Skocz do zawartości

Aprilia RSV1000R, MV Agusta F4, Ducati 1098S


Rekomendowane odpowiedzi

OK, moge sie z tym zgodzic, proponuje jednak abys zaczekal z odpowiedzia conajmniej do momentu w ktorym pouzytkujesz Ducati przez conajmniej jeden czy dwa sezony. Nie mowie, ze odpowiesz wtedy inaczej niz dzisiaj ale jednak opinia ktora napisalbys w przyszlosci moze odbiegac " nieco " od tej ktora napisales dzisiaj, nie musi ale moze.

 

:crossy:

 

Może.. .to jest szerokie i głębokie :bigrazz:

 

A MObila to nie wie co chce tylko się pyta osób których 90 % widziała takie moto tylko w katalogach :biggrin:

 

Nawet nie wie czy lubi rzędówkę czy V kę, to tak jak by nie wiedział czy lubi laski z małymi czy dużymi cyckami, blądynki czy rude i pytał się kolegów jak to jest w duże cyce :biggrin:

 

I jak sam pisze MV będzie najbardziej elitarne i spojrzenio genne, więc jak dla mnie to pachnie mi tu napinaczem który się przesiada z CBR na coś mega drogiego tylko żeby podnieść swoje ego i prestiż bo już ma domek, drogie moto którego nawet sam nie potrafi wybrać jeszcze dziewczynę pomóżmy chłopakowi znaleść i będzie miał komplecik :biggrin:

 

Dobrze ktoś napisał że nie wszyscy posiadacze włoskich moto to ich pasjonaci, zawsze znajdzię się grupa co kupi tylko dlatego że lepszy lans i prestiż nie wiedząc nawet co kupują.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enZo, mobiliaz to twój znajomy? :)

 

 

Nie ale kilka razy miał do mnie pewną sprawę :bigrazz:

 

Niezły napinacz i nie wie co to skromność i pokora, ale cóż się dziwić - dziecko wychowane na McDonaldzie :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czekamy aż Ty albo On udzieli się w temacie o napaściach który to ostatnio był na forum i opowie jak wygląda las kampinoski po zmroku :icon_mrgreen:

 

Enzo tak wnikasz w temat, że aż sam stajesz się pozerem "patrzcie jaki jestem wygadany" :wink: Niech kupi włoszkę, jeśli faktycznie jej nie podoła to będę miał radoche z objeżdżania litra, ćwiarą :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja mam już przygotowaną skrzynkę wódki.

 

Kiedys wygralem dwie skrzynki wodki, jak przyszlo co so czego to nawet setki sie nie napilem :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się podłożyłeś. Chyba miałeś napisać coś innego, ale nie wyszło, bo z Twojej wypowiedzi wynika, że albo dupy na ciebie nie lecą, albo pałka nie ten tego??? :bigrazz:

pzdr

A gdzie ja napisalem, ze dokupuje moto, zeby miec ich wiecej? Napisalem wyraznie o zmianie i zapewniam Cie ze jak zmiana to nie na wloszke.

 

Moja palka nie tego i dupy na mnie nie leca (chyba ze zaloze magiczna koszulke), ale wiem przynajmniej ze iloscia moto w garazu ani ich cena tego nie zmienie. ;)

 

A mobilek gdzie zniknal. Tak sasiad po nim jedzie, a on nic? Chyba ze juz z siekiera do drzwi puka ;)

 

Proponuje panowie wlozyc glowke do zimnej wody, bo stan podnieceni siega zenitu. :D

 

Peace.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak?Robimy ankietę ? :)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA tam trwam wiernie przy jedynej słusznej marce i układzie silnika :bigrazz: Ale z tych wszytskich co tu sie pojawiły, to Ducati podoba mi sie najbardziej....1098, 916 te motocykle ociekają sexem.

Edytowane przez Arni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...