Skocz do zawartości

Aprilia RSV1000R, MV Agusta F4, Ducati 1098S


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?v=CBdGlNtB9EM&feature=related

 

Pierwsze dwie sekundy wszystko wyjaśnią :wink:

 

Ale tak serio seri, jeżdżę ryżem to opinia będzie mało warta ale, jak chcesz włoską V-kę i jesteś człowiekiem który lubi być oryginalny ale nie koniecznie, to Ducati. Ale jeśli lubisz być bardzo oryginalny i na hasło czym jeździsz usłuszeć "a co to ?" to MV :cool: i to chyba największy plus MV'ki, że jest czyś czego nie da się określić jednym słowem "ryż" lub "makaron" :wink:

Edytowane przez shiningami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ENZA nic nie odwiedzie od DUCATI. Nawet jak by się zpsuło to go weźmie na plecy i do domu zaniesie.

Jak byliśmy w fabryce DUCATI to najpierw chcieli mu zabrać aparat , a później chcieli go wyrzucić za to ze se macał części. :bigrazz:

Myślę ze ENZO to by nawet chciał sobie sam złożyć DUCATA, żeby mieć pewność, że czegoś nie przeoczyli.

 

pzdr

 

No ba, lepiej nikt nie mógł tego napisać :biggrin:

 

 

A ja nie będe taki i się podzielę Vodką tak więc kto chętny szykować się na flaszeczke. Ciebie Yuby oczywiście też zapraszam jako głownego sponsora imprezy oblewającej mój motocykl :icon_razz:

 

Ja też się łapię :cool: :biggrin: :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups chyba zaraz sie " ISKRY" posypia :D

 

Ja jako zdecydowany przeciwnik wloskich motocykli tez bym polecil Ducati. Co prawda nigdy nim nie jezdzilem i niewiele moge o nim powiedziec ale mysle ze jest to najbardziej wloski motocykl ze wszystkich wloskich. Mam nadzieje ze juz niedlugo bede mial okazje sprobowac jazdy na dukacie i zobaczymy jak to jest bo zazwyczaj jest wielkie rozczarowanie gdy sie sproboje czegos tak bardzo przereklamowanego.

Edytowane przez p A q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ducatuf powoli robi się sporo a MV jest naprawdę malutko. Ja tylko raz widziałem MVke na winklach w Bełchatowie i powiem że zrobiła na ludzikach takie wrażenie że szok! To taki moim zdaniem największy plus MV bo reszta to chyba jednak jest na korzyść Ducati.

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli znowu wracamy do tematu i pytania "L-Twin czy Rzędowa czwórka?"

 

Mobila....najpierw przemyśl to...a później zakup.Mv jest baaardzo mało(nie wiem jak z dostępnością części).Raz w Warszawie widziałem białą i nie ukrywam że sam motocykl mówię o wersji F4 312 robi piorunujące wrażenie(dźwiękiem jak na rzędówkę powala...ale to przez kominy Massimo Tamburiniego :D ).Lecz raczej na osobach które się znają co nieco na motocyklach.

Ja jednak wybrał bym Ducati...jednak pod kątem dostępności części i mechaników masz większe pole manewru.

 

Pozdr :flesje:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acidus nie dopowiadaj sobie

 

Ernest masz rację

 

Iskra co chcesz na walentynki ?

 

Mobil we własnym temacie offa robisz :biggrin:

 

Od Ciebie to ja nie chce nic... ale jakbyś nie wiedział jużtak naprawdę co z kasą robić to ja bardzo proszę o dokładnie taki model http://ducatimonster.files.wordpress.com/2...tamburini-1.jpg :biggrin:

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja teraz sprowokuje kilka osob - slyszalem ze ta nowa MV to odgapiona od GSXRa jest, popatrzcie na przednie swiatla

 

hehehe Paq napisz jeszcze, że aprilie i ducati odgapili od GSXra to dopiero gromy zaraz padną :biggrin:

Edytowane przez IsKra66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś spotkałem jedną Agustę na światłach. Gdybym jej nie widział, to pomyślałbym, że obok mnie stanął właśnie GSX 600F rocznik '88. Kultura pracy silnika jak w pompie od gnoju. Ale urody skubanej odmówić nie można, a i zapierdalała trochę... :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...