Skocz do zawartości

Kupie k-750 prosze o poradę luzne rozmowy na temat ruskow


jaroo1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dziś piszę do Dominika z prośbą, aby wrócił stary porządek przed "szufladkami".. nie bawią mnie dyskusje, które mają na celu dopierdalania sobie a nie reprezentują rzeczowej wiedzy.

 

tak być nie może.

 

Gośka

 

 

 

Ja też jestem za tym... Jak weterany były wszystkie razem to sie czytało i o niemcach i o ruskich, jawach, wskach i starych japoniach... jak jest podzial to wchodze tylko w polskie, nic nowego nie ma i zamykam forum. niech nakedy, choppery itp beda sobie podzielone ale weterany sa na tyle wspolnym tematem iz uwazam ze powinny byc wszystkie razem.

dziekuje dobranoc

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc, Prince, czy nie uwazacie ze jezeli sa 2 rozne zdania na jakis temat, tak jak to przednie zawieszenie to zamiast przekomarzac sie przez 2 strony warto napisac po jednym poscie mowiacym dlaczego uwazacie ze to zawieszenie jest lepsze / gorsze i wypisac powody ?

Zaden z was nie musi zostac przekonany do racji drugiego a czytajacy bedzie mial wszystko napisane i sam bedzie mogl podjac decyzje, nieprawdaz ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc, Prince, czy nie uwazacie ze jezeli sa 2 rozne zdania na jakis temat, tak jak to przednie zawieszenie to zamiast przekomarzac sie przez 2 strony warto napisac po jednym poscie mowiacym dlaczego uwazacie ze to zawieszenie jest lepsze / gorsze i wypisac powody ?

Zaden z was nie musi zostac przekonany do racji drugiego a czytajacy bedzie mial wszystko napisane i sam bedzie mogl podjac decyzje, nieprawdaz ???

Prawdaż. A prawdaż też, że ta zupełnie luźna rozmowa o całkiem czym innym doprowadziła do tego, że wreszcie parę osób powiedziało swoje zdanie na temat obecnego kształtu działu weteranów?

Krótko mówiąc " Warto rozmawiać " :biggrin:

Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przegladam forum i odpowiedzi nawiązujące do mojego posta. "Ktoś" tu wypowiedział się odnośnie reguł gry. Totalna hipokryzja 6-7 konkretnych odpoweidzi poza tym totalny bełkot i jakieś wylewanie żalów. Uwazam, że takie właśnie posty nie powinny mieć miejsca.

Przepraszam za ton w końcu jestem tu nowy ale poziom dyskuji pozostawia wiele do życzenia i warto się zastanowic czy własnie to nie powinno zostac usunięte z forum?

 

Pozdrawiam

"Szybko dojrzewajacy do zakupu Kachy" ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc, Prince, czy nie uwazacie ze jezeli sa 2 rozne zdania na jakis temat, tak jak to przednie zawieszenie to zamiast przekomarzac sie przez 2 strony warto napisac po jednym poscie mowiacym dlaczego uwazacie ze to zawieszenie jest lepsze / gorsze i wypisac powody ?

Zaden z was nie musi zostac przekonany do racji drugiego a czytajacy bedzie mial wszystko napisane i sam bedzie mogl podjac decyzje, nieprawdaz ???

 

Nie denerwuj sie Adam, trzeba bylo wojny zeby byl pokoj...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOCu z ta zawiecha to Prinowi musisz złorzyc samokrytyke, niestety dla ciebie, co do własnosci i regeneracji ma 100% racji. Co do jednego działu dla weteranów to doskonały pomysł, bo w niektórych działach nic sie nie dzieje a w innych tylko troche. Co do strony Gosi, strona nie spełnia moich oczekiwan, ciagle ma błedy, niepełne informacje i czeka na wygładzenie.Co do chrzanienia on-line to tez racja, działamy w tym temacie doskonale. Co do usuwania linków aukcji, to nieporozumieni- linki i komentarze nie powinny byc usuwane, chyba ze ewidentnie wskazuja na kryptoreklame, czego tu nikt nie stosuje. Każdy zamieszczony link słuzy ocenie orginalnosci badz poziomu oleju w głowie sprzedajacego, dzieki czemu ma sie jako-takie rozeznanie w temacie. Co do miejsca to w ogóle katastrofa,bo powinien byc założony osobny temat"Skargi, wnioski, głodni, chorzy, zakochani, sprawy rózne" i tam takie dyrdymały wklepywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybys Granat mogl napisac l;askawie to co chcesz powiedziec po polsku bylby wielce rad :bigrazz: Rozumiem, ze popierasz zdanie Princa, no coz ja mam inne zdanie i opinie zasiegniete od ludzi, ktorzy bawia sie w terenie zaprzegami. Fakt ze jest ono drogie w regeneracji ale robi w wozach i to calkiem dobrze...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, chodziło mi po polsku mówiac ze przej**ane takie zawieszenie regenerowac i mnie by h*j strzelił jakbym włozył w to kupe kasy a potem je rozpieprzył skacząc, ale sa bogacze co chromuja emki w całosci i maja w dupie jakies idiotyczne wartosci historyczne. A zdania Princa nie zawsze popieram zeby było jasne, ale na ruskich boxerach to sie zna i z jego zdaniem warto sie liczyc:)

Linki nie usuwac bo to ważne dla uzytkowników, mozna komus pomuc jak by chciał kupic strucla nie ma to nic wspólnego z reklamowaniem, i jeszcze mi chodziło ze to nie miejsce na takie piprzenie tylko cza załorzyc osobny dział na uzalanie i co kto ma do kogo

Adios

Edytowane przez granat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalezalo zrobic to co zrobil Paolo czyli wyslac info na priva i nie byloby klopotu. Od uskarzania i uzalania sie nad losem swoim i innych a takze narzekania na moda :bigrazz: jest odpowiedni dzial w usprawnieniach forum jak i bezposredni kontakt z Dominikiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...