Skocz do zawartości

Ducati 1098


Rekomendowane odpowiedzi

Yo!

 

No coz, gwoli sprawiedliwosci trzeba jednak napisac, ze po drugiej stronie "barykady" tez sa rozne barany (mowie o milosnikach Japonczykow), ktorzy szydza i nasmiewaja sie z wszystkiego co nie-japonskie :).

W kazdej grupie ludzi, polaczonej czymkolwiek, znajda sie frustraci - tego sie przeskoczyc nie da :).

 

Nie ma co sie wadzic. Grunt, ze dwa kola i ze jedzie.

I niech juz wreszcie zima sie odtenteguje, bo sie w koncu pozabijamy ;).

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj oj

największe ducati store - bo w chinach wszystko jest największe

 

http://www.ducati.com/news/09/news019/news019.jhtml

 

Hmmm, to teraz nie wiem komu zwrocic honor, Tobie czy LuC'owi, tylko wtedy wyjdzie na to, ze sam on podal bledne informacje :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos wogole nie w temacie by czytal ten temat to pomyslal by pewnie ze to cale Ducati to jakis wyrob pozaziemskiej, kosmicznej technologii a tzw Ducatisti to jacys nadludzie.

 

Mnie takie podejscie osobiscie odpycha. Mama mnie tez uczyla jak bylem maly ze nieladnie sie tak przechwalac i nadymac ze mam cos najladniejszego, najdrozszego, najlepszego i mowila ze bedzie to takie dopiero wtedy jak inni ludzie tak o tym powiedza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie krece sie tylko Ty nie potrafisz widac zrozumiec dlaczego w Chinach ( indie pomine bo niewiem ) go kupic nie mona.

 

Podalem Ci wiec, ze w Chinach nie mozna kupic nic wiekszego niz powiedzmy 500 cm wiec nie rozumiem co ma zakaz sprzedazy do mozliwosci jego kupna - kumasz ?

 

To w koncu nie rozumiesz co ma zakaz sprzedazy do mozliwosci kupna, czy ja nie rozumiem dlaczego go kupic nie mozna? Jestes po prostu fatalnym narratorem i kupa:)

 

 

W Chinach nie bedzesz mogl go kupic nigdy, przynajmniej do czasu kiedy przepisy czy prawo sie nie zmieni wiec Twoj przyklad jest do du*y.

 

:crossy:

 

Chyba w tych Twoich Chinach wymyslonych w Twojej glowie razem z Twoim smiesznym prawem - specjalisto od prawa drogowego w chinach.

 

Ze wzgledu na brak mojej kultury osobistej, poddalem sie egzekucji i usunalem quiz w ktorym KS-rider mogl sobie wybrac kim jest. Ale zaproponuje nowy quiz:

 

a) Dr. Chase

b) Dr. Thirteen

c) Dr. Taub

 

Sa trzy opcje, kazda jest doskonala!

 

Przetlumaczyc na niemiecki czy dasz sobie rade?

 

"Ducati to Sell Motorcycles in China

 

On the eve of motorcycle racing's first-ever Grand Prix in China, Ducati announced its arrival on the Chinese market at a Ducati press conference in Shanghai, April 28th.

 

Federico Minoli made the announcement to international press, and in the presence of Ducati MotoGP Team riders, Loris Capirossi and Carlos Checa.

 

Ducati will begin activities in China in three clear-cut ways: 1) importation of motorcycles, accessories, and spare parts; 2) the sale of Ducati apparel; 3) the development of the Ducati brand and riding schools. "

 

 

Czy myslisz ze jak czegos nie mozna zarejestrowac to nie mozna tez kupic? Wiec nigdy nie mow nigdy panie KS-Rajder, tu chodzi o miliony dolarow drzemiace na chinskim rynku wiec nie sraj farmazonami, bo tam gdzie pieniadze, wszystko mozna za nie kupic!

