Skocz do zawartości

BMW 5 GT


Katsumoto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

GT 80 przecież ja właśnie o nim mówię;) CSi to CSi. B7 przecie brzydka jest...

 

635 ma od 192 do 218HP, a m6 (mpower) na Europę 286HP (na USA trochę mniej). W prawdzie z wyglądu się wiele nie różnią, ale mpower to mpower:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze miałem firmę bmw za konserwatywną jeśli chodzi o stylistykę a i tak do nowych modeli musiałem się przyzwyczajać

dla mnie ideałem jest i myślę, że długo będzie e30 m3

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przemek, we własnej osobie.

Vpower, masz coś do BMW? Jak tak, to możemy się spotkać na ubitej ziemi :biggrin: Ale zgadzam się - przekombinowane auto, jak większość nowych BMW. Za dużo gadżetów i bzdetów, które tylko zwiększają masę i utrudniają życie. Nosz kurde, żeby mi auto decydowało o tym, czy mogę jechać ze spaloną żarówką wstecznego lub oświetlenia tablicy rejestracyjnej? :banghead:

Ja jestem zwolennikiem czystej formy auta. Co ma być sedanem, niech będzie sedanem. A dziś klientela wychowana na komórkach z aparatem, dyktafonem i ekspresem do kawy chce mieć hatchbacka, sedana, vana i SUVa w jednym. I powstają takie kameleony-dziwolągi - od której strony popatrzysz, to widzisz limuzynę albo terenówkę. :lapad:

Pralat spoko - staje - ale proponuje golonko w jakis weekend - znam knajpe.;)

Znasz mnie - ja musze miec inaczej niz wszyscy (nawet z moto).

Poniewaz kursuje non stop po niemieckich autostradach to widuje ten wynalazek czasami. Ni w piec ni w dziesiec to auto - taka 5 z dospawanym tylem nowej 7. Mysle, ze zaprojektowal to jakis polski laweciarz i to przez przypadek.:)

Generalnie jak widze auto z instrukcja obslugi co ma 240 stron to juz mnie odrzuca.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pralat spoko - staje - ale proponuje golonko w jakis weekend - znam knajpe.;)

Generalnie jak widze auto z instrukcja obslugi co ma 240 stron to juz mnie odrzuca.

Golonko jak najbardziej, musimy się spotkać.

Co do grubej instrukcji obsługi, to PLUS. W ten sposób BMW usiłuje zniechęcić dresów :icon_mrgreen: bo ledwo doczytują okładkę do końca :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golonko jak najbardziej, musimy się spotkać.

Co do grubej instrukcji obsługi, to PLUS. W ten sposób BMW usiłuje zniechęcić dresów :icon_mrgreen: bo ledwo doczytują okładkę do końca :icon_razz:

 

mało którego dresa stać na nowy gangowóz oni się lubuja w E36 i E34 :bigrazz:

 

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...