV jest jednak trochę wyżej zawieszony.

 

I jak się spojrzy z boku to chyba o połowę krótszy od Yoshi ;) Mnie tylko zastanawia po kiego uja w rurze łączącej wydech z kolektorem są dwa zaślepione otwory? Obawiam się że przez to może się przeswit zmniejszyc...

http://cgi.ebay.co.uk/yamaha-fz1-fazer-miv...=item1e5a5ff411

Hunter, a tą puszkę to TRC czy TRS kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajc,a nie jest to może komora rozprężna zwiększająca moc na niskich obrotach?

 

coś jak w podobnym temacie na forum,tyle że o endurakach?

 

http://photos02.allegroimg.pl/photos/orygi.../50/917615075_1

 

 

 

"They used the Akrapovic Evolution full exhaust model. The one installed at the header pipe section is an additional chamber said to increase performance at low rpm and overrev "

 

Podobno to komora rozprężna zwiększająca moc na niskich obrotach i pomaga też przy przekręceniu silnika (tzn. wyjście po za skalę)

 

źródło skąd wziąłem info:

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=126416&hl=

 

Tak tylko głośno myślę,jeśli źle....to niech mnie ktoś poprawi :lalag:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli honoda to oczywiscie ze MIVV. w koncu repsol team na moto gp z jakiegos powodu na nich popierd*la. joszka to do suzuki :)

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on ma Yamahę. :bigrazz:

 

ło żesz ty widzisz ;)

 

heheh to jak jamacha to ino akrapowicz rozumisz :D :biggrin:

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajc, też zostałeś frajerem z otwartym kominem :icon_question:

 

Ujdzie, ale nazwa wieje agro show'em :biggrin: Jeszcze musisz jakąś nalepę Adasia przykleić :biggrin:

Na wieś się przeniosłem, to muszę czymś dziołchom spod remizy zabłysnąc :icon_mrgreen:

Na allegro już łyżwę Najka zamówiłem, się przyklei i będzie git :cool:

P.S. Ma db killera :wink:

 

Swoją drogą to w Polsce wydechy motocyklowe Remusa są słabo znane. Popatrzyłem na ceny nówek w USA. Hexacone jest prawie dwukrotnie droższy od tytanowej Yoshi TRC. O czymś to chyba świadczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...