Edytowane przez LuC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i powiem wam że w chinach będzie najwięciej użytkownikó∑ Ducati

tak jak jest najwięcej ferrari, bugatii, lambordzini i innych uropejskich specjałów.

kto był tam raz znaczy się w chinach to wie że mieszkamy w czarnej dupie (czytaj cała europa)

 

oj oj

nie kumam o co wam chodzi z tymi 500 ccm w chinach - nie ma że nie można

tylko istnieje pewna różnica w opłatach

zresztą w poniedziałek zapytam w pracy naszych chińskich braci o co chodzi z tymi pojemnościami

 

a jak się jest na ulicy w szanghaju albo pekinie to ma się wrażenie że wolno tylko elektrycznymi skuterami jeździć

 

saluti tuti fujaruti jak mawia∆ą fjr-arze

Edytowane przez Klaus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jestes "glombem", albo jestes kretynem, albo jestes idiota.

 

Wyluzuj dziecko, bo nie jestes u rodzicow w domu - kumasz ?

 

:crossy:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości czy brak oficjalnej sieci sprzedaży w jakimś kraju swiadczy o wyjątkowości marki ? chyba nie w polsce jeszcze do niedawna nie był przedstawicielstwa Mazdy dopiero jakiś rok temu wrócili na nasz rynek , a chyba nic w tej marce niema wyjątkowego :) , naszego rometa pewnie też nie ma w Azji ( Chinach ) i coś z tego wynika ? Natomiast odnoszenie seryjnych motocykli do SB nie ma żadnego sensu bo tam z seryjnego motocykla nic nie ma , można najwyżej porównać do wyścigów jakiś super sportów np. TT na wyspie Man nie wiem prawde mówiąc czy w 2009 starował jakiś Ducati ale na przykład Suzuki gsx600r szło pieknie dopóki nie skończyło sie paliwo przed końcem wyścigu :)

Edytowane przez morris35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co trzeba kupic zeby schodzic na lokiec?

Flaszkę :icon_mrgreen:

Ej, to jestem lanserem czy nie?

Do tej pory udało mi się zostać alkoholikiem, narkomanem, rozwodnikiem, alimenciarzem, dwukrotnie karanym. Za długie włosy i kolczyki starsze panie nazwały mnie "nienormalnym". Wczoraj doszła kara 5000pln za niedopełnienie obowiązku szkolnego przez moją starszą córkę, więc nie zebrałem wszystkich odznak.

I dlaczego jeszcze nie padło pytanie czy 1098 jest dobre na pierwszy motor???? :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luc weź się chłopie w garść i nie pluj na ludzi. Forum jest do wyrażania opinii a nie do obrażania innych.

Co do psucia się Ducati, to jedne się psują częściej inne rzadziej a jeszcze inne wcale, podobnie jak wszystkie sprzęty dookoła.

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morris 35- Ducati wygrało 3 rok z rzędu w Superstock 1000, czyli moto seryjne...

Kuczę jak to się dzieje, jak cóś jest n/t Ducati psucia, niepsucia, czy wybrania, to b.dużo osób spoza Ducatowni zabiera głos, a odwrotne, np temat R1, CBR- b. mało Ducatisti zabiera tam głos...dziwne prawda?

Mam jednak prośbę do Moderatorów, nie można jakoś zakończyć tej pyskówki, bo meritum zostało gdzieś z boku, a resztę o kant du...y potłuc..Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jednak prośbę do Moderatorów, nie można jakoś zakończyć tej pyskówki, bo meritum zostało gdzieś z boku, a resztę o kant du...y potłuc..Pozdr. J-999

 

Jestem jak najbardziej za - dyskusja powinna wyglądać inaczej. A to jak powiedział Janek zwykła pyskówka sie zrobiła, do tego z wulgaryzmami i argumentami niskich lotów...

Zamknąć temat! :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli dochodzdo wniosku, ze calkiem niezly kij w mrowisko wsadzilem :icon_mrgreen:

 

Chyba napisze do redakcji Motorrad'u aby wiecej Duc'ow testowala :biggrin:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...